این 2 نمودار نشان می دهد قیمت مس می تواند به سقوط بیشتر و اقتصاد جهانی بیش از حد

قیمت مس سقوط کرده در روزهای اخیر در حال رشد در میان وحشت بیش از تاثیر coronavirus و فلز شهرت به عنوان یک بارومتر برای اقتصاد جهانی به معنی تحلیلگران به دنبال برای دیدن اگر آن را به بیشتر به سقوط.

روز پنجشنبه قیمت مس ضربه خود را به پایین ترین سطح خود از ژانویه سال 2016 با سه ماه آتی مس در بورس فلزات لندن (LME) به $4,371 در هر تن متریک می باشد. که از بالا و در حدود بیش از $6,340 در اواسط ژانویه. توسط 6.30 صبح به وقت تهران و مس و قیمت تجاری در سراسر $4,548.

چراکه این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش 215,000 موارد تایید شده در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و بیش از 8,800 ثبت مرگ و میر. سریع انتقال این بیماری دیده می شود هر دو بازار سهام و کالا مخزن به عنوان کسب و کار تعطیل برای اولین بار در چین و در حال حاضر در آمریکا و اروپا و مردم هستند گفت: به ماندن در خانه.

در اینجا ما نگاهی به دو نمودار نشان می دهد که مس می تواند بیشتر به سقوط.

مس/طلا نسبت می بیند مس قیمت در اونس تقسیم بر قیمت طلا اونس. آن را به عنوان یک “رشد-به-ترس پروکسی” به عنوان مس و طلا در حال استخراج در روش های مشابه و مشابه هزینه تولید سازه های. حداکثر لیتون رئیس EMEA کالا پژوهش در سیتی توضیح داد که مس تولید کنندگان تمایل به پول زمانی که رشد اقتصاد جهانی قوی و طلا تولید کنندگان تمایل به پول در دوره های با سطح بالایی از ترس به عنوان مثال پس از رکود اقتصادی است.

“چه شما را تا پایان با این رشد پروکسی در مس, حاشیه, در مقابل یک ترس پروکسی طلا در حاشیه. بنابراین اگر شما آنها را به عنوان یک نسبت آن را اساسا: هنگامی که آن پایین می رود آن را به دلیل رشد کم است و ترس است و زمانی که آن می رود تا آن را به دلیل رشد قوی است و ترس نسبتا کم است,” او گفت: CNBC.

در این نمودار مس/طلا نسبت نشان داده شده است در کنار این 10 سال عملکرد خزانه داری. اوراق قرضه به طور معمول مشاهده شده مانند طلا به عنوان یک پناهگاه امن سرمایه گذاری است. به این ترتیب قیمت اوراق قرضه که حرکت معکوس به بازده تمایل به افزایش در زمان بی ثباتی اقتصادی و بازده قرار می گیرند.

در میان عظیم نوسانات در بازار سهام طی هفته های اخیر پرواز به اوراق قرضه دیده است عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید آمار پایین ثبت, اگر چه آن علامت است تا کمی بیش از روزهای اخیر. صبح روز پنجشنبه عملکرد معامله شد در اطراف 1.2311%.

رابطه بین بازده اوراق قرضه و مس/طلا نسبت “در طول تاریخ با هم نگه می دارد بسیار به شدت” لیتون گفت:, و اضافه کرد که این واقعیت است که عملکرد کاهش یافته است بیشتر به شدت از مس/پیوند درجه “نشان می دهد که ترس بودن قیمت به بازار اوراق قرضه بیشتر از ترس که قیمت به مس و طلا در بازار.”

سیتی تا خود را کاهش داد, پیش بینی قیمت مس به 5000 $در هر تن متریک برای سه ماه آینده.

قیمت نفت نیز سقوط بیش از هفته های اخیر در پشت هر دو نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus و عدم توافق بر سر کاهش عرضه — که باید تقویت قیمت — عمده تولید عربستان سعودی و روسیه است.

در این نمودار وجود دارد یک ارتباط روشن تاریخی بین قیمت نفت خام برنت و قیمت مس است.

کالاها مربوط به دو دلیل اصلی توجه به لیتون: اولا خود تقاضا مربوط به رشد اقتصاد جهانی و فعالیت; ثانیا قیمت نفت را تحت تاثیر قرار هزینه نهایی تولید مس به عنوان روغن استفاده می شود در سراسر معدن روند.

این واقعیت است که قیمت نفت کاهش یافته است بیشتر به شدت از قیمت مس نشان می دهد که دومی بیشتر به سقوط.

“مس تولید کنندگان در طول زمان به کاهش هزینه تولید با توجه به این کاهش قیمت نفت — و همه چیز برابر این فشار بر قیمت مس,” لیتون گفت.

“اگر شما هزینه نهایی تولید می افتد و سپس تولید کننده حاشیه در حال افزایش است برای یک تخت قیمت مس و هیچ دلیل اساسی که چرا تولید کنندگان باید قوی تر حاشیه … پس چه اتفاقی می افتد این است که قیمت را تعقیب هزینه نهایی پایین است.” تولید کنندگان قادر نخواهد بود برای توجیه خود را بالاتر از حاشیه به خریداران و بنابراین باید برای کاهش قیمت مس درآمده است.

سیتی نیست و تنها بانکی است که انتظار قیمت های مس به ادامه سقوط.

در روز سه شنبه گلدمن ساکس قابل ملاحظه ای تجدید نظر در پایین آن سه ماه مس هوا به $4,900 هر متریک تن از $5,900. تحلیلگران در بانک led توسط جفری کوری گفت: در یک یادداشت روز شنبه که اگر چه بازارهای مالی به احتمال زیاد به دوباره بجای اول برگشتن هنگامی که در حال انجام سرایت تثبیت “بازار کالا ها نقطه دارایی و باید روشن مازاد در حال توسعه امروز از ضعف تقاضا و افزایش عرضه است.”

دکتر مس ؟

مس شهرت به عنوان یک بارومتر برای اقتصاد جهانی به معنی آن چشم انداز است که همیشه از نزدیک تماشا کردند. این بازدید در این راه به دلیل طیف گسترده ای از پایان-استفاده — هر دو در ساخت و ساز و مصرف کننده محصولات مانند خودرو و مصرف کننده لوازم.

مانند رکود اقتصادی و یا رکود اقتصادی که به طور معمول می بیند ساخت و ساز سخت کار کردن را متوقف کند و مصرف کنندگان جلوگیری از هزینه های بازدید تقاضا برای مس و بنابراین قیمت این فلز سخت است.

اما سیتی را لیتون پرچم که آن را بیش از این مانند طلا درک از مس به عنوان یک بارومتر اثرات راه قیمت آن حرکت می کند. اغلب سرمایه گذاران و دستگاه-چراغ صندوق های تامینی تجارت مس به دلیل تاریخی آن درک پیوند به اقتصاد کلان بیشتر از آنها تجارت فلزات دیگر.

“هنگامی که شما دریافت نزولی محیط های صعودی و یا محیط های مس تمایل به جذب … پوزیشن گیری در بازارهای خرس و موقعیت در بازارهای گاو نر,” او اضافه شده است. اگر یک سرمایه گذار دارای یک پوزیشن در مس آنها شرط بندی قیمت سقوط خواهد کرد و در کوتاه مدت و برنامه ریزی برای خرید آن در قیمت پایین تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>