هزاران نفر حضور یک حزب خیابانی در پراگ برای خداحافظی به بیماری همه گیر کوروناویروس

پراگ ساکنان شام خوردن در 500 متری مجموعه جدول روی پل چارلز پس از محدودیت بودند کاسته زیر coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 30 ژوئن 2020 در پراگ, جمهوری چک.

گابریل Kuchta | گتی ایماژ

هزاران نفر از مردم با تجمع در این شهر پایتخت جمهوری چک به کروناویروس یک “نمادین وداع” با یک زن میز شام مجموعه در طول 14 قرن پل به مناسبت.

مهمانان در روز سه شنبه بودند را تشویق به نشستن در 500 متری جدول در پل چارلز یک نقطه عطفی تاریخی در مرکز پراگ که عبور رودخانه مولداو و با هم جشن می گیرند و بدون هر گونه اجتماعی-فاصله گرفته است.

نوازندگان انجام شده در خیابان ها به عنوان همسایه مشترک مواد غذایی و نوشیدنی از خانه به ارمغان آورد.

خیابان, پارتی, تنها ساخته شده ممکن است به دلیل عدم گردشگران در این شهرستان برگزار این گزارش گفت:.

به تاریخ اتحادیه اروپا دولت حدود 10 میلیون نفر ثبت کرده است کمتر از 12,000 coronavirus عفونت با 349 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ساکنان نشستن به ناهار خوردن در 500 متر طول جدول مجموعه روی پل چارلز پس از محدودیت بودند کاسته زیر coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 30 ژوئن 2020 در پراگ, جمهوری چک.

گابریل Kuchta | گتی ایماژ

“هر کس برای انجام کاری به اینجا آوردن غذا و یا یک گل. ایده این بود برای همه درگیر” پراگ صاحب کافه و برگزار کننده Ondrej Kobza گفت: AFP news agency.

“ما می خواهیم به جشن پایان coronavirus بحران با مردم ملاقات و نشان دادن آنها دیگر از ترس به ملاقات با دیگران که آنها می ترسند به قبول نیش یک ساندویچ از کسی.”

“جامعه نباید از ترس. در غیر این صورت ما باید یک بحران اقتصادی یک و افسردگی است که آمار جامعه سخت تر از Covid-19,” Kobza گفت.

این رویداد برگزار شد با وجود یک چشم انداز مثبت در تعدادی از coronavirus موارد گزارش شده در جمهوری چک در هفته گذشته و در میان از هشدارهای سازمان بهداشت جهانی است که همه گیر است و بالا بردن سرعت.

همه گیر “و نه حتی به نزدیک بودن بیش’

“بدترین و در عین حال آمده است” Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, گفت اوایل این هفته.

او پس از تقویت این پیام گفت: از طریق توییتر در روز چهارشنبه است که در حالی که همه ما می خواهیم این بیماری همه گیر از “این واقعیت سخت است این است که حتی به نزدیک بودن بیش از.”

“ما نیاز بیشتر فروشگاه ها از انعطاف پذیری و صبر و شکیبایی و فروتنی & سخاوت در ماه های پیش رو” Tedros اضافه شده است.

ساکنان نشستن به ناهار خوردن در 500 متر طول جدول مجموعه روی پل چارلز پس از محدودیت بودند کاسته زیر coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 30 ژوئن 2020 در پراگ, جمهوری چک.

گابریل Kuchta | گتی ایماژ

جمهوری چک در مارس 12 جزء اولین کشور در اروپا به بستن مرزهای خود در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. این دستور بسته شدن اکثر کسب و کار روز بعد.

این کشور پس از موفق به جلوگیری از بدترین بیماری همه گیر و هفته گذشته دولت اجازه تجمع جمعی از تا 1000 نفر است.

رستوران ها و بارها در جمهوری چک شده اند قادر به خدمت به مشتریان در داخل خانه و برای هفته ها در مقایسه با برخی از همسایگان اروپایی خود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *