Infinite از بین می رود از هنگ کنگ فروشگاه app جدید امنیت ملی قانون می آید را به اثر

آرم از رسانه های اجتماعی برنامه Infinite (همچنین به عنوان شناخته شده Douyin) نمایش داده شده در گوشی های هوشمند در 14 دسامبر 2018 در برلین آلمان است.

توماس Trutschel | Photothek | گتی ایماژ

Infinite کشیده شده از فروشگاه برنامه اپل و گوگل بازی فروشگاه در هنگ کنگ روز پس از فراگیر جدید امنیت ملی قانون معرفی شد در این شهر است.

کاربرانی که در حال حاضر دانلود محبوب فیلم کوتاه برنامه دیگر می توانید از آن استفاده کنید.

Infinite است که متعلق به پکن بر اساس ByteDance, پرچم اوایل این هفته خواهد بود خروج از هنگ کنگ “در پرتو وقایع اخیر” اشاره به امنیت ملی قانون تصویب شده در پایان ماه ژوئن.

تحت قانون جدید مردم را به جرم تجزیه طلبی و یا براندازی را می توان با یک جمله زندگی در زندان است. اما این قانون همچنین به مقامات قدرت به پلیس محتوای آنلاین از جمله نیاز به فن سیستم عامل و سرویس دهندگان اینترنت به حذف محتوا است که سقوط ناپاک از این قانون و یا در صورت جریمه.

عمده ایالات متحده در سازمان ها از جمله Twitter و Facebook گفت: آنها توقف درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ اجرای قانون در حالی که آنها با ارزیابی آنچه که در این قانون به معنی.

هنگ کنگ Infinite کاربران مورد استقبال قرار گرفت با پیغام زیر را زمانی که آنها باز برنامه: “با تشکر از شما برای زمان شما صرف در Infinite و به ما این فرصت را به یک کمی از شادی را به زندگی شما!”

“ما با تاسف به اطلاع شما که ما را قطع کرده اند عامل Infinite در هنگ کنگ” آن را ادامه داد.

Infinite آمده است در زیر آتش از واشنگتن است که متهم آن را از سانسور مطالب در آن پلت فرم است که ممکن است حساس به پکن. این برنامه را رد کرده است که این.

آمریکا همچنین نگران آن است که Infinite داده می توان با چین است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “به دنبال” ممنوعیت Infinite و چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی.

Infinite گفت: “هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته.”

رسانه های اجتماعی برنامه نیز تحت آتش در هند که اخیرا مسدود شده همراه با 58 دیگر برنامه های چینی. دولت هند گفت: در آن زمان اقدام به ممنوعیت برنامه های ادعا “آنها مشغول به فعالیت است که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی است.” در همین حال تنش بین هند و چین در حال افزایش است, بیش از خود را مورد مناقشه مرزی در غرب هیمالیا و برخورد در اوایل این ماه در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

Infinite تلاش شده است تا فاصله خود را از آن چینی ها پدر و مادر است. آن استخدام یک آمریکایی عامل در قالب کوین مایر سابق دیزنی اجرایی است. اولویت خود را به عنوان بازسازی اعتماد با تنظیم کننده.

و در روز جمعه ByteDance گفت CNBC از آن است که “ارزیابی تغییرات در ساختار شرکت و از آن Infinite, کسب و کار” اما اضافه کردن جزئیات بیشتر به آنچه که دقیقا مستلزم.

ByteDance عمل یک نسخه Infinite در چین به نام Douyin اما یک سخنگوی گفت که این شرکت “ندارد و برنامه” را به برنامه های موجود در هنگ کنگ فروشگاه app. Douyin محلی هنگ کنگ کاربرانی که دانلود کرده این برنامه در سرزمین اصلی چین, سخنگوی اضافه شده است.

— CNBC Uptin Saiidi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>