یک دموکرات به خوبی می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 میلیاردر مغلوب ساختن پیشی جستن دوست تام باراک گفت CNBC در روز دوشنبه تنها چند روز پس از رئيس جمهور بود و تبرئه توسط قانونگذاران جمهوری خواه در سنا استیضاح محاکمه.

وقتی پرسیده شد که اگر کسی در میان دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری می تواند برنده این ماه نوامبر خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذار که به ریاست مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین افتتاحیه کمیته پاسخ داد: “من فکر می کنم پاسخ این است که البته.”

“من نه یک سیاستمدار و من نمی خواهم برای رفتن بیش از من اسکی حتی فکر کردن در مورد آن, اما هر چیزی می تواند رخ دهد” باراک گفت CNBC هدلی قمار در ابوظبی. “این یک گروه متنوع, من فکر می کنم هر هفته یک زندگی جدید برای هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه — رییس جمهور تا به حال بسیار خوب هفته هفته گذشته دموکرات ها ندارد, چنین یک هفته خوب. اما این یک راه طولانی. به طوری که همه به شنا خطوط آن می تواند یک اسب مسابقه در پایان روز است.”

باراک که ذکر شده در کنگره تحقیقات و نامیده شده است توسط یک فعال سهامداران از نقش خود به عنوان مدیر عامل شرکت املاک و مستغلات سرمایه مستعمره وزن در برخی از نامزدها او احساس می تواند در رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بنابراین من مانند بسیاری از نامزدها — جو بایدن یک کلاس عمل او یک مرد فوق العاده او را بسیار ملایم لمس او تا به بسیاری از تجربه. مایکل بلومبرگ هیچ کس باید حساب او را از مسابقه. قوی و متفکر و با ملاحظه و قدرتمند و با تجربه — یک شوت مطمئن باشید در محافل دموکراتیک اما به عنوان نامزدهای دیگر شروع به باد افشان کردن شما هرگز نمی تواند بگوید که چه اتفاقی می افتد.”

معاون سابق رئیس جمهور بایدن در ابتدا انتظار می رود بسیاری از آمریکایی ها به شعله های پیش رو به عنوان دموکرات نامزد trailed رقبای سناتور. برنی ساندرز پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن در آیووا جلسه هفته گذشته است. نظر سنجی در نیوهمپشایر که خود را نگه دارید اولیه روز شنبه نشان می دهد بایدن در آستانه یکی دیگر نسبتا ضعیف پایان با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط است.

هنوز بایدن حفظ سرب در میان دموکرات ها در اکثر نظر سنجی ها در سراسر کشور پیش از Sanders, Warren, بلومبرگ و Buttigieg.

“I like Mike Bloomberg, من او را می دانم, من فکر می کنم او خواهد بود یک رئیس جمهور او شگفت انگیز بود شهردار” باراک گفت. “او اجرا یک کسب و کار کلاس اول او smart او را متفکر و او را ملاحظه او آن را انجام داده قبل از همه است و او نمی نیاز به هر چیزی” باراک افزود: تاکید بر استفاده از ثروت خود را در انتخابات ریاست جمهوری است.

“پس در آن حس ایده کسی خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی — از آنجا که در پایان روز آن را در مورد پول آن را در مورد پول در هر کشور و در هر انتخابات امریکا و حتی بیشتر از آن — من فکر می کنم این امر می تواند یک چیز بزرگ است و شما باید برخی از جوان نامزد آینده در سمت دموکراتیک که در این چرخه ممکن است آنها خدمت می کنند اما در نهایت آنها خدمت می کنند.”

بلومبرگ پیوست نژاد در اواخر بازی و نمی توان به ظاهر شدن بر روی هر برگه های رای تا شنبه در مارس 3, اما او در حال افزایش در پای صندوق های رای پس از ریختن صدها میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود را. در یک نظرسنجی اخیر از صاحبان کسب و کار کوچک میلیاردر تاجر بود و تنها حزب دموکرات به بالا مغلوب ساختن پیشی جستن. نظرسنجی انجام شده در ماه ژانویه نشان داد 52 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مورد علاقه سابق شهردار نیویورک به گفته گالوپ و پرداخت-شرکت فناوری مربع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیدن بالاتر تصویب رتبه بندی

هنوز باراک با اشاره به پیشرفت اقتصادی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را تصدی کرده است که دیده می شود در ایالات متحده نرخ بیکاری در پایین ترین سطح از سال 1969 و بازار سهام آمار رکورد. ژانویه دیدم کارفرمایان اضافه کردن 225,000 مشاغل سراسر کشور به وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد و مصرف کننده اعتماد به نفس است — به خصوص در میان رای دهندگان مستقل مهم مربوط به حوزه های است که می تواند اثبات قاطع آمده نوامبر.

و به جای اینکه ضربه توسط استیضاح تهمت را تصویب امتیاز علامت است تا از 47 درصد به 49 درصد, بر اساس یک نظرسنجی اخیر توسط هیل/HarrisX انجام شده پس از تبرئه در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. رئیس جمهور همچنین به 49 درصد تصویب امتیاز در یک گالوپ نظرسنجی هفته گذشته بالاترین ثبت شده توسط گالوپ پس از به عهده گرفتن ریاست جمهوری است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور تهمت انجام داده است یک کار بزرگ او را در تراز وسط قرار دارد قدرت خود را پایه broducing نتایج بزرگ برای حوزه” باراک گفت. “اما آمریکا تقسیم شده به عنوان جهان تقسیم شده است. پس از آن هرگز بیش تا آن را بیش از.”

‘تحقیقات و رسوایی’

باراک خودش ضربه شده است با انتقاد از نمایندگان مجلس که او را متهم به سوء استفاده از روابط خود را به تهمت های شخصی برای به دست آوردن مالی و ساخت فقیر رهبری تصمیم گیری در راس مستعمره سرمایه است. مستعمره دیدم بیش از 60 درصد سهام افت قیمت پس از یک سال 2017 ادغام به رهبری باراک و بیشتر 21 درصد افت در بهمن ماه سال گذشته زمانی که این شرکت به توافق استراتژیک نقد و بررسی و علاوه بر این از جدید اعضای هیئت مدیره.

فعال سرمایه گذار Blackwells سرمایه که دارای حدود 1.85% از مستعمره سهام به قلم یک نامه در سال گذشته خواستار بازداشتگاه را بلافاصله به عنوان مدیر عامل توصیف او به عنوان “عظیم شخصی حواس او را پرت و ملموس تضاد منافع” و “مداوم فرو رفته در تحقیقات و رسوایی … از جمله به عنوان رئیس مراسم تحلیف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و به عنوان یک انسان که به دنبال یک نقش ویژه ای در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

مستعمره دفاع از خود را در بیانیه ای در ماه نوامبر گفت: آن را به حال ساخته شده “تحول قابل توجهی پیشرفت در 12 ماه گذشته.” باراک نشده است متهم در هر یک از این تحقیقات با اشاره به در Blackwells نامه.

یک گزارش از خانه نظارت کمیته از جولای متهم بازداشتگاه از “لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای شخصی قرار ملاقات ها و ترتیبات ویژه ای است که می تواند درگیر انتقال فن آوری هسته ای به عربستان سعودی است.” چطور تا به حال به دنبال یک برنامه برای خرید عمده فن آوری هسته ای تامین کننده وستینگهاوس الکتریک شرکت — که مناقصه برای حمایت از عربستان سعودی در انرژی هسته ای جاه طلبی — در حالی که به طور همزمان مذاکره با مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تبدیل شدن به فرستاده ویژه خاورمیانه است. این طرح در نهایت شکست خورده است.

باراک لبنانی-آمریکایی که همچنین به عنوان مشاور ارشد به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در میانه املاک و مستغلات.

باراک نشده است متهم با هر تخلف است. او با توجه به ترک نقش خود را در مستعمره سرمایه در سال 2021 هر چند تاریخ دقیق هنوز روشن نشده است.

CNBC برایان شوارتز کمک به این گزارش.

توضیح: این داستان به روز شده است تا با دقت بیشتری منعکس انتقاد مستعمره دریافت کرده است از سهامداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de