این بهترین کشور در جهان به منظور بالا بردن بچه ها

این که آیا شما به فکر حل کردن به شروع یک خانواده و یا شما در حال حاضر یک زن و شوهر از بچه ها در دو — این ممکن است به ارزش ریخته گری چشم خود را به نروژ ارائه می دهد که بهترین محیط برای افزایش نسل بعدی بر اساس یک مطالعه جدید.

اسکاندیناوی کشور رتبه جلوتر از کره جنوبی (2) هلند (3) فرانسه (4) و ایرلند (5) در طیف وسیعی از اقدامات مربوط به رفاه کودکان گزارش منتشر شده در این هفته توسط لانست یافت. کسانی که شامل زمینه هایی مانند بهداشت و آموزش و تغذیه.

در میان 180 کشور ذکر شده در مجله پزشکی “کودک شکوفایی شاخص” ایالات متحده در رتبه بندی در محل 39, فقط جلوتر از چین (43) و کوبا (46).

پیشرو سازمان ملل — که همچنین رتبه در میان برخی از ثروتمندترین کشورهای جهان — پیدا شد به برتر سیستم در محل برای پرورش رشد کودکان برای نمونه, مدارس, بیمارستان ها و سیاست های زیست محیطی.

دول عقبمانده که شامل سومالی (178th) چاد (179th) و جمهوری آفریقای مرکزی (180) کاهش یافته است به خوبی کوتاه بر آن می شمارد.

با این حال سازمان بهداشت جهانی که در میان 40 کودک و بهداشت و درمان سازمان به همکاری نویسنده این گزارش را به می گویند که هیچ کشور انجام شد به اندازه کافی برای حمایت از نسل بعدی.

“این گزارش نشان می دهد که تصمیم گیرندگان جهان هستند بیش از حد اغلب عدم کودکان امروز و جوانان:: عدم محافظت از سلامت خود عدم حفاظت از حقوق خود و عدم محافظت از سیاره خود گفت:” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است.

“این باید هشداری برای کشور به سرمایه گذاری در بهداشت کودکان و توسعه اطمینان حاصل شود صدای آنها شنیده حفاظت از حقوق خود و ساختن آینده ای است که مناسب برای کودکان,” او ادامه داد.

در واقع این گزارش همچنین رتبه بندی کشورها در سطح خود را بیش از حد انتشار کربن — و به طور خاص پیش بینی شده خود را سطوح تا سال 2030. آن را در بر داشت که بسیاری از کشورهای پیشرو در کودک شکوفایی شاخص کاهش یافت و به خوبی در پایداری اقدامات است.

که در نروژ رتبه 156th و آمریکا 173rd.

“از بحران آب و هوا با چاقی و مضر تجاری, بازاریابی, کودکان در سراسر جهان به رقابت با تهدیدات است که غیر قابل تصور بود فقط چند نسل قبل” اضافه شده هنریتا جلو, UNICEF, مدیر اجرایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>