وجود دارد در حال حاضر 70 coronavirus واکسن در توسعه به عنوان مسابقه برای پیدا کردن درمان نیز جمع آوری سرعت

دانشمندان در سراسر جهان در حال تقلا برای پیدا کردن یک واکسن نهایی Covid-19 نوش دارو.

وجود دارد در حال حاضر 70 کاندیدای واکسن در توسعه از بالا به 44 در 20 مارس بر اساس یک سند منتشر شده که از روز شنبه. کارشناسان انتظار آن را بین 12 و 18 ماه برای دریافت واکسن تایید شده به صورت انبوه استفاده کنید.

از 70 Covid-19 واکسن در توسعه تنها سه نفر از آنها در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی معنی آنها در حال آزمایش بر روی انسان است. آزمایش های بالینی طراحی شده برای ارزیابی ایمنی و اثر بخشی از یک داروی جدید و تشکیل شده از چندین فاز اول شامل بیماران بیشتر است.

چین CanSino بیولوژیکی در همکاری با پکن موسسه بیوتکنولوژی است که در سرب با تنها نامزد واکسن در حال حاضر در مرحله دو کارآزمایی بالینی است. ایالات متحده بازیکنان مدرن و Inovio داروسازی هستند و دو نفر دیگر توسعه دهندگان تست واکسن بر روی انسان هستند و هر دو در حال حاضر در فاز یک. باقی مانده 67 بالقوه واکسن هنوز هم تنها در قبل از کارآزمایی بالینی مرحله.

امید دوخته بر داروهای موجود

به پل شکاف بین در حال حاضر و پس از آن — زمانی که یک واکسن تایید شده است — دانشمندان همچنان به جستجو برای درمان موثر با تلاش های متمرکز در چند داروهای موجود.

انگلیسی, بهداشت و درمان-مراقبت از غول AstraZeneca اتحاد پیوست این تلاش اعلام کرد که امروز آن را شروع یک کارآزمایی بالینی برای ارزیابی پتانسیل Calquence مواد مخدر در حال حاضر تایید شده برای درمان leukaemia در درمان پاسخ ایمنی در ارتباط با Covid-19. آزمایشی است که انتظار می رود برای باز کردن برای ثبت نام در روزهای آینده در آمریکا و چند کشور در اروپا است.

اسرائیل یک دانشمند در یک آزمایشگاه در MIGAL موسسه تحقیقاتی در كريات Shmona در بالا جلیله در شمال اسرائیل در مارس 1 سال 2020 که در آن تلاش های در جریان برای تولید یک واکسن علیه COVID-19 coronavirus اقتباس از دیگری برای infectious bronchitis virus.

Jalaa Marey | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به طور جداگانه شده است وجود دارد برخی از تشویق اخبار در جلعاد را remdesivir مواد مخدر در اصل برای درمان ابولا. اطلاعات جدید منتشر شده آوریل 10 در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که 68 درصد از 53 نفر از بيماران بستری نشان داد بهبود پس از مصرف مواد مخدر است. اما این نه یک مطالعه کنترل شده (به جای داده ها از یک دلسوز استفاده از برنامه است که در آن داروهای تجربی ارائه شده به بیماران مبتلا به یک بیماری با هیچ مجاز درمان) بنابراین کارشناسان خواستار احتیاط در هنگام تفسیر این یافته ها.

در همین حال نگرانی های در حال نصب در سراسر ایمنی ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین, تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان امیدوار کننده درمان است. اخبار ظهور بیش از آخر هفته که کلروکين دادگاه در برزیل کوتاه قطع شد و بعد از محققان دوز بالا همراه بود با ضربان قلب نامنظم.

صحبت در coronavirus مطبوعاتی در ژنو دوشنبه که مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه Dr. Michael Ryan اظهار داشت: “پزشکی و تحقیقات جامعه هستند واقعا در نظر گرفتن پتانسیل هیدروکسی کلروکین به طور جدی و کلروکين به طور جدی و آن را در حال حاضر (درگیر) در تعدادی از آزمایش های مختلف.”

با این حال او افزود: “هیچ شواهد تجربی وجود دارد هیچ مدرکی از تصادفی کنترل آزمایش هایی که در آن کار می کند و پزشکان نیز هشدار داد به نگاه کردن به عوارض جانبی این دارو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>