“این واقعا یک کابوس است’: چگونه یک بازرگان پرواز به چین به پایان رسید در coronavirus قرنطینه

چینی مقامات بهداشتی را به مسافران درجه حرارت در هیئت مدیره پرواز Aeroflot در پکن

Bian Jingjing

بازرگان Bian Jingjing یک پیام در مورد کوروناویروس برای جهان: آماده تر.

این پرواز Aeroflot او سوار روز جمعه در مسکو به حال دو مسافر با این ویروس آلوده. به عنوان یک نتیجه او در حال حاضر قرنطینه در پکن هتل.

“من بسیار محتاط و در حال حاضر من اینجا هستم. این عادلانه نیست,” او گفت: بیش از WeChat.

مورد این Aeroflot پرواز نشان می دهد که چگونه مشکلات coronavirus در حال تبدیل شدن به واقعا جهانی اخلال در زندگی مردم در مکان ها و راه هایی است که می تواند دشوار برای پیش بینی.

پس از یک ماه در اروپا Bian پرواز خانه از طریق روسیه که در آن وجود داشته است و تنها دو مورد گزارش شده در کل کشور است. اما همانطور که معلوم شد دو آلوده مسافران ترانزیت از ایران, که در حال تجربه یکی از شدید ترین شیوع است. Bian گفت: او را دیدم هیچ درمانی غربالگری و یا اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط فرودگاه بین المللی Sheremetyevo و یا توسط شرکت هواپیمایی مسافران قبل از سوار او پرواز SU 204.

“چگونه می تواند به آنها اجازه می دهد هر کس در این هواپیما بدون هیچ گونه تست؟” او fumed. “کشورهای دیگر دولت های دیگر باید بیشتر — نیاز به تمام فرودگاه برای انجام حرارت چک حداقل.”

در بیانیه ای در وب سایت خود Sheremetyevo می گوید: به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus ژانویه 31, آن را منتقل پروازها از جمله Aeroflot برای مقصد در چین به یک ترمینال. این بیانیه می گوید: تمام پایانه های حرارتی دوربین های تصویربرداری و مراکز درمانی مجهز به دنده محافظ مانند ماسک و ضد طاعون مناسب. CNBC تماس هر دو فرودگاه و Aeroflot اما نه در پاسخ زمان انتشار.

چینی مقامات بهداشتی و یک مسافر از مسکو-پکن پرواز Aeroflot

Bian Jingjing

پس از فرود در پکن دو آلوده مسافران کشیده شد از هواپیما. در یک نشست خبری روز شنبه در پکن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد که دو مسافر شناخته شده بودند در تماس نزدیک با دیگر ملی چین که در حال سفر از ایران و قبلا تایید در چین, Ningxia Hui منطقه خودمختار به ویروس.

“دو مورد تحت کنترل شدید یک بار آنها را وارد چین و تحت کنترل و آزمایش در بیمارستان. هیچ مناطق مسکونی را تحت تاثیر قرار” اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo معاون رئیس پکن گفت: مرکز.

Bian می گوید او گیر کرده بود در هواپیما برای بیش از هفت ساعت به عنوان مقامات بهداشتی بررسی درجه حرارت و خواسته که حدود 400 مسافر با پر کردن سلامت تشکیل می شود. حداقل در برخی از, اگر نه همه از مسافران شده اند قرنطینه, او گفت:.

پکن تبدیل شده است بسیار نگران آن است که شیوع بیماری های جدید در این کشور می تواند ناشی از بازدید از دیگر مناطق آلوده. دولت چین شده است به راه انداختن چند هفته مبارزات انتخاباتی به تلاش برای مهار بزرگترین شیوع کروناویروس موارد است.

Bian در حال حاضر در پکن Huiqiao هتل با حدود 40 مسافر دیگر. او قرار می گیرد در یک اتاق با دو تخت. مقامات اجازه نمی دهد مسافران به ترک اتاق خود را اما او احساس می کند که او در حال درمان بسیار خوبی است. او گفت که او می تواند هر آنچه که او می خواهد آنلاین برای تحویل به میز پذیرش و وعده های غذایی خود را به سمت چپ بی درنگ خود را در خارج از درب.

“من در ارسال تصاویر به من و خانواده من ناهار و شام به آنها احساس راحت — که من سالم بود,” او گفت:.

Bian و دیگر مسافران اخذ شده است درجه حرارت خود را چک دو بار در روز. او فرض می کند او را در قرنطینه به مدت حداقل 14 روز.

او در حال حاضر بزرگترین نگرانی این است که او ممکن است قرارداد این ویروس در طول سفر.

“من اضطراب به دلیل خانواده من. من نمی خواهم آنها را به نگرانی,” او گفت:. “این واقعا یک کابوس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>