منبع: Freenome

گرفتن یک آزمایش خون برای غربالگری برای سرطان در مراحل اولیه ممکن است به نظر می رسد مانند یک رویا لوله. اما یک گروه از زیست فناوری کارآفرینان می گویند که نزدیک به ساخت آن را به یک واقعیت.

اگر گابریل Otte شروع تا Freenome, است, موفق, میلیون ها نفر از مردم می تواند یک آزمایش خون برای صفحه نمایش برای مراحل اولیه سرطان کولورکتال. Freenome به نظر می رسد برای دو نشانگرهای زیستی در خون است. آن را به طور همزمان برای شکار کوچک قطعاتی از DNA که در حال ریختن به داخل جریان خون از یک تومور و همچنین اوایل سیگنال های که سیستم ایمنی بدن بیمار شروع به پاسخ می دهند.

صنعت پزشکی برای سال شناخته شده است که که خون بر اساس “liquid نمونه” می توانید پیدا کردن امضا از سرطان است. اما آزمون در بازار امروز تمرکز بر نظارت بر پیشرفت بیماری پس از یک بیمار تشخیص داده شده است با سرطان از جمله چگونه آن را در پاسخ به درمان است.

نسل بعدی از شرکت ها می خواهند برای تشخیص سرطان در حالی که آن را در اوایل و اغلب آسان تر برای درمان.

این شرکت ها باید با اتصال به برخی از فناوری غول. Freenome بودجه و روابط نزدیک به الفبای همانا در حالی که جام دیگر شرکت ها در فضا توسط آمازون. رشد بچه جدید در بلوک تامین مالی سابق Google Ventures رئیس بیل ماریس جدید صندوق بخش 32 و کشت و سلامت دیگر سرمایه گذاران.

هر سه آنها می گویند که آنها در حال شروع به دیدن نتایج است که می تواند روزی به کمک فن آوری های خود را نجات جان میلیون ها نفر.

Freenome آخرین مطالعه نشان می دهد که نتایج امیدوار کننده

Otte که آغاز شده و این شرکت در سال 2014 با او از بنیانگذاران رایلی انیس بود همیشه قصد تمرکز بر سرطان کولورکتال. در این شرکت در روز های اولیه او با استفاده از یک نوپای نسخه Freenome تست برای تشخیص پدر خود را با سرطان پروستات پس از یک آزمون غربالگری آمد منفی است. در حالی که برای شرکت در نگاه به سرطان پروستات به عنوان اولین تمرکز خود را برای آزمون و Otte است که هنوز هم امید به ارمغان می آورد که به بازار در برخی از نقطه.

اما Freenome است که با حمایت بیش از $230 میلیون دلار در سرمایه گذاری های honed در سرطان کولورکتال از آنجا که بسیاری از بیماران اجتناب از اخذ colonoscopies و ارائه نمونه مدفوع برای تجزیه و تحلیل. این هم یک نوع سرطان شایع با انجمن سرطان آمریکا برآورد که وجود خواهد داشت بیش از 150 ، 000 مورد جدید از این بیماری در ایالات متحده به تنهایی در این سال و این دومین کشنده ترین سرطان ها پس از سرطان ریه است.

وجود دارد برخی از نشانه های امیدوار کننده این رویکرد در حال کار است. این ماه Freenome شروع به انتشار اطلاعات از آن مطالعه آینده نگر از 3000 شرکت کنندگان است.

برای مطالعه این استخدام افراد سالم تحت یک روال کولونوسکوپی و کسانی که به تازگی مبتلا به سرطان کولورکتال. این گروه خواست برای هر دو مدفوع و نمونه خون.

این شرکت گفت: این تجزیه و تحلیل یک “معنیدار” زیر گروه از 574 از 3000 نفر. Otte مشترک در یک مصاحبه که در این آزمون تا 32 نفر مبتلا به سرطان و از دست رفته چند مورد.

این شرکت نشان داد حساسیت 94 درصد و ويژگی 94 درصد برای مراحل اولیه سرطان روده بزرگ به طور کلی. به عبارت دیگر آن و ارائه برخی از نتایج مثبت کاذب معنی آن هشدار داده کسی که به سرطان که نشان نمی دهد تا در آزمایشات بیشتر 6 درصد از زمان آن را از دست رفته بسیاری از بیماران که در واقع به سرطان داشته باشد.

Otte گفت که Freenome تست انجام شده بهتر از مدفوع آزمون در یک سمت به سمت مقایسه, و است که به مراتب کمتر از افراد بازگشته از نمونه های مدفوع از خون است. این شرکت در مطالعه بعدی که نشان دهنده یک گام به سوی FDA تایید خواهد شد و شامل بیش از 10 ، 000 بیماران.

“ظرف سه سال از در حال حاضر ما خواهد شد امیدوارم از دیدن این آزمون مورد تایید FDA و پس از آن می توانید شروع به صرفه جویی در زندگی” Otte توضیح داد.

عمومی سرمایه گذاران در بازار در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی Freenome و نتایج حاصل از آن مطالعه آینده نگر ناشی از نوسانات عمده به قیمت سهام برای رقیب خود دقیق علوم نیز فراهم می کند یک DNA بر اساس روش برای غربالگری سرطان روده بزرگ به نام Cologuard. دقیق نیاز به یک نمونه مدفوع که می تواند جمع آوری شده از صفحه اصلی.

برت Vogelstein پیشرو سرطان محقق

دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سرطان کیمل

در حالی که Freenome متمرکز شده است در سرطان کولورکتال و رشد و جام در حال کار بر روی آزمون است که می تواند به خر خر کردن انواع مختلف.

رشد بچه جدید در بلوک است که به دنبال تجاری سرطان-تشخیص آزمایش خون توسعه یافته توسط محققان از دانشگاه جانز هاپکینز از جمله انکولوژی استاد دکتر برت Vogelstein. این شرکت می گوید آن را در حال حاضر شناسایی پانکراس و سرطان تخمدان دو از مرگبارترین انواع آن تست غربالگری.

کدام بدتر است: مثبت کاذب یا منفی کاذب?

پزشکی کارشناسان می گویند هر دو روش های مختلف کار می کنند اگر پزشکان در درک هر دو مزایا و اشکالاتی.

“من برخی از FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) و سیستم پزشکی را تضمین خواهد کرد این شرکت بسیار روشن در مورد آنچه آنها طراحی شده است برای انجام دهید یا نه گفت:” مایکل Pellini یک شریک در بخش 32 که قبلا زد سرطان متمرکز تشخیص شرکت پایه پزشکی است.

اما برای همه شرکت ها در فضا وجود دارد bio-ملاحظات اخلاقی به هیچ عنوان تست دقیق است 100 درصد از زمان.

در حالی که Freenome است که با تمرکز بر کاهش منفی کاذب نتایج جستجو برای آزمون آن — تعدادی از بیماران که داده می شود نادرست اطمینان — رشد در حال تلاش برای پایین آوردن نرخ آن از مثبت کاذب.

رشد مدیر عامل دیوید دالی توضیح داد که مثبت کاذب می تواند اضافه کردن هزینه های بزرگ در حال حاضر به سبب سیستم مراقبت های بهداشتی.

و یا به عنوان رشد بنیانگذار دکتر Vogelstein قرار داده و آن را مقدار زیادی از مثبت کاذب می تواند انجام دهد “بیش از آسیب خوب است.”

“این شده است مفهومی و فنی مانع او گفت:” از طریق تلفن.

دالی می گوید رشد چند سرطان خون تست در نظر گرفته شده است به جای استاندارد مراقبت معنی است که بیماران داده شده نادرست اطمینان هنوز هم توصیه می شود سنتی آزمایش غربالگری مانند mammographies یا پاپ اسمير. از طریق این آزمون آن را بسیار محتمل است که این بیماران می شود هشدار به این بیماری است.

در نهایت خریدار این آزمون خواهد بود و شرکت های بیمه. آنها نمی بازپرداخت برای تست اگر آنها نیز جای پای این لایحه برای بسیاری از تست اضافی می گوید: دالی.

Freenome را Otte طول می کشد دقیق مخالف رویکرد و سوال می پرسد: آیا بیماران و نه نادرست اطمینان و یا برخی از بی اضطراب پیش از آزمون پيگيری? او معتقد است که اکثر مردم انتخاب کردن برای سابق به این معنی است که آنها در حال راه رفتن در اطراف و بدون سرطان بدون دانستن آن.

اما نیز وجود دارد که دلایل عملی برای Otte به این رویکرد است. پیگیری برای کولورکتال آزمون خواهد بود غربالگری را که یک بیمار را انجام دهد به هر حال مانند کولونوسکوپی. برای رشد این امر به احتمال زیاد با یک بدن کامل تست تصویربرداری به نام پت اسکن برای تعیین محل تومور که می تواند هزاران دلار هزینه و همراه با خطر قرار گرفتن در معرض تابش. و از وجود هنوز تست بیشتر. بنابراین ضروری است که این شرکت آن را نگه می دارد مثبت کاذب نرخ بسیار کم است.

که در آن همه از این شرکت ها و سرمایه گذاران خود را به نظر می رسد به توافق برسند این است که بیماران باید شانس بهتری برای زنده ماندن اگر هر یک از تست های خود را به بازار آمده است.

“دقیق و کم هزینه مایع بیوپسی می تواند ما چگونه تشخیص و مدیریت سرطان” گفت: نینا Kjellson یک سرمایه گذار بیوتکنولوژی با کنعان یک شرکت سرمایه گذاری. Kjellson اشاره می کند که آن را به ویژگی های پیشرفت های زیادی مجموعه نمونه و با همکاری دارویی جهان به آن اتفاق می افتد اما آن است که سرمایه گذاران بر این باورند که این جایزه است “به خوبی به ارزش تعقیب.”

“من معتقدم این دهه اخیر خواهد شد شناخته شده به عنوان دهه است که ما به ارمغان آورد غربالگری سرطان به جریان اصلی” می افزاید: بخش 32 را Pellini.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de