این سهام اروپا bucked coronavirus رکود

در حالی که بازارهای اروپایی کاهش یافت بیش از ماه گذشته به عنوان تاثیر اقتصادی coronavirus همه گیر تر می شود نگران کننده تعداد انگشت شماری از سهام را bucked روند.

پان-شاخص Stoxx 600 شاخص پایین تر از 20 درصد بیش از 30 روز گذشته به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر اروپا و بقیه جهان است. هنوز هفت شاخص های سهام اروپا موفق به صعود بیش از 10٪.

بسیاری از سهام سود از اواخر سقوط به دسته که ممکن است طبعا در تقاضا در میان یک بیماری همه گیر است که وادار کردن میلیون ها نفر از مردم به ماندن در خانه های خود را — مانند مواد غذایی, تشخیص و کنترل از راه دور نرم افزار کار.

آلمانی غذا کیت تحویل شرکت HelloFresh دارای چراغ راه تا حدود 19 درصد بیش از 30 روز گذشته از صبح روز جمعه به دنبال بلژیکی سوپرمارکت زنجیره ای Colruyt ، انگلیسی آنلاین سوپرمارکت Ocado است تا تقریبا 11% به مردم به طور فزاینده ای تبدیل شدن به محدود به خانه های خود.

TeamViewer یک شرکت فراهم می کند که یک نرم افزار اختصاصی نرم افزار برای کنترل از راه دور دسکتاپ های آنلاین, جلسات و کنفرانس وب است که توسط بیش از 17 درصد.

آلمانی تشخیص مولکولی ارائه دهنده Qiagen و بیوتکنولوژی شرکت Biomerieux باید هر دو صعود بیش از 12٪.

سابق این هفته آغاز کرده است حمل و نقل آن تست تشخیصی کیت برای coronavirus به ایالات متحده که در حال حاضر اکثر موارد تایید شده از هر کشور در جهان در حالی که Biomerieux نیز راه اندازی شد سه حالت مختلف تست های تشخیصی برای ویروس.

تنها دسته نشان داده در میان ماه بزرگترین سهام برندگان مشروب. فرانسه ارواح گروه رمی Cointreux صعود کرده است 11.5% از صبح روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>