تفکر آنها نمی خواهد واجد شرایط برای کمک به کسب و کارهای کوچک می تواند در از دست میلیون ها نفر در محرک

“هنگامی که ما منظور ما از غیر ضروری بود که ما روز خانه پاک” گفت: سوزانا کامرون, 30, صاحب ساقه یک فروشگاه گل در بروکلین نیویورک.

بعد از فروشگاه نزدیک مجبور شد در پاسخ به کروناویروس همه گیر مادر تنها گفت که او سعی محوری با مجازی گل ها و کارگاه های آموزشی رایگان تماس با ما, تحویل, اما کسب و کار به سرعت به حرکت آمد.

“روز بعد من اجازه بیشتر از کارکنان بروید.”

کامرون گفت که او می دانست که کسب و کار نمی تواند آب و هوا دو ماه بدون کار. گل, بهار فصل اوج است. “از یک جریان نقدی پایه ای که مخل,” کامرون گفت.

سوزانا کامرون, 30, صاحب ساقه یک فروشگاه گل در بروکلین نیویورک.

منبع: سوزانا کامرون

“من با تکیه به این واقعیت است که من به برخی از صرفه جویی در کسب و کار و در واقع آن را برای رفتن به یک خونریزی و من امیدوارم که ما آن را به طرف دیگر” او گفت:.

امید وجود دارد: به عنوان مالک انحصاری کامرون است واجد شرایط برای دولت چک حفاظت از برنامه ها برای کمک به زنده ماندن اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19.

چگونه وام برنامه با این نسخهها کار

“من نمی واجد شرایط’

پس از کامرون در حال حاضر گذاشته کارکنان خود او نگران است که او دیگر نمی خواهد واجد شرایط برای وام بخشش. که در آن تصورات غلط باقی بماند.

درست است که به تایید برای برنامه هر دو کارکنان و جبران سطح که نیاز به ترمیم به جایی که آنها ایستاده بود قبل از Covid-19 بحران است.

اما کامرون هنوز هم می تواند rehire خود کارگران و با استفاده از پول از سوی دولت به آنها پرداخت تا هشت هفته — که آیا آنها در حال کار در حال حاضر یا نه توضیح داد ریچارد وینچستر یک قانون مالیات استاد در دانشگاه سیتون هال مدرسه قانون است.

بخشی از سردرگمی ناشی از هدایت منتشر شده توسط اداره کسب و کار کوچک, Winchester گفت. “ما در حال تلاش برای ساخت یک هواپیما در حالی که ما در حال پرواز هستند.”

هدف این است که روشن او اضافه شده است. “همه دولت می خواهد برای کسب و کار برای شروع پرداخت از کارگران خود را دوباره” وینچستر گفت.

اگر آنها “rehire کارگران و استفاده از پول به صندوق حقوق خود” و سپس “وام تبدیل به یک کمک.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>