‘این نیست عادی بانک تعطیلات’: انگلیسی ها هشدار داد به ماندن در خانه

انگلیسی ها در حال هشدار داد این است که “عادی بانک تعطیلات آخر هفته” در تلاش به آنها را تشویق به مقاومت در برابر وسوسه از آب و هوای گرم و جلوگیری از شیوع کروناویروس.

یک افسر پلیس گفت: اگر برخی از مردم ادامه داد: نادیده گرفتن COVID-19 مستند قوانین بیش از آخر هفته عید پاک پس از آن دولت می تواند با اعمال اقدامات سخت تر.

جان Apter, ملی, رئیس پلیس فدراسیون انگلستان و ولز التماس کرد با کسانی که مردم هنوز هم نادیده گرفتن قوانین برای اقامت در داخل خانه – به رغم آنچه که پیش بینی می شود روشن و آفتابی چند روز برای بسیاری از.

BOURNEMOUTH, ENGLAND - APRIL 10: Benches are taped off along the beach promenade on April 10, 2020 in Bournemouth, United Kingdom. There have been over 60,000 reported cases of the COVID-19 coronavirus in the United Kingdom and 7,000 deaths. The country is in its third week of lockdown measures aimed at slowing the spread of the virus. (Photo by Finnbarr Webster/Getty Images)
تصویر: نیمکت در حال ضبط کردن بر بورنموث تفرجگاه
LONDON, ENGLAND - APRIL 10: An image of Queen Elizabeth II and quotes from her broadcast to the nation in relation to the coronavirus epidemic are displayed on screens in Piccadilly Circus on April 10, 2020 in London, England. (Photo by Samir Hussein/WireImage)
تصویر: تایید که مستند تمدید خواهد شد که انتظار می رود در هفته آینده

تا کنون حداقل 7,978 مردم با COVID-19 نفر در سراسر UK.

انگلستان است که بیش از دو هفته به این مستند که به نظر می رسد مجموعه ای برای تمدید شود توسط دولت در وعده بررسی نقطه بعدی پنج شنبه.

Foreign Secretary Dominic Raab holds the Covid-19 Digital Press Conference with Chief Scientific Adviser, Sir Patrick Vallance and Chief Medical Officer, Professor Chris Whitty in 10 Downing Street
“ما در حال انجام نشده است’ – Raab مردم را به مقاومت در برابر آفتاب

David Lewis, معاون پاسبان از Dorset, پلیس, گفت, آسمان, اخبار که افسران خواهد بود مستقر در راه های شریانی به بررسی مردم نیست بازدید از خانه های تعطیلات و یا زیبایی لکه های آخر این هفته است.

“من راهنمایی خواهد بود: اگر شما به خودتان بپرسید “آیا این ضروری سفر’ سپس آن را احتمالا تا به نوبه خود دور و در خانه بمانند,” او گفت:.

بیشتر از Covid-19

A deserted stretch of the M56 is pictured at the start of the Easter weekend, in north-west England on April 10, 2020 as Britain continued to battle the outbreak of the novel coronavirus COVID-19. - The disease has struck at the heart of the British government, infected more than 60,000 people nationwide and killed over 7,000, with another record daily death toll of 938 reported on April 8. (Photo by Oli SCARFF / AFP) (Photo by OLI SCARFF/AFP via Getty Images)
تصویر: برخی از نیروهای خواهد شد چک کردن جاده های کلیدی برای اطمینان مردم نیست شکستن قوانین

پلیس رئیس فدراسیون آقای Apter گفت: “اکثریت” از انگلیسی ها پس از قانون اما یک اقلیت هستند یا “واقعا اشتباه هدایت و یا آنها کاملا بی اعتنا به خطرات”.

“پلیس کار سختی است در بهترین زمان اما در برخی از مناطق آن را ساخت که کار دشوار است حتی سخت تر است,” او گفت: آسمان, اخبار,’ تمام از سیاست.

“من می خواهم التماس عمومی – لطفا مشاوره و ماندن در خانه مگر در مواردی که شما باید به سرمایه گذاری برای کسانی که ضروری سفر.”

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او هشدار داد اگر به مردم اجازه داده شد به نشستن و کباب کردن ممنوع در پارک – حتی اگر با اعضای خود را خانه خود و رعایت اجتماعی فاصله – سپس آن را به سرعت تبدیل به “سایر بانک های عادی تعطیلات آخر هفته که در آن پارک شده بسته بندی شده پر از افرادی که مایل به لذت بردن از آفتاب”.

“ما نه در حالت عادی بانک تعطیلات آخر هفته و آن را در مورد تلاش برای تشویق و حمایت عمومی” آقای Apter اضافه شده است.

“این مستند; مستند چیزی است که ما دیده ایم در سرزمین اصلی اروپا و ما نمی خواهید برای رفتن وجود دارد.

“اما ترس من این است که اگر مردم همچنان به چشم پوشی از این هدایت این قوانین که گذاشته شده است که قبل از مجلس و سپس دولت می تواند رفتن بیشتر است. هیچ کس نمی خواهد که.”

استفان Powis مدیر پزشکی NHS انگلستان تصریح کرد: نقطه – گفتن اخبار آسمان که “فقط به این دلیل که خورشید است به این معنا نیست که ما باید”.

او از مردم خواست تا در خانه بماند تا این کشور می تواند “قفل کردن مزایای مستند” و جلوگیری از مرگ و میر بیشتر.

داخل یکی از لندن بدترین ضربه بیمارستان

“ما امیدوار ما در حال شروع به دیدن فلات. اما ما نیاز به نگه داشتن مطابق با دستورالعمل – این راه است که فلات خواهد شد و سپس ترجمه به رها کردن” او توضیح داد.

“و این راهی است که ما را بهترین فرصت برای به حداقل رساندن تعداد مرگ و میر ما را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>