این خارش پوست می تواند تنها COVID-19 علامت, مطالعه می یابد

یک راش پوستی می تواند تنها نشانه ای از COVID-19 در میان برخی از افراد آلوده و باید در نظر گرفته شود چهارمین کلید نشانه ای از بیماری, یک مطالعه به این نتیجه رسیدند.

سه شرایط مختلف شناسایی می شوند در این تحقیق به رهبری توسط کالج کینگ لندن گفت که هر یک را می توان با کروناویروس با وجود یک فرد بدون داشتن علائم دیگر.

سه تاسیس علائم COVID-19به عنوان به رسمیت شناخته شده توسط بیمه خدمات درمانی هستند که درجه حرارت بالا و مداوم سرفه و از دست دادن و یا تغییر حس بویایی و یا چشایی.

A doctor checks on patient notes as the first patients are admitted to the NHS Seacole Centre at Headley Court, Surrey on May 28, 2020, a disused military hospital, which has been converted during the novel coronavirus COVID-19 pandemic. - Named in honour of Jamaican born nurse, Mary Seacole, the facility will help care for and support patients recovering from COVID-19 and who no longer need care in an acute hospital, or those who have COVID and can no longer cope with their symptoms at home. (Photo by Victoria Jones / POOL / AFP) (Photo by VICTORIA JONES/POOL/AFP via Getty Images)
تصویر: در حال حاضر تاسیس COVID-19 علائم شامل جدید, مداوم سرفه و درجه حرارت بالا

منجر نویسنده Dr ورونیک Bataille مشاور متخصص پوست در سنت توماس ” در بیمارستان و کالج کینگ لندن گفت: “بسیاری از عفونت های ویروسی می تواند بر پوست و پس از آن تعجب آور نیست که ما شاهد این بثورات در COVID-19.

“این مهم است که مردم می دانند که در برخی موارد بثورات ممکن است اولین یا تنها علامت این بیماری است.

“بنابراین اگر شما متوجه یک جدید, بثورات جلدی, شما باید آن را به طور جدی توسط خود جدا و گرفتن آزمایش به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

مطالعه – که منتشر شده است آنلاین اما هنوز کارشناسی – درو بر داده ها از 336.000 در به طور منظم انگلستان کاربران COVID علامت مطالعه برنامه.

بیشتر از Covid-19

با این داده ها محققان دریافتند 8.8 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس دچار بثورات پوستی در میان نشانه های خود را در مقایسه با 5.4 درصد از کسانی که آزمایش منفی است.

نتایج مشابهی دیده می شود در بیشتر 8.2 درصد از کاربران با بثورات جلدی که آیا یک coronavirus تست اما هنوز گزارش سه تاسیس COVID-19 علائم: سرفه و تب و یا از دست دادن بویایی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

برای بررسی بیشتر محققان با انجام یک جداگانه بررسی آنلاین که جمع آوری تصاویر و اطلاعات از حدود 12000 نفر با خارش پوست و مشکوک یا تایید COVID-19.

گفتند یک تلاش خاص ساخته شده بود به جمع آوری تصاویر از مردم از رنگ که آنها گفته بودند “در حال حاضر کمتر در پوست منابع”.

برخی از 17 درصد از پاسخ دهندگان تست مثبت برای coronavirus گزارش راش به عنوان اولین علامت این بیماری است.

و یکی از پنج نفر (21%) که در گزارش راش و تایید شد به عنوان آنتی ویروس coronavirus بثورات بود و خود را تنها علامت است.

Matt Hancock says the decision to drop Huawei was a technical one
هنکاک “نگران” در مورد اثرات COVID

این مطالعه گفت: خارش همراه با COVID-19 کاهش یافت و به سه دسته:

کندو-نوع خارش (کهیر):

  • ظهور ناگهانی برجستگی بر روی پوست است که می آیند و کاملا به سرعت بیش از ساعت, و معمولا بسیار خارش دار است.
  • این می تواند شامل هر بخشی از بدن شروع می شود و اغلب با خارش شدید کف دست و یا پا و می تواند باعث تورم لب ها و پلک ها.
  • این بثورات می تواند در حال حاضر کاملا در اوایل عفونت, اما همچنین می تواند مدت زمان طولانی گذشته پس از آن.

‘گرمای سوزان” یا آبله مرغان-نوع راش:

  • مناطق کوچک خارش و برجستگی های قرمز است که می تواند رخ دهد در هر نقطه بر روی بدن, اما به خصوص آرنج و زانو و همچنین پشت دست و پا.
  • بثورات می تواند باقی بماند برای روز یا هفته.

COVID انگشتان دست و پا (chilblains):

  • مایل به قرمز و ارغوانی رنگ برجستگی بر روی انگشتان دست یا پا که ممکن است درد اما معمولا خارش دار است.
  • این نوع راش با خاص ترین COVID-19 شایع است و در افراد جوان مبتلا به این بیماری و تمایل به در حال حاضر بعد از آن.

اگر چه COVID-19 است که اغلب به عنوان یک ویروس است که بر سیستم تنفسی و خارش گزارش شده بود در تعدادی از موارد در میان مردم در چین و جاهای دیگر در اروپا که تا به حال مورد نیاز بیمارستان برای درمان علائم شدید این بیماری است.

اما این اولین و بزرگترین مطالعه به طور سیستماتیک جمع آوری اطلاعات در مورد خارش پوست در موارد خفیف تر در سراسر جامعه.

مشاور متخصص پوست Dr جاستین Kluk گفت: “این یافته ها اهمیت نگه داشتن یک چشم بر هر گونه تغییرات جدید در پوست خود را مانند توده برجستگی یا خارش است.

“در اوایل گزارش COVID-همراه بثورات توسط اعضای عمومی و به رسمیت شناختن اهمیت خود را توسط خط مقدم بهداشت و درمان پزشکان – مانند GPs, NHS 111 و کارکنان بیمارستان – ممکن است با افزایش تشخیص عفونت کروناویروس و کمک به جلوگیری از گسترش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>