این نقشه نشان می دهد که آخرین پخش از موارد گزارش شده از coronavirus

تعداد گزارش coronavirus موارد به رشد خود ادامه داد با حدود 1400 نفر مرده و برخی از 64000 نفر در سراسر جهان بیمار اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین محققان در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: اواخر پنج شنبه.

اما فقط تعداد گزارش و تایید موارد از شیوع است که مطرح شده یک سری از چالش های محققان در تلاش برای جمع آوری اطلاعات قابل اعتماد در گسترش و شدت بیماری جدید.

“وجود دارد هیچ راهی برای گرفتن همه چیز.,” دکتر گفت: استه Geraghty, افسر ارشد پزشکی در ESRI یک نرم افزار نقشه برداری شرکت است که در حال همکاری با محققان در دانشگاه جانز هاپکینز به نقشه شیوع. “ما همیشه در حال رفتن به همه چیز از دست رفته در داده ها.”

برخی از محققان بر این باورند که تعداد واقعی coronavirus موارد ممکن است بالاتر که گزارش داده یک نگرانی بود که هایلایت شده توسط تغییر در این هفته در گزارش روش مورد استفاده توسط مقامات چینی.

در روز پنج شنبه مرگ و میر در مرکز چینی استان هوبئی شروع به پریدن کرد و با رکورد 242 به 1,310 با افزایش شدید موارد تایید شده. مقامات بهداشت در استان, کانون بیماری گفت: آنها آغاز شده بود از جمله افراد تشخیص داده شده از طریق روش های جدید.

تنها چند مورد تایید شده اند در آمریکا از جمله در ایالت آریزونا در واشنگتن وزارت امور خارجه ماساچوست, ایلینوی, ویسکانسین, تگزاس و کالیفرنیا.

ده ها تن از شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان اعلام کرده اند کاهش و یا لغو سرویس به مقصد با استناد به نگرانی های ایمنی یا کاهش در تقاضای مسافر.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که معمولا آلوده حیوانات است اما گاهی اوقات می تواند تکامل و گسترش به انسان است. علائم در انسان شامل تب و سرفه و تنگی نفس است که می تواند پیشرفت به ذات الریه.

پزشکان توصیه اولیه بهداشت از جمله شستن دست ها با آب و صابون و اجتناب از دست زدن به چشم ، بینی یا دهان.

قبلا ناشناخته آنفولانزا مانند coronavirus فشار — در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 — اعتقاد بر این است که پدید آمده از یک حیوان بازار در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در هوبئی. یک گروه از دانشمندان گفت: در ماه گذشته که مارها به خصوص چینی krait و چینی کبرا ممکن است منبع ویروس است. اما مقامات سازمان بهداشت جهانی بازیگران شک در این نظریه گفته وجود دارد “هیچ شواهد قطعی.”

ولایتی کمیسیون بهداشت در هوبئی گفت: هفته گذشته که آن را شروع به رسمیت شناختن کامپیوتری سی تی اسکن نتایج به تایید عفونت بیمارستان ها اجازه می دهد برای جداسازی بیماران با سرعت بیشتری. اما در نتیجه جهش ناگهانی در موارد جدید مطرح شده سوالات در مورد اینکه آیا موارد دیگر رفته بود زیر گزارش شده است.

“اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید تعلق به ووهان اما اگر بقیه هوبئی استان هنوز نمی تنظیم گزارش خود روش؟” ویکتور Shih متخصص در سیاست چین در دانشکده سیاست جهانی و استراتژی در UC سن دیگو به رویترز گفت.

هوبئی قبلا فقط امکان عفونت را تایید توسط RNA آزمایش است که می تواند به روز به روند و تاخیر در درمان است.

افزایش موارد گزارش شده نیز می تواند منجر به افزایش مرگ و میر با توجه به Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی پژوهش در کربی موسسه در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی.

“احتمالا وجود دارد مرگ و میر رخ داده است که در افرادی که ندارد یک آزمایشگاه تشخیص اما آیا باید یک CT. مهم این است که این نیز محسوب می شود” او به رویترز گفت.

چالش جمع آوری داده ها در هر شیوع شروع می شود از لحظه ای که کسی قرارداد هدفمند بیماری است. برخی از کسانی که آلوده ممکن است تمایلی و یا قادر به رفتن به بیمارستان یا درمانگاه; آن موارد را گزارش نشده برو تا زمانی که آنها انجام این کار است. دیگران ممکن است آلوده شده اند با این بیماری و نشان می دهد هیچ نشانه — اما ممکن است هنوز قادر به انتقال ویروس به دیگران است.

یک دلیل برای تغییر: کمبود کیت های آزمایش در برخی از مناطق به این معنی است که سلامت کارگران را مجبور به توسل به روش های دیگر از تایید موارد است.

“تعدادی از کشورها فقط در آغاز قابلیت تست دکتر گفت: تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در بلومبرگ در یک میزگرد هفته گذشته است. “به طوری که در برخی مکان ها در جهان را یک فرصت بدانند که آیا وجود بیماری در آن کشور نشده است.”

هنگامی که یک بیمار ارائه در یک بیمارستان و یا درمانگاه با علائم هر یک از تشخیص مورد وارد شده است را به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا از آن محل و سپس فرستاده شده به یک مرکزی گزارش آژانس به گفته دکتر Caitlin رودخانه ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. اما این اطلاعات ممکن است رمز عبور از طریق لایه های مختلفی از سازمان های دولتی; همه کشورها با استفاده از همین سیستم برای جمع آوری آمار ملی.

در نتیجه ممکن است تفاوت در زمان آن طول می کشد برای آن موارد به نشان می دهد تا در استانی یا ملی بالغ.

“هنگامی که افراد بیمار به خصوص در زمینه شیوع جدید این طول می کشد در حالی که به حرکت آنها را از طریق تشخیص خط لوله و تشخیصی خط لوله” او گفت:. “پس فقط به این دلیل ما شاهد یک هجوم در موارد امروز این به آن معنا نیست که این افراد مریض شدم امروز, اما آنها احتمالا مریض شدم به تازگی.”

این دلیل دیگری است که برخی از محققان بر این باورند که تعدادی از coronavirus موارد ممکن است به شدت underreported. برخی از تخمین ها بر اساس مدل های کامپیوتری نشان می دهد ممکن است پنج بار به عنوان بسیاری از موارد به عنوان گزارش شده است با توجه به Inglesby.

— گزارش برکلی لاولیس جونیور جان, هاردکور, کون بزرگ; داده های تصویری توسط جان, هاردکور, کون بزرگ. عصر ایران کمک کرده است.

تصحیح: در نسخه قبلی از نقشه بر روی این داده ها برای موارد مرگ و میر و بهبود معکوس شد. نقشه درست شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>