هزاران نفر از Oracle کارکنان اعتراض لری الیسون تهمت کمپین جمع آوری کمک

لری الیسون از بنیانگذاران و رئیس اجرایی از اوراکل Corp. صحبت می کند در طول Oracle OpenWorld کنفرانس در سان فرانسیسکو در Oct. 22, 2018.

بلومبرگ

بیش از 2.300 اوراکل کارکنان را امضا طومار در برابر جمع آوری کمک برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دوباره انتخابات که بنا به گزارش برنامه ریزی شده برگزار می شود, روز چهارشنبه در جنوب کالیفرنیا اموال متعلق به موسس و رئیس لری الیسون است.

در چند سال گذشته کارکنان در آمازون, گوگل, مایکروسافت و Salesforce اند و در مقابل شرکت های بزرگ شیوه های آنها به مخالفت با. Oracle مدت طولانی است که شناخته شده به عنوان یک تکنولوژی تامین کننده به دولت ایالات متحده در بیانیه ای در ماه سپتامبر این شرکت گفت: آژانس اطلاعات مرکزی شد اولین مشتری برای استفاده از پایگاه داده شرکت نرم افزار چند دهه پیش. رئیس سابق سازمان سیا لئون پانتا برگزار کرده است یک صندلی در اوراکل هیئت مدیره پس از 2015 و 2016 مدیر عامل شرکت اوراکل Safra Catz پیوست جمهور تهمت انتقال تیم.

اوراکل به دنبال یک قرارداد بزرگ به ارائه محاسبات ابری منابع به پنتاگون و در سال 2018 Catz شام با مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه اکتبر مایکروسافت برنده قرارداد شناخته شده توسط آن مخفف جدی.

دادخواهان می خواهید الیسون در حال حاضر اوراکل افسر ارشد فناوری برای انصراف از چهار رویداد. آنها می گویند که تهمت رفتار نیست در خط با اوراکل ارزش. یکی از ارزش هایی است که در مخالفت با فساد و رشوه خواری; درخواست امتیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در ماه دسامبر.

“الیسون حمایت مالی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خطر می اندازد رفاه زنان مهاجران جوامع رنگ, محیط زیست, LGBTQ و ترانس جوامع افراد معلول و کارگران در همه جا” درخواست متحده است. “علاوه بر اتحاد خود را با این فرومایه و مخرب رقم خسارت در فرهنگ شرکت ما به عنوان به خوبی به عنوان ما روابط با شرکا و مشتریان.”

اوراکل کاهش یافته است به نظر.

تماشا کنید: اوراکل از دست می دهد جنگ در دادگاه برای پنتاگون ابر قرارداد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>