“این می تواند صرفه جویی در زندگی’: شش نوع از COVID-19 شناخته شده است – در دستیابی به موفقیت بزرگ

دانشمندان را شناسایی کرده اند شش نوع متمایز از COVID-19 – هر کدام با یک خاص مجموعه ای از علائم در دستیابی به موفقیت است که می تواند کمک به پیش بینی پزشکان که بیماران بیشتر در معرض خطر است.

اشکال مختلف بیماری هستند معتقد به تعیین شدت آن در میان کسانی که آلوده – و اینکه آیا آنها به احتمال زیاد به نیاز به حمایت تنفسی در بیمارستان است.

کسانی که پشت این مطالعه led توسط محققان کالج کینگ لندن می گویند آن را پیامدهای عمده ای در تصمیم گیری درمان در طول یک پتانسیل موج دوم coronavirus و می تواند “نجات”.

اگر چه مداوم سرفه و تب و از دست دادن بویایی معمولا برجسته به عنوان سه کلید علائم بیماری, اطلاعات جمع آوری شده از سراسر 1,600 کاربران COVID علامت برنامه مطالعه در انگلستان و ایالات متحده نشان می دهد که مردم می توانند تجربه طیف گسترده ای از افکت های مختلف.

این می تواند شامل سردرد و دردهای عضلانی و خستگی و اسهال و سردرگمی و از دست دادن اشتها و تنگی نفس ،

و محققان به این نتیجه رسیدند که از شش اصلی خوشه ای از علائم در هر فرد آلوده دچار تمایل به نشان می دهد که چگونه به سرعت این بیماری خواهد پیشرفت و چه بد آنها به احتمال زیاد برای به دست آوردن.

گفتند بيماران نتایج به طور قابل توجهی متنوع – از آنفولانزای خفیف یا ساده راش به بیماری شدید یا مرگ.

بیشتر از Covid-19

شش خوشه از علائم است که پدید آمده و در نقاط مشابه در بیماری پیشرفت – شناسایی شدند توسط محققان همراه با احتمال شدت که هر تمایل به مکاتبه با.

و تیم پشت این مطالعه گفت که در حالی که برخی از علائم ذکر شده – مانند سردرگمی درد شکم و تنگی نفس – تا به حال شده است به طور گسترده ای مرتبط COVID-19آنها نشانه های آن در اشکال شدید.

آنها ارائه شده شش خوشه مجزا – و یا “نوع” از COVID-19 – به شرح زیر است:

  1. ‘به آنفولانزا مانند” بدون تب – سردرد و از دست دادن بویایی, درد عضلانی, سرفه و گلو درد قفسه سینه بدون تب است.
  2. ‘آنفولانزا مانند تب – سردرد و از دست دادن بویایی و سرفه گلودرد و خشونت صدا, تب و از دست دادن اشتها.
  3. دستگاه گوارش – سردرد و از دست دادن بویایی از دست دادن اشتها و اسهال گلو درد و سینه درد و سرفه.
  4. شدید سطح یک خستگی – سردرد و از دست دادن بویایی و سرفه و تب خشونت صدا, درد قفسه سینه, خستگی.
  5. شدید سطح دو گیجی – سردرد و از دست دادن بویایی از دست دادن اشتها و سرفه و تب خشونت صدا و گلو درد قفسه سینه و خستگی و سردرگمی و درد عضلانی.
  6. شدید سطح سه شکم و تنفسی – سردرد و از دست دادن بویایی از دست دادن اشتها و سرفه و تب خشونت صدا و گلو درد قفسه سینه و خستگی و سردرگمی درد عضلانی تنگی نفس ، اسهال ، درد شکم.

کشف شد که تنها 1.5 درصد از مردم با خوشه 1, 4.4 درصد از مردم با خوشه 2 و 3.3 درصد از مردم با خوشه 3 مورد نیاز تنفس پشتیبانی می کند.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما این ارقام 8.6%, 9/9 درصد و 19.8 درصد برای خوشه های 4, 5 و 6 به ترتيب – در حالی که نزدیک به نیمی از بیماران در خوشه 6 به پایان رسید تا در بیمارستان در مقایسه با فقط 16 درصد از کسانی که در خوشه 1.

محققان گفتند که به طور کلی مردم با خوشه های 4, 5 و یا 6 تمایل به بزرگتر و frailer و بیشتر احتمال دارد به اضافه وزن و باید از قبل موجود شرایط مانند دیابت و یا بیماری های ریوی از کسانی که با نوع 1, 2 یا 3.

داشتن شناسایی خوشه های مختلف آنها و سپس ترکیب اطلاعات در مورد بيماران با سن و جنس و BMI و از قبل موجود شرایط با علائم هر یک از جمع آوری بیش از فقط پنج روز از شروع بیماری.

این اجازه آنها را به تدبیر یک مدل است که آنها می گویند پیش بینی دقیق تر و مهمتر آن که خوشه هر بیمار می افتد و به احتمال زیاد آنها نیاز به درمان در بیمارستان و تنفس پشتیبانی می کند.

دکتر کلر Steves از کالج کینگ لندن گفت: “اين نتايج تلويحات مهمی برای مراقبت و نظارت از افرادی که بیشتر در معرض شدید COVID-19.

“اگر شما می تواند پیش بینی کند که این افراد در روز پنج شما هم برای حمایت از آنها و مداخلات زود هنگام مانند نظارت اکسیژن خون و سطح قند و حصول اطمینان از آنها به درستی هیدراته – مراقبت های ساده است که می تواند داده شده در صفحه اصلی, جلوگیری از hospitalisations و صرفه جویی در زندگی می کند.”

و سباستین Ourselin, استاد, بهداشت و درمان, مهندسی در کالج کینگ لندن و نویسنده ارشد این مطالعه گفت: در این پژوهش داشتن “تاثیر عمیقی بر درک ما از وسعت و تاثیر COVID-19”.

پروفسور تیم اسپکتور اضافه شده است که نتايج نشان داد که اهمیت مردم به عادت استفاده از نرم افزار روزانه “به ما کمک می کند به ماندن بگیرید پیش از هر محلی نقاط یا موج دوم عفونت”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>