تهدید COVID-19 انجام دهید تا هیجان و شور و شوق کارآفرینی

افزایش سریع در موارد COVID-19 دیدار خود با ترس و تردید و وحشت در کشورهای سراسر جهان – با یک استثنا: برخی از گوشه های بخش فن آوری.

وجود دارد خطر همه گیر است و باعث هیجان کارآفرینی شور و شوق.

“در حالی که ما نفرت دلیل آن ما هیجان زده هستیم” مایکل Helmbrecht chief operating officer در ویدئو کنفرانس شرکت Lifesize گفت اخبار آسمان.

با غیر ضروری سفر ممنوع و کارکنان را تشویق به کار از خانه Lifesize است شاهد افزایش علاقه در آن رایگان و پرداخت برای محصولات که ارائه وضوح بالا “تصویری راه حل” برای جلسات از راه دور.

“ما شاهد یک انفجار از بهره و استفاده از خدمات ما از اواسط ژانویه” [هنگامی که COVID-19 مورد اول پدید آمد و] گفت: آقای Helmbrecht.

“در آسیا تنها چند دقیقه از استفاده در خدمات ما هستند 100% در آن زمان. آنها تا یک سوم فقط در هفته گذشته به عنوان آن را همچنان به رشد.

“ما همچنین شاهد مشابه اما نه کاملا به عنوان رشد بالا در اروپا و شمال امریکا است. کسانی نیز رکورد در نظر نرخ رشد.”

بیشتر از Covid-19

Lifesize است که نه تنها ویدئو کنفرانس شرکت با بهره گیری از این بیماری همه گیر. ما شرکت Bluejeans ادعا می کند که دیده می شود “را افزایش می دهد در ویدئو کنفرانس ترافیک در شبکه ما از ژانویه تا فوریه 4x در چین و 3x در سراسر آسیا و اقیانوس آرام”.

به عنوان بازار سقوط در فوریه سهام حاضر در جلسه شرکت زوم شات تا 50 درصد است.

بزرگ شرکت فنی سریع بوده و بوی یک فرصت است. گوگل اعلام کرد در روز سه شنبه که این امر می تواند به دور دسترسی به آن پیشرفته تصویری-کنفرانس قابلیت تا 1 جولای سال 2020 – حرکت به سرعت توسط مایکروسافت است.

این می تواند شروع یک تغییر نسبت به کنترل از راه دور کار ؟

“هنگامی که وجود دارد یک لوله اعتصاب چند ماه به عقب بسیاری از مردم در زمان های مختلف راه است اما زمانی که این اعتصاب بیش از آنها گیر کرده با کسانی که راه می گوید:” سام Dumitriu مدیر تحقیق و پژوهش برای کارآفرینان شبکه.

“این یک آزمون مورد برای بسیاری از مردم می تواند شما را از راه دور کار کار در دفتر خود را ؟ زیرا این چیزی است که وعده داده شده است برای مدت زمان طولانی است اما هرگز کاملا محسوس.”

The Grand Princess cruise ship
Coronavirus کیت های آزمایش تحویل به کشتی کروز

نه هر کس است یک فن است.

“به نظر ما آن را به عنوان خوب به عنوان چهره به چهره در دراز مدت” گفت: Chris Lee رئیس امور مالی در بازاریابی جهانی شرکت دریایی که تا به حال به خود هنگ کنگ و ایتالیا و سنگاپور دفاتر در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“آن را به عنوان موقت آن را واقعا کمک می کند تا به مردم انعطاف پذیری. اما در دراز مدت ما یک مؤمن در همکاری و مردم همکاری بهترین چهره به چهره است.”

اگر ویروس گسترش می یابد آن را نه فقط در ویدئو کنفرانس است که ممکن است بهره مند شوند. اطلاعات جمع آوری شده برای آسمان اخبار توسط تلفن همراه تحلیلگر سنسور برج مورد بررسی قرار داده است مصرف کننده, رفتار با ردیابی نصب برنامه در چین فروشگاه App.

این نشان از محبوبیت کسب و کار و بهره وری و آموزش و پرورش برنامه های کنگره به عنوان کارگران و دانش آموزان از خانه کار می کرد.

The logo of DingTalk is seen, an offshoot of Alibaba Group Holding Ltd, in Hangzhou, Zhejiang province, China
تصویر: DingTalk دانلود شده است بیش از 17 میلیون بار در چین از COVID-19 زده

بین 1 ژانویه و 18 ژانویه 2020 مثلا Alibaba است به کار از راه دور برنامه DingTalk شد دانلود 670,000 بار; سپس COVID-19 رخ داد. از آن زمان به بعد این برنامه دانلود شده است و بیش از 17 میلیون بار در چین است.

چینی غول تکنولوژی Tencent جلسه برنامه رفت از 250,000 تمام وقت محبوبیت در پایان ماه ژانویه به بیش از 9 میلیون تا پایان مارس.

به طور کلی محبوبیت در چین فروشگاه App برای تمام برنامه های افزایش حدود 48 درصد در ماه فوریه سال 2020 بیش از سال از آوریل 2019.

برنامه های دیگر است که انجام شده به خوبی در چین شامل مواد غذایی و تحویل نرم افزار و بازی نرم افزار که کاربران به دست آورد که مردم زمان بیشتری را صرف در داخل خانه.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما آمار چین نشان می دهد که همه شرکت های فن آوری به نفع ایستاده. Rideshare نرم افزار – چینی معادل از Uber آ و پیچ و مهره با تجربه چه سنسور برج به نام “معنی دار کاهش” حذف 75% در نصب بین آغاز هفته 13 ژانویه و فوریه 10.

“همانطور که مردم شروع به بازگشت به محل کار شما می توانید انتظار رفتار شروع به بازگشت به حالت عادی. به عنوان داده های ما تخمین می زند نشان می دهد, مانند کسانی که برای ridesharing برای مثال بازگشت به اوضاع عادی به نظر می رسد آهسته می گوید:” سنسور برج بنیانگذاران الیور یه.

اضافه کردن کسانی که شرکت های فن آوری به آنهایی که با زنجیره تامین در چین و روشن است که هر شرکت است که به دنبال در این وضعیت با خوش بینی. اما به طور کلی COVID-19 به نظر می رسد به احتمال زیاد به افزایش وابستگی ما به تکنولوژی دیجیتال – مانند هر چیز دیگری.

شیوع ویروس: اورژانس جهانی – پخش ویژه, آسمان, اخبار, برنامه coronavirus در 6pm روزهای هفته

شیوع ویروس: پاسخ سوالات شما #AskSkyNews در 1230 روزهای هفته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>