این بسیار بدخیم انگلیسی, شهر بهترین مکان در انگلستان به کار مطالعه جدید می گوید

منحنی سلوق, United Kingdom.

مت کلیتون | تصاویر | جهانی تصاویر گروه | گتی ایماژ

پوسته خارجی – شهر اغلب مسخره بریتانیا در حال کسل کننده و خسته کننده شده نام کشور شهر یا شهرستان به کار در برای سومین سال متوالی با توجه به رتبه بندی منتشر شده چهارشنبه.

در آن سالانه چهارم تجزیه و تحلیل از مکان های بالا به کار در انگلستان, جهانی, سایت مشاغل Glassdoor به ثمر رساند شهرها و شهرستانها بر اساس فرصت های شغلی هزینه زندگی و رضایت شغلی.

شهر سلوق که باید قافیه با گاو در هنگام تلفظ صحیح در زبان انگلیسی شهرستان برکشایر به غرب لندن است.

سلوق های یکنواخت و خسته کننده تنظیم برای نشان می دهد تلویزیون “دفتر” ندارد بهترین شهرت در سال 1937 شعری از جان Betjeman مراجعه به آن به عنوان “ظروف سرباز یا مسافر آنها تماس یک شهر” — اما آن را به برخی از بزرگترین شرکت ها با بالاترین غلظت از دفتر مرکزی شرکت در خارج از لندن است. شرکت های بزرگ با عملیات در سلوق شامل AkzoNobel, Reckitt Benckiser و ارتباطات شرکت Telefonica.

آن رتبه اول در Glassdoor مطالعه با حقوق و دستمزد متوسط برای شغل های ارسال شده وجود دارد در آینده در £30,139 ($39,086). متوسط حقوق و دستمزد در انگلستان پوند بود 30,420 در سال 2019 با توجه به کشور در دفتر آمار ملی.

Glassdoor تحلیل ذکر شده “خوب حجم شغل همراه با یک هزینه معقول از زندگی” به عنوان دلایل سلوق ادامه سلطنت. تحلیلگران همچنین اشاره کرد که Crossrail — جدید حمل و نقل خط اتصال این شهر به لندن باز خواهد بود در 2021.

در جایگاه دوم شهر کمبریج که ارائه شده کمی بالاتر حقوق و دستمزد متوسط £31,941 در حالی که گلاستر که در آن کارگران در زمان خانه به طور متوسط سالانه درآمد £25,116 شد رتبه سوم.

گیلدفورد و خواندن گرد بالا پنج. لندن نیست ویژگی در رتبه بندی از بهترین 25 شهرها و شهرستانها برای انگلستان کارگران که Glassdoor قرار داده و به تعدادی از عوامل.

“مردم در لندن به طور کلی راضی و پایتخت آن شهر همیشه بزرگترین مقدار از مشاغل موجود — به علاوه بالا متوسط حقوق” در گزارش خود گفت. “اما این را بگویم که کل داستان. وقتی که می آید به در دسترس بودن شغل خوب نسبت نامزدها در هر کار در خانه سطح قیمت و به طور کلی هزینه های زندگی در لندن واقعا رنج می برد.”

بالا 10 UK شهرها و شهرستانها به کار در

  1. سلوق
  2. کمبریج
  3. گلاستر
  4. گیلدفورد
  5. خواندن
  6. استوک-آن-ترنت
  7. منچستر
  8. بلکپول
  9. چلمزفورد
  10. آکسفورد

منطقه ای در انگلستان شمال غربی برجسته ترین به شدت در 25 صفحه با پنج شهرها و شهرستانها در منطقه از جمله در رتبه بندی است. دوندی تنها اسکاتلندی شهر را به لیست در حالی که بلفاست تنها ایرلند شمالی شهر به میان 25.

“شرکت در حال ادامه به خارج از شهرهای بزرگ به راه اندازی دفاتر و جذب استعداد های محلی” آماندا Stansell ارشد تحلیلگر تحقیقات در Glassdoor گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه.

“رشد انعطاف پذیر در کار و همچنین بدان معنی است که کارکنان دیگر صرف هر روز در دفتر معنی محل شرکت کمتر است و مهم تر از آن یک بار بود,” او اضافه شده است. “شرکت می توانید دور با داشتن دفاتر در بزرگتر گران شهرها مانند لندن به عنوان کارکنان اولویت انعطاف پذیری و راحتی بیش از این اعتبار از یک آدرس دفتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>