این مراحل به استقلال مالی

ملکه الیزابت دوم, مگان, Duchess of Sussex و هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس تماشای یک flypast به مناسبت صدمین سالگرد نیروی هوایی سلطنتی از بالکن کاخ باکینگهام در 10 ژوئیه 2018 در لندن, انگلستان.

حداکثر Mumby | نیلی | گتی ایماژ

Royals نه تنها آنهایی که با تکیه بر خانواده است.

به عنوان شاهزاده هری و مگان دوک و دوشس ساسکس مبارزه برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل و خودداری کردن از بودجه عمومی آنها حتی بیشتر مانند بقیه از ما.

بیش از نیمی از millennials بیش از 21 در حال دریافت کمک مالی از پدر و مادر یا نگهبان با توجه به یک سال 2018 گزارش کشور مالی است.

یک سوم از بیش از 1000 بزرگسالان نظرسنجی هنوز هم پول از پدر و مادر خود را هر ماه برای پوشش هزینه های چنین به عنوان گاز, مواد غذایی, اجاره و تلفن همراه خود لایحه در حالی که نزدیک به دو سوم دریافت کمک مالی یک زن و شوهر از بار در سال, این گزارش گفت:.

بیشتر از امور مالی شخصی:
می خواهید به حرکت در خارج از مامان و بابا ؟ در نظر co-زندگی
این بزرگترین مانع برای مالکیت خانه
پول گلایه نیروی بیشتر, ارتباط جنسی, تاخیر ازدواج

در بخش millennials صورت چالش های مالی که پدر و مادر خود را نه به عنوان بزرگسالان جوان است. در بالای حمل بیشتر از $1.6 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی خود را حقوق و دستمزد پایین تر از پدر و مادر خود را زمانی که درآمد آنها در 20s خود را.

یک سال 2017 مطالعه فدرال رزرو داده ها توسط گروه حمایت Young Invincibles نشان داد که وای به دست آورده به طور متوسط $40,581 در سال 2013. که 20 درصد کمتر از تورم $50,910 به دست آورده متولدین در سال 1989.

علاوه بر اجاره همچنان به افزایش حتی به قیمت مسکن سبقت گرفتن مزد ساخت آن را حتی سخت تر برای کسانی که تنها با شروع کردن آن را به تنهایی.

یک گزارش جداگانه توسط مریل لینچ و سنی موج نشان می دهد که 58 درصد از اوایل بزرگسالان که مریل تعریف می کند به عنوان کسانی که بین سنین 18 و 34 گفت: آنها نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه های فعلی خود را زندگی بدون والدین پشتیبانی می کند.

درست است که برای ویتنی زمینه 33. زمینه های فارغ التحصیل از کالج در سال 2007 و دریافت مدرک کارشناسی ارشد در, تبلیغات در سال 2009. در حال حاضر او با این نسخهها کار سه شغل از جمله دو سمت hustles در حالی که همچنین مدیریت های محلی و شبکه زنان گروه به پایان می رسد دیدار.

در مجموع زمینه برآورد او باعث می شود بین $36,000 به مبلغ 38000 دلار در سال است.

در سال 2017, زمینه نقل مکان به آپارتمان خود را در Austin, تگزاس, و پرداخت حدود 1200 $در ماه از جمله آب و برق است. اما او هنوز هم دریافت پشتیبانی به طور منظم از پدر و مادر خود را به پوشش تلفن همراه و اینترنت و بیمه به میزان حدود 250 تا 300 دلار در ماه است.

“در حالی که من بسیار سپاسگزار از حمایت وجود دارد کمی خجالت می رود که همراه با آن” او گفت:. بسیاری از دوستان او هستند که در یک قایق مشابه. “شما نمی خواهید به اعتراف است که پدر و مادر ما هنوز در حال کمک به ما هستند.”

ویتنی زمینه, 33, آثار سه شغل به پایان می رسد دیدار و هنوز هم متکی به پدر و مادر او به حدی است.

منبع: Alisha + بروک عکاسان

“مردم فراموش ارزش استقلال مالی و در نتیجه آن را مانع آنها را از ساخت آن را به یک هدف” گفت: Kate Ryan یک مدیر برنامه ریزی مالی در TIAA در نیویورک است.

برای بزرگسالان جوان که اشتباه او اضافه شده است. “استقلال مالی به آنها این فرصت را به واقعا در مورد آنچه که آنها می خواهند زندگی خود را به مانند نگاه و آزادی به زندگی می کنند زندگی خود را در راه آنها می خواهند.”

یادگیری را به اتهام پول خود را نیاز به نظم و انضباط و برنامه ریزی در اطراف منابع مالی. شاهزاده هری و مگان در حال انجام آن — مسلما با کمی بیشتر از یک شروع و شما می توانید بیش از حد. در اینجا نحوه:

مرحله 1: ایجاد یک بودجه

اکثر کارشناسان شروع شده توسط افتراق اختیاری و هزینه های ثابت. “سپس شما قادر به انتخاب مناطقی که غیر قابل مذاکره و مناطق که در آن شما می تواند به کاهش هزینه های خود را” رایان گفت.

“من تا به حال هرگز یک مشتری ایجاد یک بودجه و کشف آنها صرف کمتر از آنها فکر,” او گفت:.

مرحله 2: کاهش هزینه های

هنگامی که شما در نقشه برداری از بودجه خود را شروع برش چند هزینه های است که شما فقط می خواهید و واقعا نیاز نیست — حداقل به طور موقت.

برای رشته های, که به معنی حاکم در خرید ضربه. برای انجام این کار, او در حال حاضر متکی به یک کارت اعتباری به جای اعتبار است.

“این دشوار است” او اعتراف کرد. “شما واقعا باید به سازمان دیده بان امور مالی خود را به صورت روزانه.”

مرحله 3: افزایش صرفه جویی در

بسیاری از مشاوران مالی توصیه stashing برخی از پول نقد در صندوق اضطراری که حفظ خواهد کرد شما را از رسیدن به یک کارت اعتباری زمانی که چیزی غیر منتظره میآید.

هدف به حداقل شش ماه ارزش هزینه و یا بیشتر را کنار بگذارند اگر شما از یک خانواده است.

شما همچنین می خواهید به کمک حداقل به اندازه کافی پول به محل کار خود حساب بازنشستگی برای دریافت کامل این شرکت مطابق با سهم. “این پول” رایان گفت.

گام 4: افزایش درآمد

اغلب در حال تغییر شغل کلیدی برای دادن درآمد خود را افزایش دهد به خصوص در صورت راکد دستمزد و که می تواند یک راه طولانی به سوی استقلال, Ryan توصیه می شود.

افرادی که تغییر شغل خود را دیدم, دستمزد افزایش 4.3 درصد در سال گذشته در مقابل 3.2 درصد برای کارگران که ماند در همان شغل با توجه به تجزیه و تحلیل حقوق و دستمزد داده ها از بانک فدرال رزرو آتلانتا.

متناوبا, مذاکره پرداخت افزایش کارفرمای فعلی شما. آن را معمولا به کارکنان به گرفتن ابتکار عمل کارشناسان می گویند — اما آنها نیز اغلب موفق است.

“می دانم که ارزش خود” رایان گفت.

گام 5: پرداخت بدهی

اگر بازپرداخت بدهی است که شما را عقب نگه کشف کردن آنچه شما مدیون و سپس تصمیم می گیرید که آیا برای استفاده از “بدهی بهمن” و یا “بدهی با گلوله برف زدن” روش به دور تراشه در آن گردان وام.

بهمن روش لیست بدهی های خود را از بالاترین به پایین ترین نرخ بهره. که راه شما پرداخت بدهی که دندانه دار کردن بیشترین بهره برای اولین بار.

متناوبا, گلوله برفی روش اولویت خود را به کوچکترین بدهی های اول بدون در نظر گرفتن نرخ بهره. ایده این است که شما به دست آوردن شتاب به عنوان بدهی در حال پرداخت است و شما را تشویق به رفتن نگه دارید.

“پول به کارگردانی نسبت به پرداخت بدهی است در نظر گرفتن دور از مناطق دیگر از زندگی خود را” رایان گفت.

“هنگامی که این بدهی پرداخت شده است شما باید این فرصت را به مستقیم است که پول را در جای دیگر.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>