سه دلیل که چرا هند نمی تواند بلافاصله خلاص از چین با وجود تنش های سیاسی

یک فرد دارای یک پوستر خواستار تحریم از برنامه های تلفن همراه در طول یک تظاهرات در 30 ژوئن 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Vipin کومار | Hindustan Times | گتی ایماژ

مرز برخورد با چین در هیمالیا چپ 20 سربازان هندی کشته و soured احساسات عمومی با بسیاری در هند از جمله برخی از سیاستمداران محلی خواستار تحریم محصولات چینی.

آن اعمال فشار بر نارندرا نخست وزیر دولت برای پاسخگویی حتی به عنوان فرماندهان نظامی از هر دو طرف همچنان درگیر در مذاکرات برای کاهش تنش است. هند ممنوع ده ها تن از برنامه های تلفن همراه در هفته گذشته که درو پکن خشم.

اما کارشناسان می گویند که آن را دشوار است برای دهلی نو به خلاص از پکن و کاهش روابط خود در کوتاه مدت به دلیل چگونه در هم تنیده این کشورها تبدیل شده اند در دهه های اخیر.

داده ها نشان می دهد که نفوذ چین در تجارت, سرمایه گذاری و فن آوری در هند رشد قابل ملاحظه ای در طول سال است.

تجارت

هند نامتقارن روابط تجاری با چین بزرگترین شریک تجاری پس از ایالات متحده است.

دولت دادهها نشان داد هند وارد شده بیش از 65 میلیارد دلار ارزش کالا از کشور چین, بین آوریل 2019 و مارس سال جاری صادر و تنها حدود 16.6 میلیارد دلار ارزش محصولات است. که در سمت چپ دهلی نو با بیش از 48 میلیارد دلار کسری تراز تجاری با پکن است. هنوز حجم معاملات پایین است از قبلی سال مالی به پایان رسید که در ماه مارس سال 2019 در حالی که گزارش ها نشان می دهد هند در حال برنامه ریزی وظایف اضافی در برخی از واردات چین.

هند واردات میانی و محصولات نهایی از چین از جمله برق ماشین آلات و تجهیزات, مصرفی, مواد شیمیایی, دارو و قطعات الکترونیکی در میان دیگران.

“کاهش وابستگی به واردات چینی آسان تر است از انجام گفت” Kunal Kundu هند اقتصاددان در Societe Generale, CNBC گفت. “آن را به متوسط دراز مدت سیاست همراه با سیاست حرکت می کند.”

Kundu توضیح داد که بسیاری از کالاهای هند-واردات از چین را می توان تولید در کشور است. دولت نیاز به ارائه نوع مناسب از سیاست پشتیبانی از میکرو کوچک و متوسط کسب و کار است که برخی از این محصولات از جمله کسانی که عامل در هند بخش غیررسمی است.

اما این زمان را برای تحقق. فعلی چشم انداز اقتصادی تلخ به هند وضعیتی وخیم از عواقب ملی مستند با تعدادی از coronavirus موارد در ادامه به افزایش است.

هند ناکافی ادغام با زنجیره تامین جهانی همچنین بدان معنی است که شرکت های که در حال حرکت در خارج از چین به دنبال مکان هایی مانند ویتنام به راه اندازی کارخانه های خود را با توجه به Kundu.

“در حالی که هند توانایی برای افزایش جذابیت آن به عنوان (یک) مقصد سرمایه گذاری است که بیشتر از متوسط به چشم انداز بلند مدت, در کوتاه مدت آن را حس برای هند به منظور تسریع مختلف FTAs,” او گفت: با اشاره به دهلی نو موافقت نامه های تجارت آزاد با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا و آمریکای لاتین سازمان ملل.

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری چینی به شرکت های هندی را به طور پیوسته رشد کرده است در سال های اخیر داده ها نشان داد.

بین 2015 و در ماه گذشته وجود دارد 42 معاملات به ارزش 8.7 میلیارد دلار اعلام کرد که در آن سرمایه گذار یک شرکت چینی و هدف شرکت مستقر در هند با توجه به اطلاعات ارائه شده به CNBC توسط Mergermarket. هر معامله ارزش بیش از 5 میلیون دلار با توجه به Mergermarket.

سرمایه گذاران چینی قرار داده اند حدود 4 میلیارد دلار به هند شروع یو پی اس با توجه به یک گزارش از سیاست خارجی فکر می کنم تانک دروازه خانه در اوایل این سال است. از مارس 18 از هند را 30 تک شاخ — شروع یو پی اس به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار — دریافت کمک های مالی از سرمایه گذاران چینی.

دروازه خانه ارائه سه دلیل که چرا شرکت های چینی تسلط بر هند نوپای فناوری فضایی. وجود دارد هیچ بزرگ هند سرمایه گذاری سرمایه گذاران محلی برای شروع یو پی اس یک شکاف است که چین در زمان اوایل استفاده از زمانی که راهنمایی سرمایه گذاری به Paytm در سال 2015.

“دوم چین فراهم می کند بیمار سرمایه مورد نیاز برای پشتیبانی از هند شروع یو پی اس که مانند هر دیگر در حال از دست دادن-ساخت. تجارت کردن برای سهم بازار ارزشمند است. سوم, برای, چین, بزرگ, هندی, بازار خرده فروشی و ارزش استراتژیک” این گزارش گفت:.

هند در حال حاضر به معرفی اقدامات محدود کننده در چین سرمایه گذاری مستقیم خارجی قبل از ماه گذشته تا مرز برخورد. محدودیت در سرمایه گذاری از چین ممکن است به طور بالقوه همسترینگ هند شروع یو پی اس در کوتاه مدت به عنوان آنها را مجبور به نگاه در جاهای دیگر به منظور بالا بردن وجوه تازه.

تکنولوژی

هند یکی از سریعترین رشد دیجیتال بازارهای مصرف در جهان با بیش از سرخپوستان آینده آنلاین در هر روز است. که باعث می شود این کشور یک بازار پرسود برای شرکت های فن آوری. چینی شرکت فنی از جمله Alibaba Tencent و Infinite-صاحب ByteDance رقابت به طور منظم با امثال Facebook آمازون و گوگل برای رسیدن به مصرف کنندگان هند.

برای مثال هند یکی از بزرگترین گوشی های هوشمند بازار در جهان خارج از چین است. چهار از پنج برندهای گوشی های هوشمند در این کشور هستند و حدود 80 درصد از بازار در حالی که برندهای وطنی که تنها 1% از بازار با توجه به قرابت پژوهش است.

“این امر می تواند دشوار به جای گوشی های چینی به عنوان بسیار کمی وجود دارد جایگزین در هند” مقابل تحلیلگران تحقیقات CNBC گفت و اضافه کرد که گوشی های هوشمند وطنی گذاران را به سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه به یک علامت.

اما هند می تواند پیاده سازی محدودیت ها در مناطق مانند بخش ارتباطات از راه دور که در آن وجود دارد گزینه های در دسترس تحلیلگران گفت. این بدان معناست که دهلی نو می تواند با استناد به امنیت و حریم خصوصی نگرانی برای جلوگیری امثال Huawei و ZTE از شرکت در این کشور زیرساخت های مخابراتی. برخی از گزارش ها در حال حاضر نشان می دهد که Huawei به طور بالقوه می تواند ممنوع از هند 5G rollout.

“این حرکت توسط هند خواهد بود یک ضربه بزرگ از فروشندگان چینی حساب برای تقریبا یک چهارم از بازار هند” مقابل تحقیقات گفت و توضیح داد که هندی ترین اپراتورهای مخابراتی با استفاده از تجهیزات از Huawei و ZTE.

به روشنی در هیچ یک از برنامه های هند ممنوع در هفته گذشته از شرکت های محلی است که بودجه توسط سرمایه گذاران چینی.

دروازه خانه در گزارش خود گفت: چین می بیند و دیگری در اوایل فرصت در هند با پتانسیل تغییر برای تحرک الکتریکی. در حالی که هند دارای اهداف بلند پروازانه در وسیله نقلیه الکتریکی فضایی چین در حال حاضر غالب بازار و زنجیره تامین و تولید اجزای کلیدی برای این بخش است.

چنین تحلیلگران گفته اند که هر گونه شتاب حرکت از New Delhi, هند برای کاهش قرار گرفتن در معرض به چین در کوتاه مدت ممکن است منجر به اختلال در عرضه و بالاتر ورودی هزینه های ساخت آن هزینه حرکت برای اقتصاد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>