این ETF هجز در برابر ‘black swan’ بازار حوادث — در اینجا چگونه آن را نگه داشتن تا در این سال

وقتی که می آید به black-swan, رویدادهای جهانی همه گیر قطعا باعث می شود کاهش دهد.

با گسترش coronavirus ارسال بازارهای ایالات متحده به یک سقوط در هفته های اخیر — گاهی اوقات مربوط توسط بزرگ upswings به عنوان سهام تلاش برای بازیابی از شیب تند کاهش — سرمایه گذاران به احتمال زیاد به دنبال ثبات است.

برخی از شده اند هجوم آوردند به ارز داد و ستد وجوه است که سرمایه گذاری در سهام با کاهش نوسانات پروفایل مانند iShares لبه MSCI حداقل Vol ایالات متحده آمریکا ETF (USMV) و یا Invesco S&P 500 با نوسانات کم ETF (SPLV).

اما با این دو بودجه هنوز به شدت پایین برای سال — USMV کاهش یافته و 16 درصد به 52 هفته اخیر که از روز شنبه در حالی که SPLV ریخته است حدود 17% — CNBC “ETF لبه” نگاه به یکی دیگر از گزینه است که نگه داشتن بسیار بهتر است.

تقویت سیاه و سفید قو رشد و خزانه هسته ETF (قو) است که تنها در حدود 1% در سال به تاریخ در مقابل S&P 500 را 21 درصد کاهش است که می توان در بخشی از آن به صندوق آرایش, تقویت, بنیانگذار و مدیر عامل مسیحی Magoon گفت: “ETF لبه” این هفته است.

“تئوری پشت Black Swan است به خود S&P قرار گرفتن در معرض بلکه به خود نیز ایالات متحده Treasurys. در زمان بحران در بازار, Treasurys خریداری شده تا مانند دیوانه و عمل آنها به عنوان یک منفی-ارتباط دارایی به سهام قرار گرفتن در معرض” Magoon روز دوشنبه گفت:.

این صندوق حدود 65 درصد Treasurys و 35% S&P قرار گرفتن در معرض از طریق جهش گزینه یا گزینه قرارداد که منقضی در حداقل یک سال (جهش می ایستد برای بلند مدت سهام پیش بینی), Magoon گفت:, و اضافه کرد که آن rebalances دو بار در سال, اما نگه می دارد و آن قرار گرفتن در معرض “نسبتا ثابت است.”

“این نسخهها کار میکند مانند یک سنتی, نمونه کارها متعادل اما واقعا می درخشد در زمان بحران در بازار,” او گفت:. “این است که یک صندوق است که کار می کند [به] پرچین در برابر black-swan خطرات آن [است] نیز چیزی است که شما می توانید نگه دارید در یک سمت بالا در حال حرکت بازار است. پس از آن واقعا یک هسته برگزاری است.”

دیگران از جمله دیو Nadig ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر تحقیقات در ETF روند گفت: سرمایه گذاران خواهد بود عاقلانه به انجام تحقیقات خود را قبل از خرید به بودجه مانند این.

“نکته مهم این است که شما واقعا باید به درک مکانیک چگونه این همه چیز در حال رفتن به محل کار او گفت:” در همان “ETF لبه” ، “شما باید واقعا مراقب باشید.”

که به معنی درک چیزهایی مانند دم-خطر بودجه ای که اهرم قرار دادن گزینه های به پرچین برابر بالاتر نوسانات بازار و می تواند درجات مختلفی از عملکرد Nadig گفت. از شنبه او را دیدم “30 درصد پراکندگی” بین بهترین و بدترین نمایشی دم-خطر ETFs تا کنون در سال 2020 است.

قو به دست آورد و نزدیک به 3.5 درصد در روز جمعه جلسه معاملاتی.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>