تمرین در خانه با این برنامه ها است.

insta_photos

به عنوان coronavirus COVID-19 همچنان به گسترش بسیاری از ما در حال پیدا کردن خود را در داخل خانه و با محدود و یا بدون دسترسی به ورزشگاه های محلی. اما ما هنوز نیاز به تمرین برای سالم ماندن. وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های موجود که می تواند به شما کمک کند که یا به صورت رایگان و یا از طریق اشتراک. که به معنی شما لازم نیست به بیرون رفتن و خرید تجهیزات اگر شما لازم نیست که بودجه یا فضا در خانه خود را.

در اینجا برخی از مورد علاقه ما است که ما شده ایم با استفاده از فعال باقی بماند.

ClassPass زنده

ClassPass در حال راه اندازی یک برنامه رایگان با فایل صوتی تمرینات.

منبع: ClassPass

ClassPass زنده به ارمغان می آورد انواع تمرینات به خانه خود را که شما را عرق شکستن به عنوان بسیاری به عنوان شما را در یک فرد در کلاس. مدرسان انگیزه هستند و شکستن هر حرکت با تغییرات بنابراین شما می توانید پرش در هر سطح. 30 دقیقه کلاس های فوق العاده کارآمد است و می تواند به راحتی انباشته برای یک دیگر تمرین است.

وجود انواع, قلبی, قدرت و تمرینات یوگا در همان برنامه کاربران به طور معمول استفاده به کتاب در استودیو کلاس. با وجود نام ClassPass کلاس های زنده دیگر زندگی می کنند — این شرکت قطع برنامه سال گذشته است. اما همه قبلا ثبت تمرین در دسترس هستند به صورت رایگان به ClassPass مشترکین.

در برخی از مناطق شده است که موظف به کاهش تجمعات مانند شهر نیویورک, ClassPass زنده ویدئوها تنها کلاس های کاربران قادر خواهد بود برای دسترسی به از برنامه. در حالی که ClassPass به خاک سپرده شد از ویژگی های در پایین صفحه نمایش بعد از قطع کلاس های زنده آن را در حال حاضر ترویج آنها را به عنوان یک راه برای تناسب اندام در خانه در طول بیماری همه گیر.

در اینجا چگونه برای پیدا کردن ویژگی ها:

  • باز ClassPass برنامه و کلیک کنید “کاوش دیجیتال تمرینات”
  • حرکت را از طریق صوتی یا تصویری تمرین گزینه های مانند HIIT و قدرت کلاس ها با هدف قرار دادن کامل بدن, abs بالا یا پایین بدن است. ویدیو کلاس ها به طور معمول 30 دقیقه با بیان تصویری تمرینات موجود به سمت پایین و در محدوده بین حدود هفت تا 15 دقیقه. صوتی تمرینات به دستور ظهر و متفاوت است به طور گسترده تر.
  • قبل از شروع کلاس اتمام “تجهیزات مورد نیاز در بخش”. شما واقعا نمی نیاز به یک مانیتور قلب به عنوان آن را نشان می دهد اما این را به شما بگویم اگر این تمرین نیاز به وزنه یا دیگر تجهیزات. HIIT و تمرینات یوگا نمی نیاز به هر گونه تجهیزات به جز یک تشک.
  • جریان ویدئوها از تلفن خود و یا کامپیوتر و یا آینه آنها را بر روی تلویزیون خود را از طریق تلویزیون اپل و یا دستگاه های مشابه است.

آن را دانلود کنید: آیفون و آندروید.
قیمت: ClassPass است از یک محاکمه رایگان 14 روز و شروع طرح در 9 $در هر ماه.

یوگا جمعی

یوگا جمعی سایت.

یوگا جمعی

یوگا جمعی برنامه و وب سایت آن را آسان به جستجو برای یوگا پیلاتیز یا guided meditation by نوع سطح و طول. آن را تا مقدار زیادی از گزینه بنابراین شما می توانید انتخاب کنید چه منطقه ای از بدن خود را شما می خواهید به تن و شما می توانید فشار در یک تمرین یا مدیتیشن اگر شما فقط در پنج دقیقه یا یک ساعت تمام.

آیا شما می خواهید 10 دقیقه برای پاک کردن سر خود را و یا یک ساعت از پیشرفته یوگا, یوگا جمعی به شما اجازه می دهد فیلتر برای تقریبا هر ویژگی از تمرین خود را. شما می توانید انتخاب کنید اگر شما می خواهید برای دیدن یک گروه محیط کلاس و یا استاد رفتن و بسیاری از این تمرینات نیاز به هیچ تجهیزات به جز یک بلوک یوگا اگر شما آن را می خواهم. به علاوه من دوست دارم که شما می توانید جریان را بر روی تلفن خود و یا کامپیوتر و حتی آینه را بر روی یک تلویزیون با تلویزیون اپل و یا دستگاه های مشابه است.

این اجازه می دهد تا شما انتخاب می کنید یک کلاس بر اساس انواع دسته. شما می توانید از طریق مجموعه مانند “صبح جریان سری” و یا با تمرکز مانند مدیتیشن قدرت و یا کشش در میان سایر دسته ها. و شما می توانید انتخاب کنید از کلاس های مختلف طول معلمان تمرکز سطوح تناسب اندام و بیشتر.

آن را دانلود کنید: آیفون و آندروید.
قیمت: یوگا جمعی است 15 روز محاکمه آزاد ارائه می دهد و برنامه ای برای $15 در هر ماه و یا $150 برای سال.

جنگ بین امپراطوری استودیو

جنگ بین امپراطوری رقص تمرینات تصویری.

جنگ بین امپراطوری

جنگ بین امپراطوری ارائه می دهد یک کشت از کلاس های رقص و آموزش برای مبتدی و پیشرفته رقصندگان و در بین.

حتی اگر شما در حال وحشتناک, رقاص, آن را سرگرم کننده را به یک استراحت از خود را بیشتر پایه وزن و یا کلاس های پیلاتس برای چیزی که ندارد حتی واقعا احساس می کنم مثل کار کردن.

این کلاس ها با کیفیت بالا (اگر چه این نرم افزار می توان کمی حشره دار بر روی iPad من وقتی که من سوئیچ بین حالت عمودی و چشم انداز.) اما آن را به انجام با دیگران اگر شما گیر در خانه با یک هم اتاقی قابل توجه دیگر یا چندین اعضای خانواده (فقط یک پیمان به سرگرم کننده را از دیگر رقص نتواند).

آموزش به صورت روال در حال کامل و به خوبی گام. کلاس من در زمان کوتاه معمول شد و در حدود 42 دقیقه. مطمئن شوید که شما یک اتصال به اینترنت برای نگه داشتن فیلم در حال اجرا هموار و یا انتخاب کردن برای دانلود فیلم های فردی قبل از اینکه شما شروع.

آن را دانلود کنید: آیفون و آندروید.
قیمت: جنگ بین امپراطوری استودیو ارائه می دهد هفت روز رایگان دادگاه و سپس هزینه 19.99 دلار در ماه و یا $99.99 یک سال است.

Nike Training Club

این برنامه Nike Training Club

نایک

این Nike Training Club برنامه ارائه می دهد بیش از 200 گسترده تمرینات از قدرت آموزش یوگا به قلب. رایگان وجود دارد محاکمه هفت روز برای ویژگی های حق بیمه, اما شما باید قادر به ترکیب به اندازه کافی از تمرینات سریع عرق نشست.

تمرینات در Nike Training Club برنامه شبیه به آنچه من می خواهم در کلاس تناسب اندام یا بدنسازی بنابراین من احساس می کنم مثل من در حد ضلالت از روال عادی. من هم دوست دارم که من می توانم تمرینات را انتخاب کنید که نیازی به هیچ گونه تجهیزات پس از من هرگز خریداری شده هر وزن. من در میانهی شب نیاز به ارتقاء به حق بیمه پس از آن بزرگ به گرفتن برخی از کامل تمرینات بدون نیاز به گرفتن کارت اعتباری خود را.

هنگامی که شما در ورود به سیستم ضربه زدن به “تمرین” تب در پایین. سپس شما می توانید فهرست توسط گروه عضلانی تمرین نوع و تجهیزات. قبل از اینکه شما شروع به تمرین بررسی کنید که چه تجهیزات مورد نیاز به طول و شدت (تمام تمرینات محدوده از 5 دقیقه به 60 دقیقه). شما می توانید جریان ویدئوها از خود را iOS یا دستگاه Android یا آینه آنها را بر روی تلویزیون خود را از طریق تلویزیون اپل. فقط مطمئن شوید که به یک قوی با اتصال به اینترنت خود را نگه دارید تمرین در سرعت یا دانلود تمرین قبل از اینکه شما شروع.

آن را دانلود کنید: آیفون و آندروید.
قیمت: این برنامه رایگان است هر چند ویژگی های حق بیمه شروع در $14.99 در هر ماه و یا $119.99 برای سال.

Pilates Anytime

پیلاتیز در هر زمان وب سایت

Pilates Anytime

پیلاتیز است من رفتن به فعاليت زمانی که من به عقب فشار (یک اتفاق معمول در حال حاضر که من کار از خانه) و یا احساس از انواع از اجرا یا تمرین دشوار. من دوست دارم که در این برنامه وجود دارد هیچ صدا های اضافی در کنار مدرسان آموزش — پیدا کنم که موسیقی پس زمینه می تواند بسیار منحرف و یا آزار دهنده در برخی ویدئوها در جای دیگر. انواع کلاس و سهولت تطبیق کلاس نوع را در این یک پیروزی برای من.

Pilates Anytime, انواع کلاس و به انواع مختلف از جمله حصیر یا آقای پیلاتیز کلاس و یا گيلن باره (و بسیاری از آنها با توجه به وب سایت این سرویس بیش از 3,400 کلاس).

این برنامه باعث می شود آن را بسیار آسان برای پیدا کردن نوع کلاس شما دنبال آن هستید بسته به مدت سطح تجهیزات و یا تشریحی تمرکز. شما همچنین می توانید دانلود ویدئوها برای مشاهده آفلاین و یا پیوستن به یک “چالش” برنامه یک مجموعه ای از کلاس ها در طول روز متوالی.

آن را دانلود کنید: آیفون و آندروید.
قیمت: وجود 15 روز محاکمه آزاد. سپس دسترسی به نرم افزار و وب سایت هزینه $17.99 در هر ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de