یک سوم برایتون بازیکن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus باشگاه تایید کرده است.

ناشناس بازیکن در حال رفتن برای منزوی کردن برای 14 روز در حالی که بهبود او از COVID-19.

اعتقاد بر این است که بقیه تیم ها رفتن به ادامه آموزش خود را – هر دو در خانه و یا از طریق جلسات انفرادی در برایتون آموزش زمین عنوان شده است مورد طول مستند.

BRIGHTON, ENGLAND - APRIL 29: Brighton's CEO Paul Barber acknowledges the home support after the Sky Bet Championship match between Brighton & Hove Albion and Bristol City at Amex Stadium on April 29, 2017 in Brighton, England. (Photo by Mike Hewitt/Getty Images)
تصویر: برایتون اجرایی پل باربر می گوید: به تازگی مورد تایید شده است ‘نگرانی’

دو بازیکن دیگر بهبود یافته اند پس از عقد قرارداد coronavirus پیش از آن در گیر است اما روشن نیست که آیا آنها بازگشت به آموزش است.

برایتون اجرایی پل باربر گفت: آسمان ورزشی اخبار که آخرین مورد تایید شده در تیم اول تیم ملی آمد و با وجود سخت احتیاطی که شده اند در محل قرار داده و در طول شیوع بیماری است.

روز یکشنبه گفت: “این یک نگرانی است. متاسفانه ما تا به حال یک سوم بازیکن تست مثبت دیروز.

“با وجود تمام اقدامات ما تمام شده است مصرف بیش از چند هفته گذشته زمانی که بازیکنان شده اند درگیر در نظر گرفتن هر گونه مهم آموزش در همه ما هنوز هم رنج می برد یکی دیگر از بازیکن تست مثبت برای ویروس.

بیشتر از Covid-19

“نگرانی وجود دارد و من فکر می کنم این طبیعی است برای همه باشگاه ها به کسانی که نگرانی. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما انجام تمام کارهایی که ما می توانیم که این پروتکل که به محل قرار در حال امن و مطمئن و کاهش خطر است.”

It is believed that the rest of Brighton's squad are going to continue their training
تصویر: اعتقاد بر این است که بقیه از برایتون تیم ملی در حال رفتن به ادامه آموزش خود را

این مورد تایید شده می آید پیش از بحران لیگ برتر جلسه روز دوشنبه که در آن باشگاه ها در حال انتظار برای رای دادن در نظر دارد برای تکمیل فصل در خنثی سالن.

برایتون است انتقاد پیشنهاد – اصرار دارد که این کمپین باید در خانه و دور پایه و اساس.

آقای سلمانی افزود: “مردم ما را متهم به خود علاقه من کاملا درک می کنم که اما در این مرحله از فصل وجود دارد این است که منافع خود را در هر سطح از جدول.

“وجود دارد به همان اندازه منافع خود را در بالا به عنوان وجود دارد در پایین وجود دارد به همان اندازه منافع خود را در وسط به عنوان وجود دارد در پایین.

“هر کس دارای اهداف مختلف می شود و ما همه به دنبال بازی کردن در این فصل اگر آن را امن برای انجام این کار.

“ما واقعا می خواهید به بازی و ما می خواهیم مطمئن شوید این رقابت ها باقی می ماند و به نمایشگاه به عنوان می توان آن را با وجود این شرایط استثنایی است که ما با آن روبرو هستیم.”

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در ضمن اسپانیا لالیگا تایید کرده است که پنج بازیکن در بالای آن دو فوتبال بخش را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

ناشناس, ورزش, ستاره های بدون علامت هستند و در آخرین مرحله از این بیماری را به قرنطینه می شود و قادر به بازگشت به آموزش تا زمانی که آنها تا به حال دو تست منفی.

لیگ اسپانیا تا به حال از سر گروه های آموزشی در این هفته با توجه به از سرگیری لیگ خود را در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de