این بزرگترین درس سرمایه گذاران می توانند یاد بگیرند که از اخیر ارز داد و ستد توجه liquidations: CIO

می دانم آنچه شما خود را.

که بزرگترین درس سرمایه گذاران می توانند یاد بگیرند به عنوان بازار سهام ایالات متحده را در طول تاریخ فرار فعالیت منجر به انحلال و و د-لیست برخی از معامله تبادل یادداشت یا ETNs دیو Nadig ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر تحقیقات در ETF روند گفت CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

کوچک پرمحصول گوشه ای از بازار که در حال حاضر در تمرکز در یک بزرگ راه ETNs کاملا متفاوت از تبادل وجوه معامله یا Etf به عنوان مشابه که ممکن است آنها را صدا Nadig گفت.

“یک صندوق ارز داد و ستد است که اساسا فقط به طور منظم پیر صندوق که شما مجاز به تجارت ارز. یک ارز داد و ستد توجه داشته باشید این است که یک قطعه از بدهی های شرکت” او گفت:.

“آن را در آینده به طور کلی از یک بانک مانند یک کردیت سوئیس و یا یک بارکلیز و آن را امیدوار کننده یک الگوی خاص از بازده تا زمانی که بدهی بالغ. این استفاده می شود در درجه اول برای مواجهه است که دشوار است برای قرار دادن در یک صندوق و لفاف بسته بندی مانند گفتن معکوس نوسانات و یا اهرمی نوسانات و یا دیگر الگوهای جالب بازگشت” Nadig گفت.

در زمان افزایش عدم اطمینان و پایدار ضرر و زیان در این بازار گسترده تر اما ETNs تبدیل مقدار ریسک را به خود CIO هشدار داد.

“چه اتفاق می افتد این است که این [عواملی مانند معکوس نوسان] باید جبران برخی از بانک مدیریت ریسک میز و هنگامی که آنها از دست دادن اشتها خود را به بیش از پرچین در برابر آن ETN آنها واقعا هیچ گزینه ای جز نزدیک است که ETN یا د-فهرست آن” Nadig گفت. “ما دیده ایم برخی از de-لیست ما شاهد تعطیلی برخی از این بانک ها تمایلی به ارائه است که قرار گرفتن در معرض.”

در پایان وجود دارد یکی از مهم غذای آماده برای سرمایه گذاران از این پدیده Nadig گفت: “می دانم آنچه شما خود می دانید که چرا شما آن را خود. شما رو به درک آنچه در زیر هود.”

تاد Rosenbluth ارشد مدیر ETF و صندوق پژوهش در CFRA گفت: در همان “ETF لبه” مصاحبه ای که شایان ذکر چقدر کوچک ETN بازار واقع است.

“این احتمالا یک کم تک رقمی درصد از کلی دارایی. وجود دارد بیشتر محصول وجود دارد از وجود دارایی های” Rosenbluth گفت:, و اضافه کرد که عرضه بیش از حد باعث می شود ETNs به خصوص مستعد ابتلا به عناوین ترسناک. “اما آن را باعث اساسی اوراق بهادار به حرکت بیش از هر دیدیم جاسوسی خروج تأثیر سهام اپل.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>