بسیار نوشته شده است در مورد قارچ دنبلان سیاه و سفید شکار در حومه شهر که در آن Perigord قارچ یا tuber melanosporum رشد زیر بلوط و فندق درختان.

اما کمی در مورد بحث در مورد این که چگونه این “الماس سیاه” معامله می شوند قبل از رسیدن به دست ناهارخوری زیبا سرآشپزها در سراسر جهان است.

داخل قارچ دنبلان سیاه و سفید اندود شده است با رگه های سفید تیره که با سن.

حسن نیت ارائه میدهد از Plantin

اگر فکر conjures تا عکس از محکم سازماندهی مزایده — امثال bluefin tuna در ژاپن Toyosu بازار, به عنوان مثال — یک سفر به روستای Richerenches با کریستوفر پرون ثابت می کند در غیر این صورت.

ترافل شکار و معاملات

اما در ابتدا, چگونه قارچ در بر داشت ؟

این الماس سیاه و سفید در فرانسه اغلب استفاده از سگ است که آموزش دیده برای پیدا کردن تند قارچ در زیر زمین است.

پرون رئیس جمهور Plantin یکی از بزرگترین در اروپا معامله گران از قارچ سیاه. شرکت لوازم الماس سیاه به برنده جایزه رستوران در اروپا و آسیا از جمله Odette در سنگاپور به نام شماره 18 در San Pellegrino جهان را 50 بهترین رستوران لیست 2019.

“Richerenches بزرگترین بازار تجاری قارچ سیاه در فرانسه گفت:” پرون که اضافه شده که در جنوب شرقی فرانسه — که در آن Richerenches واقع شده است — شده است بزرگترین تولید کننده قارچ در فرانسه پس از 1940s.

گلف توپ به اندازه قطعه وزن آن فقط یک اونس اما به راحتی می توانید خرده فروشی برای $60.

در یک “برداشت خوب” بیش از یک تن قارچ می تواند معامله در یک صبح روز شنبه گفت: پرون هر چند طبیعی برداشت تخمین زده می شود کمی بیش از نصف این مقدار است.

گیاهی است با اندازه متفاوت باشد اما برای گرفتن ایده از قیمت گلف توپ به اندازه قطعه وزن آن فقط یک اونس اما به راحتی می توانید خرده فروشی برای $60.

“در گذشته بسیاری از خرید از قارچ انجام شد از طریق کارگزاران گفت:” پرون. “این کارگزاران را بیشتر دیدار با ترافل کشاورزان در بازارهای مانند Richerenches.”

فرانسه بزرگترین قارچ دنبلان بازار

در واقع پس از اولین ترافل بازار صورت گرفت در Richerenches در سال 1923 در روستای قرون وسطی تکامل یافته برای تبدیل شدن به بزرگترین سالانه ترافل بازار است. ده تا 12 تن قارچ در حال معامله در اینجا هر سال است.

برگزار می شود هر روز صبح شنبه از ماه نوامبر تا مارس سالانه ترافل بازار سازمان یافته است ظروف سرباز یا مسافر از مادر و پاپ فروشندگان (کشاورزان) proffering محصولات خود به خریداران حرفه ای (خانه های کارگزاری و ترافل خانه مانند Plantin) و همچنین عموم مردم است.

Richerenches ترافل بازار است.

حسن نیت ارائه میدهد از Plantin

این Richerenches بازار برگزار می شود در دو خیابان: خیابان اصلی است که به انتظارنشسته بودند با غرفه فروش قارچ و قارچ خوراکی دنبلان محصولات به مصرف کنندگان و دوم خیابان محفوظ صرفا برای خریداران حرفه ای.

معاملات حرفه ای خیابان می گیرد از پارک اتومبیل و کامیون. خریداران باز کردن تنه خود را به نشان می دهد که آنها آماده هستند برای خرید و فروشندگان راه رفتن را از یک ماشین به ماشین خود هفتگی برداشت. قارچ وزن هستند و خریداری به طور مستقیم در ماشین قرار می گیرد و در خریداران تنه برای حفاظت.

ماشین باز تنه سیگنال که یک خریدار آماده است برای خرید قارچ از کشاورزان محلی.

حسن نیت ارائه میدهد از Plantin

“کشاورزان با برداشت خود را. قیمت با توجه به کیفیت و چه خریدار آماده است تا به پرداخت” گفت: پرون. “هنگامی که توافق به کشاورزان پرداخت می شود عمدتا در پول نقد.”

قارچ خوراکی دنبلان کشاورزان

در حالی که Plantin دارای سابقه خرید از کارگزاران و کشاورزان, پرون اعتراف می کند که 90 درصد از این شرکت خرید امروز به طور مستقیم منابع از کشاورزان است.

یک خط اشکال در ماشین باز تنه در Richerenches ترافل بازار است.

حسن نیت ارائه میدهد از Plantin

فرانسه کشاورزان که خود را به فروش الماس سیاه به پرون در Richerenches بازار عمدتا تاکستان صاحبان حرفه ای نیست ترافل کشاورزان به عنوان در اسپانیا یا استرالیا پس از درآمد حاصل از کاشت انگور برای آب در فرانسه است که تصور می شود “خاص تر” از آن است که از قارچ.

قارچ شکننده هستند و آب و هوا دیکته سلامت از هر برداشت.

“قارچ سیاه نیاز به باران و خفیف تر آب و هوا که خیلی سرد گفت:” پرون.

‘هیچ چیز’ به عنوان تخفیف

بر خلاف معاملات تجاری — که بزرگتر از حجم تمایل به جذب قیمت های پایین تر — اقتصاد مقیاس وجود ندارد و در ترافل تجارت است.

“وجود دارد هیچ چیز مانند گرفتن قیمت بهتر اگر من خرید قارچ یا مقادیر بیشتر از هر کشاورز,” او گفت:. “در کسب و کار ما, ما باید به مراقبت از مشتریان ما — نه فقط سرآشپزها بلکه کشاورزان است. اگر ما آنها را به فروش برساند برداشت محصول خود را به شخص دیگری.”

ترافل توزین و پرداخت انجام می شود در تنه اتومبیل.

حسن نیت ارائه میدهد از Plantin

Plantin آغاز کاشت قارچ سیاه در 50 هکتار مزرعه قارچ دنبلان در منطقه دیگری از فرانسه چند سال پیش. مزرعه شروع به میوه اما در دقیقه مقادیر. با یک برداشت است که به طور متوسط 33 پوند در هفته تا کنون این سال, ترافل خانه به سختی می تواند در نظر گرفته شود خود به اندازه کافی.

“ما هرگز قادر به بستگی دارد تنها در مزرعه خود ما تولید به دلیل حجم عظیم تجارت ما” پرون گفت.

این چیزی است که باعث می شود محلی جامعه کشاورزی و از این رو Richerenches بازار بسیار مهم است.

با تشکر توان به قارچ

یکی از مهمترین vaunted ترافل وقایع سال — “لا messe de la truffe” یا “قارچ دنبلان توده” — برگزار شد در Richerenches در سومین یکشنبه هر ماه ژانویه است. برگزار شد در کلیسای روستا به جرم خاص است که اختصاص داده شده به سنت آنتوان قدیس حامی ترافل کشاورزان است.

برای اولین بار برگزار شد و در سال 1952 توسط Richerenches کشیش هانری میشل-Reyne این ترافل توده شد راهی برای بازگرداندن این شهر کلیسا بود که در “شکل بد” گفت: پرون.

قارچ در تغییر در Richerenches.

حسن نیت ارائه میدهد از Plantin

در سال 1982 یک قارچ دنبلان سیاه و سفید اخوان — عمدتا از ترافل کارگزاران و کشاورزان — ایجاد شد. هر سال پس از اخوان کامل تشریفاتی لباس می آید با هم به دعا برداشت خوب است.

سالانه ترافل توده که در آن قارچ سیاه در حال اهدا به کلیسای محلی.

حسن نیت ارائه میدهد از Plantin

برجسته از ترافل جرم زمانی است که ارائه سبد اطراف گذشت. به جای پول نقد, قطعات الماس سیاه و سفید در حال اهدا شده و به حراج گذاشته شده در افتخار از کلیسا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im