پزشکی کارگران کمک به این دسته از بیماران مبتلا به رمان coronavirus حرکت به جداسازی بخش در Huoshenshan بیمارستان در ووهان مرکزی چین هوبئی Feb. از 4 سال 2020 است.

شیائو Yijiu | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

مداوم گسترش جدید کروناویروس — که تعطیل عمده مراکز کسب و کار در چین — به عنوان “یک درس بسیار خوب است” برای شرکت ها و اقتصاد بر اهمیت تنوع در زنجیره تامین خود را گفت: سنگاپور تجارت وزیر در روز چهارشنبه.

بسیاری از کشورها در سراسر جهان بستگی دارد چین را به خرید محصولات خود را نیز به آنها عرضه مواد و قطعات محصولات برای صادرات. اما این که وضعیت موجود در حال حاضر در معرض خطر به خصوص بعد از چین بسته شد و به مقامات کار برای جلوگیری از شیوع ویروس.

“امروز چین است و نه فقط تولید low-end کم ارزش محصولات آنها نیز در زنجیره تامین بسیاری از محصولات بالا پایان. و این بدان معنی است که تاثیر بر زنجیره تامین خواهد شد قابل توجهی در سراسر جهان” چان چون آواز خواندن سنگاپور وزیر صنعت و تجارت گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“من فکر می کنم این یک درس خوبی برای همه واقعا نگاه در زنجیره تامین انعطاف پذیری” او گفت:.

سنگاپور کوچک آسیای جنوب شرقی کشور یکی از مهمترین و تجارت وابسته به اقتصاد در رابطه با چین به عنوان بزرگترین شریک تجاری. آن را در میان اقتصادهای بودند که ضربه سخت سال گذشته زمانی که آمریکا و چین افزایش یافت و اقتصاد جهانی کاهش بود.

آخرین coronavirus بیماری — که به کشته شدن صدها نفر عمدتا در چین می تواند اضافه کردن و حتی بیشتر فشار بر سنگاپوری اقتصاد است. اما میزان این تاثیر بستگی دارد در چه مدت شیوع بیماری طول می کشد چان گفت. این کشور ثبت کرده است 24 آلوده موارد تا کنون یکی از بالاترین تعداد در خارج از چین است.

“به فرانک همه خواهد بود تحت تاثیر این ماده از درجه. مهم این است که بازیابی سریع تر و چگونه مردم در پاسخ به بحران خواهد شد و حتی مهم تر از آنچه که بحران است,” او گفت:.

وزیر افزود که سنگاپور برای سال های بسیاری اولویت تنوع اقتصادی. او توضیح داد که دولت به خواست شرکت به تکیه بر روی محصولات خاص یا بازارهای کسب و کار در حالی که مطمئن شوید که اقتصاد به عنوان یک کل است نه بیش از حد در معرض هر یک بخش.

انجام است که اجازه خواهد داد که سنگاپوری اقتصاد به مقاومت در برابر ضربه از شرایط پیش بینی نشده مانند مداوم ویروس, شیوع, او گفت:.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de