‘این یک بله-ما-می توانید لحظه’: آنچه coronavirus پاسخ به معنی اقدام آب و هوا

یک معترض دارای یک جهان شکل علامت مطلب “Save Me” در “جمعه برای آینده” تظاهرات در برلین در اعتراض به اقدام آب و هوا در سپتامبر 20, 2019, بخشی از جهانی آب و هوا در طول روز اقدام.

دیوید Brodie | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آب و هوا دانشمندان معتقدند که این اقدامات بی سابقه در محل برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس به یک نگاه اجمالی از آنچه ممکن است وقتی که می آید به مبارزه با تغییرات آب و اضطراری است.

Coronavirus شیوع و بحران آب و هوا که دو ذاتا متفاوت خطرات جهانی است اما هر دو دارای یک برنامه به طور بالقوه مخرب انسانی هزینه. با وجود این تنها یکی kickstarted گسترده اقدام در سراسر جهان در هفته های اخیر.

با COVID-19 عفونت در حال حاضر تایید شده در بیش از 150 کشور در دولت های سراسر جهان تحمیل جنگ-مانند اقدامات شامل گسترش آن.

برخی از کشورها قرار داده شده است به مستند, با مجامع عمومی لغو شد, مدارس بسته شده و شهروندان توصیه برای جلوگیری از اختیاری سفر و کار از خانه در ماه های آینده. بودجه اضطراری نیز منتشر شده است برای کسب و کار در تلاش برای شناور باقی می ماند.

همه این اقدامات اجرا شده است برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

“این اولین بار است که من را دیده اند دولت انتخاب بشریت بیش از اقتصاد در چنین راه نشان داد — تا کنون” گیل وایتمن مدیر پنتلند (دهانه) مرکز برای پایداری در کسب و کار در دانشگاه لنکستر گفت CNBC از طریق تلفن.

“این است که” بله ما می توانیم’ لحظه برای آب و هوا بحران” Whiteman گفت: با اشاره به رئیس جمهور سابق باراک اوباما نمادین نشانی در سال 2008.

متحد پشت سر علم

دانشمندان آب و هوا را خواستار شده است برای دولت ها را به اقدام آب و هوا به طور جدی برای چندین دهه است.

سال گذشته شاهد گرمترین سال در تاریخ ثبت شده برای اقیانوس های جهان دوم-داغترین سال جهانی متوسط درجه حرارت و آتش سوزی از آمریکا به استرالیا.

اما با وجود برخی از موافقت نامه های بین المللی و کشورها به طور معمول شده است آهسته به اتخاذ اقدامات برای محافظت از شهروندان خود.

“وجود دارد یک باور اشتباه است که دولت می تواند گول زدن آب و هوا گلوله و دور با آن. این درست نیست” Whiteman گفت.

او توضیح داد که آن مهم است به درک که آب و هوا اورژانس نیز بهداشت جهانی بحران.

یک لایه از آلودگی دیده می شود معلق در هوا بیش, Los Angeles, California در اکتبر 17, 2017.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آلودگی هوا جان حدود 7 میلیون نفر در سراسر جهان هر سال با توجه به این که با نه نفر از 10 نفر فکر به تنفس هوای حاوی سطوح بالایی از آلاینده ها.

از روز جمعه بیش از 244,000 مردم تا به حال قرارداد COVID-19 عفونت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با 10,031 مرگ و میر.

“وقتی که می آید به coronavirus اند و مردم متحد پشت علم — حداقل ما انجام داده اند با علم پزشکی است. در حال حاضر از آن زمان به گوش دادن به آب و هوا و دانشمندان” دانشگاه لنکستر را Whiteman گفت.

‘Coronavirus چیزی است نسبت به بحران آب و هوا’

Johan Rockstrom مدیر پوتسدام موسسه آب و هوا تاثیر تحقیقات گفت: عدم به رسمیت شناختن بحران آب و هوا به عنوان یک اورژانس شد تا حدودی روانی.

“Coronavirus بحران است بهتر درس از بحران مالی به دلیل در حالی که آن را هنوز هم کاملا شبیه به یک خزنده بحران مانند این است که سریع به جلو اجرا بحران آب و هوا. با این تفاوت که به جای آن در حال وقوع بیش از چهار دهه از آن صورت گرفته بیش از چهار هفته است,” او گفت:.

تظاهرکنندگان در اعتراض به صندوق بین المللی پول و بانک جهانی برای سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و اصرار آنها برای مقابله با تغییر آب و هوا به عنوان آنها در ماه مارس در خارج از بانک جهانی و صندوق بین المللی پول ستاد در سازمان های سالانه در جلسات, در واشنگتن, DC, 18 اکتبر 2019.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

صحبت کردن با CNBC از طریق تلفن Rockstrom تاکید کرد که درجه خطر بین coronavirus همه گیر و بحران آب و هوا بود “به طور کامل ناسازگار” به عنوان دومی بسیار جدی تر است.

“آنها غیر قابل مقایسه است. Coronavirus چیزی است نسبت به بحران آب و … آب و هوا بحران یک بحران وجودی” او گفت:.

باب Ward, یک مدیر در گرنتهم موسسه تحقیقات تغییر آب و هوا در مدرسه اقتصاد لندن گفت: CNBC از طریق ایمیل: “اجتناب از تغییرات آب و هوایی خطرناک نیاز به اقدام فوری پایدار بیش از 30 سال آینده ادامه دارد در حالی که برای بهبود زندگی و بالا بردن استانداردهای زندگی نیست با خاموش کردن اقتصاد و جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>