این عمده بین المللی بازارهای سهام در حال در سرعت به پایان نیمه اول در اصلاح خاک — و یا حتی بدتر

یک تظاهرکننده با پوشیدن یک ماسک و دستکش به عنوان یک اقدام احتیاطی در اعتراض. هنر کارگران با تجمع در مقابل پارلمان یونان در میدان Syntagma به تقاضای پشتیبانی پس از آنکه دولت اعلام کرد که تمام تابستان, حوادث, جشنواره کنسرت ها و تجمعات عمومی را با محدودیت های سفت و سخت و یا باید لغو شود برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

دیمیتریوس Manis | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

بیش از یک دوجین بین المللی شاخص های سهام در سرعت به پایان نیمه اول سال حداقل بیش از 10 ٪ خاموش اخیر خود اوج به عنوان صعودی coronavirus موارد باعث تشدید نگرانی در مورد سرعت و مقیاس یک بهبود اقتصادی.

بسیاری از کشورها در سراسر جهان به دنبال به طور آزمایشی استراحت مستند محدودیت از طریق سه ماهه دوم به تدریج شل شدن سلول اقدامات در تلاش برای تحریک رشد اقتصادی است.

با اینحال coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر جهان سازمان بهداشت جهانی هشدار “بدترین است” و درخواست از کشورها به سرعت از طریق بازگشایی کسب و کار.

تا به امروز بیش از 10.3 میلیون نفر قرارداد Covid-19 با 505,518 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

CNBC طول می کشد یک نگاه بین المللی شاخص های سهام که تا پایان نیمه اول سال 2020 در اصلاح خاک — و یا حتی بدتر.

برای مطمئن شود, اصلاح اشاره به 10 درصد عقب نشینی ارزش بازار سهام شاخص از جدید ترین آن قله در حالی که سقوط 20 ٪ یا بیشتر از دو ماهه اخیر نشان دهنده یک خرس بازار است.

آمریکا

که هفته گذشته هشدار داد که شیوع کروناویروس در آمریکا نیست و هنوز به اوج خود با سازمان ملل متحد آژانس بهداشت گفت: بسیاری از کشورها در شمال و جنوب و آمریکای مرکزی بودند و هنوز هم رنج می برند پایدار جامعه انتقال است.

برزیل بازار سهام شاخص Bovespa است بسیج بیش از 31 درصد در طول سه ماهه دوم. اما با وجود دستاوردهای قابل توجهی بیش از سه ماه آن باقی مانده است در مسیر به پایان نیمه اول سال حدود 20 درصد کمتر از یک سال-به-تاریخ بسته شدن بالا رسیده در 23 ژانویه.

یک نمایش هوایی از یک تقریبا خالی Saara منطقه یک خرید بزرگ در منطقه مرکز این شهرستان در طول یک مستند با هدف مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 24, 2020 در ریو د ژانیرو ،

بودا مندس | گتی ایماژ

آمریکای جنوبی بزرگترین کشور ثبت کرده است دوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان با بیش از 1.3 میلیون تایید Covid-19 عفونت و 58,314 مرگ و میر. تنها در ایالات متحده ثبت کرده است بیشتر موارد از coronavirus با بیش از 2.5 میلیون نفر تا کنون.

آرژانتین پیشرو Merval بازار سهام شاخص تضعیف بیش از 17 درصد پس از بالا رفتن از آن سال به روز بالا در ژوئن 8. آن را ثبت کرده است به مراتب کمتر coronavirus موارد از همسایه برزیل با حدود 50000 Covid-19 عفونت های تایید شده تا به امروز است.

این Merval کاهش یافته است به دور از بسته شدن آن روزانه بالا که مذاکرات بین دولت و طلبکاران بین المللی به بازسازی 65 میلیارد دلار در بدهی موانع.

در ضمن کانادا تورنتو بورس شاخص مرکب غوطه ور بیش از 14 درصد پس از صعود به بسته شدن معاملات روزانه بالا در فوریه 20.

اروپا

هانس Kluge, مدیر منطقه ای اروپا که در بیانیه ای گفت: در اواسط ماه ژوئن که مهم بود برای رهبران سیاسی به نگه داشتن در ذهن است که: “ما نه از جنگل.”

او اضافه کرد که در حالی که اجتماعی-فاصله اقدامات به دست آورده بودند از کشورها برخی از زمان برای مبارزه با ویروس اروپایی منطقه اختصاص حدود 31 درصد از موارد تایید شده و 43 درصد از مرگ و میر در سطح جهان است. بنابراین Kluge گفت: این امر می تواند یک “اولویت” برای این که دفتر منطقه ای اروپا برای پاییز آماده شود.

چندین بازارهای سهام اروپا شد تا پایان نیمه اول سال در اصلاح خاک با اسپانیا و روسیه پیشرو در منطقه را با وجود ضرر و زیان ضبط دستاوردهای قابل توجهی در سه ماهه دوم.

یونان شاخص ترکیبی ATHEX است سقوط 33% پس از صعود به بسته شدن معاملات روزانه بالا در ژانویه 24. جنوبی کشور اروپایی است که نسبتا کم تعداد coronavirus موارد گام برای فریب بازدید کنندگان برای تعطیلات نقاط در تلاش برای تحریک یک بهبود اقتصادی.

یونان صنعت گردشگری باعث می شود تا حدود یک پنجم اقتصاد آن با توجه به مهر و برخی از اقتصاددانان نگران هستند که تاثیر اقتصادی همه گیر می تواند باز کردن پیشرفت های ساخته شده پس از بحران منطقه یورو از یک دهه پیش.

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

اسپانیا IBEX 35 پایین بود تقریبا 28 درصد از آن بسته شدن معاملات روزانه بالا در فوریه 19, در حالی که روسیه دلار را گرانتر RTS بازار سهام پایین بود 24 درصد از معاملات روزانه بالا رسیده در 20 ژانویه.

بازار سهام شاخص, ایتالیا, پرتغال و انگلستان نیز به نظر می رسد مجموعه ای برای پایان نیمه اول سال یا نزدیک به و یا در بازار خرس خاک.

ایتالیا FTSE MIB شاخص پایین بود 23 درصد از بسته شدن معاملات روزانه بالا رسیده در فوریه 19, پرتغال PSI 20 شاخص تقریبا 20 ٪ پایین تر از همان تاریخ در حالی که انگلستان FTSE 100 بود 19 درصد از بسته شدن آن بالا ثبت شده در جولای 29 سال گذشته است.

شاخص CAC 40 در فرانسه شاخص پان-شاخص Stoxx 600, DAX آلمان و سوئیس SMI شاخص شدند همچنین در تمام دوره به پایان نیمه اول در اصلاح خاک.

آسیا

به تاریخ هند ثبت کرده است چهارم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه بود.

افزایش تعداد موارد در کشور بیش از 1.3 میلیارد نفر می آید به عنوان دولت شروع به سهولت سلول اقدامات در محل پس از مستند برای اولین بار اعمال شده در اواخر ماه مارس است.

هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) رئیس مشخصات surjeet سینگ Deswal در حین بازرسی از رادا Soami سات Beas Bhati معادن تسهیلات است که در حال آماده به عنوان یک Covid-19 مرکز مراقبت در چهترپور در تاریخ 26 ژوئن 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Sanjeev Verma | Hindustan Times via Getty Images

هند را بسیار خوب 50 شاخص کاهش یافته است بیش از 16% پس از ثبت نام یک بسته روزانه بالا در ژانویه 14, خروج بازار سهام در اصلاح خاک به عنوان پایان نیمه اول به تساوی یک نزدیک است.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص تضعیف بیش از 16 درصد از ثبت نام آن بسته شدن معاملات روزانه بالا در ژانویه 17.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>