این بخش از بازار برگزار شد ‘قابل ملاحظه ای به خوبی در چهره هفته گذشته, وحشیانه, فروش

ETF بهره وری.

این تبدیل شد به یک موضوع قابل توجه در طول هفته گذشته تاول فروش با توجه به رهبران صنعت. عمل مشخص شده در بازار سهام ایالات متحده بدترین هفته از عملکرد پس از اعماق بحران مالی 2008 و سوخت با ترس به اطراف گسترش جهانی coronavirus.

“وجود دارد 2,400 ETFs” کریس Hempstead, مدیر نهادی توسعه کسب و کار در IndexIQ گفت CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه. “همه آنها برگزار شد تا قابل ملاحظه ای هست. … همه چیز واقعا برگزار می شود تا به خوبی در این بازار و اطناب بود که در حال ابلاغ به من ارائه دهندگان نقدینگی شد ‘منظم’ و این مهم است.”

منظم تجاری واقع شده است کمیاب از بازار مخفیگاه آنان را به اصلاح خاک در هفته گذشته با میانگین صنعتی داو جونز ارسال بزرگترین آن یک روز از دست دادن نقطه در تاریخ پنجشنبه 96 درصد از S&P 500 با وارد کردن اصلاحات در روز جمعه و سیستم عامل های تجاری مانند Robinhood دیدن systemwide قطع.

سهام جامعی بازگشت در روز دوشنبه در تلاش برای بهبود درد با بسته شدن شاخص داوجونز تا 5.1% یا 1,293.96 امتیاز بالاتر — بزرگترین آن روز نقطه به دست آورید تا کنون — و S&P و Nasdaq Composite با بالا رفتن 4.6 درصد و 4.5 درصد بوده است.

در میان همه سردرگمی و ترس — با $986 میلیارد دلار ارزش سهام ایالات متحده در حال تغییر دست در جمعه بزرگترین ارزش دلار تا کنون معامله شد با توجه به گلدمن ساکس — ETFs پدید آمده اند به خصوص کارآمد تجاری, وسایل نقلیه, Hempstead گفت.

“[در] بالاترین اسمی روز معاملاتی تا کنون … این محصولات برگزار شد تا کاملا دقیقا به عنوان آنها در نظر گرفته شده به,” او گفت: اوج کلاه خود را به نوسانات تجارت محصولات مانند VelocityShares روزانه 2x VIX کوتاه مدت ETN (TVIX) و بارکلیز’ iPath سری B S&P 500 VIX کوتاه مدت آتی (, VXX,) و همچنین خود شرکت IQ ادغام آربیتراژ ETF (MNA).

نیک کولا از بنیانگذاران DataTrek تحقیقات موافقت با همپستید اشاره کرد که حتی به عنوان پر بازده ETFs مانند iShares iBoxx $ بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF (HYG) فروش شد خاموش در هفته گذشته اقدام “ندارد اثر عمیقی در بالا-عملکرد بازار” به عنوان یک کل. HYG آمار جدید کم 52 هفته در روز دوشنبه.

“تجارت برگزار شد تا واقعا خوب” کولا گفت: در همان “ETF لبه” ،

در حال حاضر او ارائه مشاوره به مشتریان برای تماشای دو سطح کلیدی در Cboe Volatility Index, همچنین شناخته شده به عنوان VIX یا بازار ترس سنج.

“ما به مشتریان ما در دو سطح نگاه به در VIX. اولین 42,” کولا گفت. “[اگر] به VIX می رود بیش از 42 شما خرید.”

VIX آمار 49.48 در روز جمعه به بالاترین سطح این شاخص از سال 2009. روز دوشنبه آن کاهش یافت و به نزدیکی 32 توسط نزدیک است.

“که یکی از دلایلی که ما در حال گرفتن گزاف گویی امروز” کولا گفت: از روز جمعه VIX سنبله.

“سطح دوم که در آن شما شمع در 55 و بالاتر. که یک بحران واقعی پایین 5% در روز,” او گفت:. “این نباید اتفاق می افتد اما این اتفاق افتاد برای بسیاری از Q4 ’08. شما خرید در این سطح شما صبر کنید سه تا شش ماه به شما دست آوردن. بنابراین کسانی که دو سطح را به سازمان دیده بان برای گزاف گویی.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>