ایالات متحده با مقامات دولتی مراقبت های بهداشتی کارگران و اپیدیولوژی مبارزه برای پیگیری این دوره از coronavirus همه گیر آنها هستند که مانع از کمبود اطلاعات دقیقا تا چه حد و با چه سرعتی این ویروس در حال گسترش است.

با وجود به روز رسانی مکرر با رسانه های خبری سلامت عمومی و سازمان ها و محققان مستقل ردیابی شیوع داده های موجود نشان دهنده تنها بخشی از تعداد کل موارد بسیاری از آن رفته اند گزارش نشده.

که عدم وجود داده ها در ایالات متحده است که تا حد زیادی ناشی از تاخیر در نورد گسترده آزمایش در مراحل اولیه وقوع.

“بدون دانستن حد و در دسترس بودن تست آن بسیار سخت است که بدانید چه چیزی را از گزارش شماره” گفت: يونتان گراد استاد ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “ایالات متحده زمانی که ما می بینیم گزارش از تعداد آنها به بهترین وجه قابل درک نیست به عنوان موارد جدید اما به عنوان شناسایی مواردی که تعداد واقعی موارد ناشناخته است.”

اما به عنوان تست را گسترده تر می شود و تعداد موارد تایید شده افزایش می یابد, یک تصویر واضح تر است شروع به پدیدار شود از سرعت گسترش ویروس.

به مسیر بهتر سرعت همه گیر را گسترش تجزیه و تحلیل CNBC از دو ماه از داده های جمع آوری شده توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز از منابع مختلف از جمله سازمان بهداشت جهانی, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری های ملی و محلی عمومی سازمان بهداشت و درمان در سراسر جهان است. این تحلیل به نظر می رسد در سرعت رشد موارد جدید در ایالات متحده و در کشورهای سراسر جهان شروع از زمان شیوع شروع به سرعت بخشیدن به. (که مقایسه ما تنظیم هر وقت سری به شروع روز هر کشور یا دولت آغاز شد گزارش بیش از 100 مورد تأیید.)

مجموع مورد برگه

بسیار از توجه به داده های ردیابی coronavirus اتحاد بر محور نمودارها و نقشه ها نشان از تعداد کل موارد گزارش شده تا کنون از سراسر جهان است. به عنوان منبع از شیوع بیماری به عنوان مثال چین گزارش کرده است بیش از 80 ، 000 موارد تایید شده تا کنون بیشتر از هر کشور است.

در آمریکا ایالت نیویورک اخیرا گزارش شده که بیشترین تعداد از موارد – بیش از 11,000 از مارس 21. که نزدیک به نیمی از همه آمریکایی coronavirus موارد گزارش شده است که تاریخ در دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده. ایالت نیویورک به طور مستقل گزارش شده بیش از 15000 موارد تایید شده در روز یکشنبه.

اما این تمرکز در مجموع موارد مشرف بحرانی سوال که چگونه سریع این ویروس در حال گسترش است.

تجمعی مورد شمارش نمی حساب چگونه بسیاری از بیماران بهبود یافته اند. آنها همچنین نمی حساب برای وقفه در گزارش موارد و اختلاف در گزارش روش.

“هنگامی که افراد بیمار به خصوص در زمینه شیوع جدید این طول می کشد در حالی که به حرکت آنها را از طریق تشخیص خط لوله و تشخیصی خط لوله” دکتر گفت: Caitlin رودخانه ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “پس فقط به این دلیل ما شاهد یک هجوم در موارد امروز این به آن معنا نیست که این افراد مریض شدم امروز, اما آنها احتمالا مریض شدم به تازگی.”

اطلاعات ناقص

موارد نیز می توان از تجمعی کل اگر آنها بعد از آن یافت شده است به اشتباه تشخیص داده می شود.

تا کنون اطلاعات موجود بر تایید موارد نیز به شدت محدود شده به دلیل آن را فقط حساب برای مواردی است که گزارش شده است. این تعداد را شامل نمی شود تعداد نامعلومی از مردم که نیست بیمار به اندازه کافی برای رفتن به پزشک و یا درمانگاه یا که نیست تست به این دلیل وجود دارد به اندازه کافی تست کیت در دسترس است.

نتیجه این است که تعداد موارد گزارش روزانه فراهم می کند یک تصویر ناقص از شیوع بیماری در هر لحظه در زمان.

هنوز هم محققان می گویند که حتی ناقص اطلاعات حیاتی برای این کار از کنترل گسترش بیماری است. امید است که گسترده “اجتماعی فاصله” می “صاف منحنی” ردیابی گسترش این بیماری همه گیر — از افزایش شدید در مراحل اولیه به یک افزایش تدریجی به عنوان تلاش برای جلوگیری از شیوع اثر را.

تاخیر در گسترش ویروس می تواند به معنای تفاوت بین ارائه مراقبت به همه آن دسته از بیماران که به آن نیاز دارید و طاقت فرسا محلی یا ملی سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما باید به خودمان یادآوری کنیم که این شیب (از موارد تایید شده) گفت:” دکتر بروس Y. Lee, استاد سیاستگذاری سلامت مدیریت در دانشگاه شهر نیویورک است. “اما کاهش شیب در طول زمان می تواند تاثیر بزرگی.”

سریع مداخله

کشورهایی که به نظر می رسد که شامل شیوع گرفته اند اقدامات تهاجمی برای تست به طور گسترده ای و منزوی کردن کسانی که به جدی ترین موارد با توجه به رودخانه ها.

در چین و کره جنوبی گفت: این سیاست “مورد مداخله بر اساس” محور جداسازی و درمان بیماران آلوده به سرعت به منظور محدود کردن گسترش بیماری است. تاثیر آن اقدامات را می توان در مسطح رشد در تعداد موارد گزارش شده برای این دو کشور که در آن شیوع اول شروع به گسترش به طور گسترده ای.

در کوتاه مدت افزایش سریع در توزیع coronavirus کیت های آزمایش در ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد شد سرعت بخشیدن به سرعت گزارش و تایید موارد است.

در کاخ سفید در نشست خبری هفته گذشته دکتر دبورا Birx هشدار داد که افزایش سریع تست احتمال انحراف مورد شمارش تا زمانی که این آزمون ها بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. “ما را به دیدن تعدادی از مردم تشخیص داده می شود به طور چشمگیری افزایش بیش از چهار تا پنج روز,” او گفت. “این خواهد بود که پنج تا شش روز ارزش آزمون های در حال اجرا در 24 تا 48 ساعت است. بنابراین ما منحنی پایدار نخواهد بود تا زمانی که در هفته آینده.”

که یکی از دلایل این مورد تایید شده شمارش گرفته اند هشدار دهنده پرش در ایالت نیویورک در روزهای اخیر پس از دولت به طور چشمگیری افزایش در دسترس بودن از کیت های آزمایش.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که گسترش آزمایش نشان دهنده یک “نمایی افزایش می دهد از آنچه که ما انجام داده اند.”

“چه اتفاقی می افتد زمانی که تست ظرفیت افزایش تعداد مثبت افزایش, تعریف,” او گفت:.

راه دیگر محققان در حال پیگیری سرعت همه گیر است گسترش است با تمرکز بر روی تعداد تایید موارد گزارش شده در هر روز است. (یک راه برای صاف کردن روز به روز گزارش تناقضات این است که نگاهی به میانگین تعداد موارد جدید طی چند روز.)

هدف این است که برای تمرکز کمتر روی روزانه مورد شمارش و بیشتر روی روند در طول زمان با توجه به رودخانه ها.

“هنگامی که ما می بینیم تعداد موارد جدید سقوط و در ادامه به سقوط ما می گویند که ما مؤثر بر منحنی اپیدمی” او saidAs تست را گسترده تر می شود و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی خواهد شد بهتر قادر به ردیابی سرعت همه گیر است گسترش از یک قسمت از ایالات متحده را به دیگری. به عنوان داده ها در سطح شهرستان در دسترس می شود, این مقامات خواهد شد بهتر قادر به هدف قرار دادن منابع و تخصیص منابع به مناطقی که این بیماری همه گیر در حال گسترش است به سرعت.

با اطلاعات سخت دشوار است به آن را ممکن است در حالی که قبل از آن روشن می شود که چقدر تاثیر تلاش های اخیر برای جلوگیری از گسترش از گسترده بسته شدن مدارس کسب و کار و رویدادهای عمومی به جرم خود quarantining — آیا تا به حال در گسترش این بیماری همه گیر.

“چگونه به زودی ما انتظار داریم آنها را به تاثیر و چگونه به زودی می بینیم تاثیر دو چیز متفاوت هستند” گفت: “گراد”. “من فکر می کنم آن را نیز قابل مشاهده است به حدی در آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان و تعداد موارد دیده می شود تعداد بخش مراقبت های تخت استفاده می شود. اما ما لازم نیست به اندازه کافی خوب داده ها وجود دارد که قادر به ارزیابی روند.”

به همین دلیل “این نیاز حیاتی است, برای, تست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im