سه فرزند فوت کرده اند از نادر سندرم التهابی است که می تواند مرتبط به کوروناویروس.

روز جمعه در نیویورک فرماندار اندرو کومو تایید کرده بود که پنج سال از مرگ شده بود مربوط به کروناویروس و یک سندرم است که سهام با علائم شوک سمی و بیماری کاوازاکی.

در یک جلسه توجیهی در روز شنبه شهردار گفت: این بیماری در حال حاضر گرفته شده زندگی حداقل دو جوان دیگر مردم در سراسر دولت است.

ALBANY, NY - APRIL 17: New York Governor Andrew Cuomo gives his a press briefing about the coronavirus crisis on April 17, 2020 in Albany, New York.Cuomo along with governors from other East Coast states are extending their shutdown of nonessential businesses to May 15. “We have to continue doing what we’re doing. I’d like to see that infection rate get down even more...", he said. (Photo by Matthew Cavanaugh/Getty Images)
تصویر: اندرو کومو گفت که او به طور فزاینده ای نگران است که سندرم مطرح شده جدید در حال ظهور خطر برای کودکان

آقای کومو گفت که او به طور فزاینده ای نگران است که سندرم مطرح شده جدید در حال ظهور خطر برای کودکان که قبلا تصور می شده است که تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به بیماری شدید از COVID-19.

مقامات بهداشت در حال بررسی 73 مواردی که کودکان در معرض COVID-19 نیز به نمایش گذاشته علائم این سندرم که شامل التهاب رگ های خونی است که می تواند باعث مشکلات قلبی است.

آقای کومو گفت: کودکان آزمایش مثبت برای COVID-19 یا آنتی بادی در برابر آن “اما کسانی که نه علائم آنها نشان داد که آنها را به بیمارستان نظام”است.

فرماندار آن را به نام “واقعا نگران کننده” توسعه پس از آن به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که افراد جوان در معرض خطر کمتری از coronavirus.

بیشتر از Covid-19

او گفت: “ما تا مطمئن شوید که این واقعیت ندارد. آن را بسیار ممکن است که این جریان بوده است برای چند هفته و آن نکرده اند و تشخیص داده شد که مربوط به COVID.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای کومو گفت: نیویورک وزارت بهداشت تا به حال همکاری با نیویورک ژنوم مرکز و دانشگاه راکفلر به نگاهی که آیا اساس ژنتیکی سندرم است که گزارش شده در انگلیسو ایتالیا و اسپانیا.

این سندرم دارای علائم مشابه به عنوان شوک سمی و کاوازاکی بیماری است که همراه با تب و خارش پوست ، تورم غدد و در موارد شدید التهاب عروق قلب است.

Marley Grix was treated in hospital
فرزند جدید بیماری مرتبط COVID-19

دانشمندان هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا سندرم قطعی لینک coronavirus نیست چرا که تمام کودکان آن را آزمایش مثبت برای ویروس.

نیویورک ثابت شده است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده حسابداری برای بیش از یک سوم از 77,313 آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19.

آقای کومو گفت: 226 نیویورک درگذشت از COVID-19 روز جمعه از 216 روز پنج شنبه اما کمتر از نیمی از سطح ثبت دو هفته پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net