کردیت سوئیس مدیر عامل Tidjane تیام

FAFabrice Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کردیت سوئیس مدیر عامل Tidjane تیام پله در پی یک رسوایی جاسوسی و جایگزین خواهد شد توسط توماس Gottstein که در حال حاضر سران این بانک سوئیس واحد.

در بیانیه ای صبح جمعه هیئت مدیره گفت: آن را به حال به اتفاق آرا پذیرفته تیام استعفای, پس از ارائه سوئیس دهنده سه ماهه چهارم و سال نتایج. رئیس Urs Rohner گفت: تیام ساخته شده است که “سهم عظیم” به بانک پس از او پیوست و در سال 2015. او را در Feb. 14.

“تحت Tidjane رهبری کردیت سوئیس به طور همزمان repurposed ما استراتژی ترمیم سرمایه ما کاهش هزینه های ما د-در معرض خطر کسب و کار ما ترویج تنوع و تولید استثنایی سطح همکاری بین بخش های مختلف,” او گفت:.

“این است که به اعتبار خود را که کردیت سوئیس ایستاده است بر روی یک پایه محکم و بازگشت با موفقیت به سود است.”

تیام گفت که او با افتخار از آنچه که تیم او تا به حال انجام شده در طول تصدی خود اضافه کرد و در بیانیه ای که آنها تا به حال “تبدیل کردیت سوئیس در اطراف” و این که او می خواهد یک “مشتاق حامی” از همکارانش’ تلاش.

فرانسه-ساحل عاج پیوست کردیت سوئیس از مشخصاتش در مارس 2015. کردیت سوئیس سهام کاهش یافت و 4.2 درصد در آغاز روز جمعه جلسه معاملاتی.

رسوایی جاسوسی

این اخبار به شرح زیر کشیده شده-از رسوایی جاسوسی در بانک سابق مدیریت ثروت رئیس اقبال خان بود که به عنوان رقیب UBS بود پس از آن توسط پیمانکاران خصوصی در تلاش برای ایجاد که آیا او شکار غیر قانونی همکاران و مشتریان.

تحقیقات داخلی توسط شرکت حقوقی Homburger به رسوایی را لرزاند که این بانک در سال 2019 شد و گفت که “صفر شواهد” که تیام آگاه بود از نظارت است.

“من تا به حال هیچ دانش از مشاهدات دو همکاران سابق. آن را بدون شک آشفته کردیت سوئیس و ناشی از اضطراب و صدمه دیده است. من متاسفم که این اتفاق افتاده و باید آن را هرگز در نظر گرفته شده” تیام تصریح کرد: در صبح روز جمعه.

اما این تحقیقات به طور مستقیم منجر به خروج از COO Pierre-Olivier Bouee این ادعا که او به تنهایی عمل کرده و در کارگردانی جاسوسی و پرسش بیش از چگونه تیام نگه داشته بود از حلقه در یک طرح جاسوسی ابداع و اجرا شده توسط یکی از مدیران ارشد.

این رسوایی همچنین منجر به خودکشی محقق خصوصی که مشغول به کار به عنوان یک واسطه بین سوئیس دومین بانک و شرکت های خصوصی امنیتی. تیام گفت: CNBC در ماه اکتبر که این رویداد چیزی بود که منجر به استعفای افراد است.

خان شکایت پلیس در ماه سپتامبر پس از گزارش لکه بینی یک محقق پس از او و همسرش در زوریخ هر چند متضاد حساب از حادثه پدید آمده اند. او در سمت چپ کردیت سوئیس در ماه ژوئیه پس از خراب شدن رابطه اش با تیام.

قدرت مبارزه

کردیت سوئیس دنبال خواهد شد به قرار دادن رسوایی به رختخواب با انتصاب Gottstein شده است که با این بانک برای 20 سال به عهده سوئیس در بازار داخلی پس از 2015.

در طول تصدی خود به سوئیس کسب و کار و افزایش سهم خود را به گروه درآمد قبل از مالیات از 1.6 میلیارد فرانک سوئیس به 2.1 میلیارد فرانک سوئیس و چند تن از تحلیلگران در روز جمعه با اشاره به Gottstein به عنوان “امن جفت دست.”

در بیانیه روز شنبه, Gottstein تشکر تیام و هیئت مدیره خود را برای حمایت کرد و گفت او به دنبال به جلو به اختصاص خود “انرژی کامل به این ارزشمند بانک مشتریان و سهامداران است.”

Rohner گفت Gottstein را “عمیق و جامع تجربه” در کسب و کار و “عملکرد چشمگیر” به عنوان رئیس سوئیس واحد ساخته شده او را یک “قوی داخلی جانشین” به تیام. تمام آمار و ارقام سال برای کردیت سوئیس به علت Feb. 13.

این هیئت همچنین با اتفاق آرا تصمیم گرفت بار دیگر حمایت خود را از Rohner برای تکمیل مدت خود را به عنوان رئیس تا مارس سال 2021. هیئت مدیره منجر مستقل مدیر سورین Schwan روز جمعه گفت که Rohner باعث شده است تا هیئت مدیره “commendably در این آشفته زمان” است و آن “کامل پشتیبانی می کند.”

یکشنبه توسعه مخالف خواسته های این بانک سهامداران عمده با هریس و همکاران Silchester بین المللی و ایالات متحده آمریکا صندوق های تامینی آیت سرمایه همه امیدوار است که تیام می ماند در بانک.

صحبت کردن با CNBC جمعه Vontobel تحلیلگر ارشد Andreas Venditti گفت: اعلام خواهد به احتمال زیاد برای کمک به “همه چیز آرام” اما رفت “کاملا مخالف” “بسیار صریح و روشن در حمایت از اظهارات” از سهامداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im