گتی ایماژ

تمرین خوب بهداشت دست است بهترین راه مردم می توانند حمایت خود را از coronavirus در طول یک پرواز یک متخصص پزشکی متخصص در حمل و نقل هوایی گفت: CNBC.

دیوید پاول پزشکی مشاور بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) گفت: CNBC خطر ابتلا به هر گونه جدی عفونت ویروسی در طول یک پرواز است “بسیار پایین” به عنوان هوا در هواپیما خالص با درجه جراحی فیلتر.

او گفت خطر باقی مانده است اگر مسافران شد کسی در هیئت مدیره بود که ناخوشی در طول سفر.

“ما می دانیم که این ویروس در اکثریت قریب به اتفاق موارد از طریق تماس نزدیک با کسی که ناخوشی در زمان” او توضیح داد: به CNBC “سرمایه اتصال” در روز چهارشنبه. “به طوری که خطر چیزی است که باقی مانده و ساده وجود دارد چیزهایی که شما می توانید به این خطر را کاهش دهد اما از طریق هوا عرضه کم خطر است.”

پاول گفت که در میان coronavirus بحران در چین مهم ترین راه برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض عفونت شد و برای تمرین خوب بهداشت دست.

“ویروس های تنفسی انتقال بیشتر از طریق قطرات گسترش — که سرفه یا عطسه در کسی یا در برخی موارد توسط fomite گسترش, که بدان معنی است که شما آلوده به یک سطح است که فرد دیگری پس از آن بلافاصله لمس,” او توضیح داد. “پس دست بهداشت اولیه چیز است.”

این بدان معناست که هر کسی نگران قرار گرفتن در معرض باید اجتناب از دست زدن به خود را دارند و اغلب شستشو و خشک کردن دست خود را — و یا استفاده از الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست اگر آنها قادر به دسترسی شستن دست ها و امکانات.

با توجه به پاول یکی دیگر از راه برای جلوگیری از گسترش هر گونه ویروس در هیئت مدیره یک هواپیما است که به رعایت “سرفه آداب معاشرت است.”

“پس (بدان معناست که) سرفه یا عطسه به یک بافت و اگر شما نمی تواند انجام دهد که پس از آن سرفه به آرنج خود را و پس از آن بلافاصله پاک کردن دست های خود را ، “و پس از آن البته نه پرواز زمانی که شما خودتان را ناراحت کرده است.”

در حالی که در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس می تواند موثر پاول گفت: مسافران باید اقدام اگر آنها متوجه یک مسافر دیگر ظاهر می شود بیمار در یک پرواز.

“اگر کسی در نزدیکی شما است که ناخوشی در هواپیما شما باید به ارمغان بیاورد که به توجه خدمه به دلیل وجود روش های تعیین شده آنها می توانید برای جدا کردن آن شخص و به حداقل رساندن خطر ابتلا به دیگران” او توضیح داد.

او همچنین خواست هر کسی که با رنج بالقوه coronavirus علائم به طور جدی تجدید نظر خود را در برنامه سفر.

“این به نظر می رسد از تمام اطلاعات من دیده ام که شایع ترین اولین علامت این بیماری تب و کاملا یک تب بالا به طور معمول بیش از 38 درجه (سانتیگراد),” پاول گفت CNBC. “بنابراین اگر کسی رو بالا متوسط آنها قطعا نباید سفر و مشاوره است که ما با توجه به شیوع بیماری است.”

او همچنین اشاره کرد که در صورت ماسک بودند یک “بی اثر حفاظت” در برابر coronavirus و تنها توصیه می شود برای کسانی که مراقبت از کسی که ناخوش بود یا سرفه و عطسه خود را.

کارشناسان پزشکی در سراسر جهان نیز پیشنهاد کرده اند که شستن دست ها موثر ترین راه مردم می توانند حمایت خود را از coronavirus.

“یکی از مهم ترین راه های متوقف کردن شیوع بیماری های تنفسی مانند این است که شستن دست” دیوید Heymann که رهبری که بیماری های عفونی واحد در زمان شیوع بیماری سارس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن هفته گذشته است.

او همچنین به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از چهره به چهره و تماس با بيماران مشکوک و شستن دست های خود را در حالی که درمان کسی که ممکن است ناخوش. مانند پاول گفت: با پوشیدن ماسک صورت “نه بسیار موثر است.”

صحبت کردن با CNBC “Squawk Box” هفته گذشته دکتر کوری Hebert, دستیار استاد در هر دو ایالت لوئیزیانا و Tulane دانشگاه نیز گفت: ماسک های صورت که فروخته شد به طور منظم در فروشگاه های مواد مخدر نیز نمی تواند کمک کند چرا که ویروس ها می تواند حرکت را از طریق مش.

Hebert گفت CNBC او تا به حال شده است در سه شهر بیش از گذشته سه روز و در طول سفر خود را به حال شده است مطمئن شوید که برای پاک کردن هر شخصی فضاهای او استفاده می شود به حرکت هر یک ممکن است اثری از این ویروس دور — این می تواند انجام شود با ضد عفونی کننده و یا حتی فقط آب و صابون او اشاره کرد.

“صورت خود را لمس نمی دریافت آنفولانزا, پاک کردن دستان خود و دستان خود را با آب و صابون است که مهم ترین چیز شما می توانید انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im