تعداد coronavirus موارد رشد با حداقل 259 نفر کشته و بیش از 11000 نفر در سراسر جهان بیمار اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین محققان در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: اواخر پنج شنبه.

تنها تعداد انگشت شماری از موارد تایید شده اند در ایالات متحده از جمله کسانی که در آریزونا ایالت واشنگتن شیکاگو و کالیفرنیا.

قبلا ناشناخته آنفولانزا مانند coronavirus فشار اعتقاد بر این است که پدید آمده از یک حیوان بازار در شهر ووهان. یک گروه از دانشمندان هفته گذشته گفت که مارها به خصوص چینی krait و چینی کبرا ممکن است منبع ویروس است. اما مقامات سازمان بهداشت جهانی بازیگران شک در این نظریه گفته وجود دارد “هیچ شواهد قطعی.”

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که معمولا آلوده حیوانات است اما گاهی اوقات می تواند تکامل و گسترش به انسان است. علائم در انسان شامل تب و سرفه و تنگی نفس است که می تواند پیشرفت به ذات الریه.

ویروس سرچشمه در شهر ووهان در مرکز چین در استان هوبئی در اواخر سال گذشته. که توصیه نمی هر گونه گسترده تر محدودیت در مسافرت و یا تجارت در این زمان. پزشکان توصیه اولیه بهداشت از جمله شستن دست ها با آب و صابون و اجتناب از دست زدن به چشم ، بینی یا دهان.

— گزارش برکلی لاولیس جونیور; تجسم داده ها توسط جان, هاردکور, کون بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de