این شهرستان دارای پیشی گیرد و پاریس به عنوان یکی از گران ترین مکان در جهان

شب نمایش از Shinsekai اوزاکا

SammyVision | گتی ایماژ

ژاپن در شهر اوزاکا به پیشی گرفتن از پاریس به عنوان یکی از گران ترین در جهان شهرستانها با توجه به تحقیقات جدید.

منتشر شده چهارشنبه گزارش سالانه از واحد اطلاعات اقتصادی (EIU) نام اوزاکا سنگاپور و هنگ کنگ به طور مشترک به شهرستانها با کمترین هزینه زندگی در سراسر جهان است.

پایتخت فرانسه سقوط کرد و چهار مکان در سال 2020 رتبه بندی پیشی گیرد و توسط نیویورک که با صعود سه مکان بالاتر از 2019 به نام جهان چهارم گران ترین hub.

رتبه بندی محاسبه شد با مقایسه هزینه 160 اقلام و خدمات مانند مواد غذایی و لوازم خانگی و اجاره در 133 شهرستانها در سراسر جهان به هر محل یک نمره کلی.

تحلیلگران در EIU اشاره کرد که قوی دلار و کاهش یورو منجر شده بود به شهرهای آمریکا صعود تا رتبه بندی در حالی که اروپا هاب به طور کلی به عنوان در جهت مخالف است.

از 37 شهرهای اروپایی مورد مطالعه شامل 31 تجربه کاهش در هزینه های زندگی.

در حالی که از شهرهای تحت سلطه بالای مواضع نویسندگان این گزارش تاکید کرد که “سریعترین کلی بند که در سال های اخیر شده اند شمالی شهرهای آمریکا است.” بوستون و آتلانتا و سن فرانسیسکو شد سه مکان های ایالات متحده به افزایش دورترین بالا رتبه بندی.

در انتهای دیگر مقیاس, دمشق, سوریه و تاشکند, ازبکستان شد به نام ارزان ترین شهرستانها در جهان است.

در سطح جهان بزرگترین محرک صعودی در سال 2020 شدند استانبول ترکیه که به نام 96 گران ترین شهر کیف اوکراین بود که در رتبه 86 موقعیت. هر دو کشور تا به حال دیده می شود پول خود را قدردانی میکنیم که بخشی از افزایش قیمت در کنار دو رقمی تورم در ترکیه و قوی اوکراین رشد دستمزد اقتصاددانان گفت.

بلغارستان و کازابلانکا, مراکش شد شهرستانها که دیدم دورترین پایین حرکت می کند رتبه بندی بین 2019 و 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>