نظریه coronavirus آمد از ووهان آزمایشگاه باید اخراج به عنوان توطئه می گوید: سابق MI6 رئیس

سابق انگلیسی در استرالیا می گوید او می خواهد بیشتر باز بحث در مورد منشاء این بیماری همه گیر کوروناویروس و هشدار در برابر رد به عنوان توطئه این ایده که ممکن است آمده اند از یک آزمایشگاه است.

سر ریچارد Dearlove دو برابر کردن بر اعتقاد خود را این ویروس است که باعث COVID-19 طراحی شده بود و فرار تصادف از یک آزمایشگاه در شهر ووهان که اولین قربانیان شناسایی شدند.

نظر خود را در تضاد با دیدگاه غالب در میان کارشناسان علمی و همچنین ایالات متحده و بریتانیا جوامع اطلاعاتی که SARS-CoV-2 coronavirus بود نه انسان ساخته شده است.

Sir Richard Dearlove, Master of Pembroke College, Cambridge; former Chief, British Secret Intelligence Service (MI6) takes part in the panel discussion "Global Risk" at the 2011 The Milken Institute Global Conference in Beverly Hills, California May 3, 2011
تصویر: سر ریچارد Dearlove است رئیس سابق سرویس اطلاعات مخفی بریتانیا (MI6)

مداخله می آید به عنوان یک تیم از دانشمندان از سازمان بهداشت جهانی (WHO) آماده برای پرواز به چین این هفته به بررسی منشاء بیماری است که به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سطح جهان است.

“من اشتراک تئوری… که آن را به یک مهندسی فراری از ووهان موسسه (ویروس شناسی) گفت:” سر ریچارد که در خدمت به عنوان رئیس مخفی سرویس اطلاعاتی MI6 بین 1999 و 2004.

“من نمی گویم هر چیزی غیر از آن را ناشی از یک حادثه که ویروس است در نتیجه به دست آوردن-از-عملکرد آزمایش هایی که انجام شد در ووهان که فکر نمی کنم به خصوص شوم.”

سر ریچارد با اشاره به یک نوع از تحقیقات علمی است که می تواند انجام شود برای تغییر ویروس ها.

“وجود دارد یک تجمع شواهدی وجود دارد که این چیزی است که به طور علنی مورد بحث در جامعه علمی” که رئیس گفت.

“اگر ما در حال رفتن به یک تحقیق در انگلستان – که من مطمئن هستم که اتفاق خواهد افتاد – در مورد این بیماری همه گیر و سیاست های دولت را باید برای شروع با علم است. جایی که این ویروس در واقع از آمده است؟”

Matt Hancock
ممکن است: ‘وجود ندارد شواهد COVID-19 توسط انسان ساخته شده’

اما به طور گسترده ای برگزار شد مشاهده در میان دانشمندان این است که این رمان coronavirus به احتمال زیاد رخ داده است به طور طبیعی.

آنها بر این باورند که احتمالا از حیوانات – نخست مشکوک است یک خفاش به انسان احتمالا از طریق یک واسطه گونه اما بدون هر گونه مهندسی ژنتیک و یا انسان ساخته شده تغییرات.

“شکی وجود ندارد که این یک رویداد طبیعی گفت:” دکتر راشل Tarlinton an associate professor of veterinary virology در دانشگاه ناتینگهام.

“مصنوعی انتشار نظریه به نظر می رسد به یک شکل از “تفکر جادویی’ – یک راه حل ساده برای یک مشکل پیچیده ای که اگر کسی می تواند پس از آن است که کسی می تواند برداشته شود و مشکل برود او گفت:” در ایمیل و ارز.

“متاسفانه در زندگی واقعی فقط این راه کار نمی کند – دستکاری ویروس را در آزمایشگاه خود را به تغییر شدت بيماری زايی است که در واقع بسیار دشوار و غیر قابل پیش بینی و هر گروهی که توانایی کار بر روی چیزی مانند این خواهد بود به خوبی آگاه است که چقدر سخت این است,” او گفت:.

“ما می دانستیم که سرريز از حیوانات در معرض خطر… این ویروس ممکن است از طریق یک واسط گونه های در راه خود را به جمعیت انسانی از خفاش ها, اما ما ممکن است هرگز نمی دانید که حیوانات این بود – نامزدها شامل pangolins و گوشتخواران مانند نخل civets یا mongooses. متاسفانه ما نمی توانیم در زمان به عقب بروید و شروع به نظارت از قبل از وقوع بنابراین ما فقط باید بسیار تکه تکه نمونه را امتحان کنید و این کار از.”

این عدم وجود شواهد روشن دنباله دار مشاهده شده است با سوء ظن است.

بنابراین بیش از حد است و این واقعیت که این ویروس به خوبی سازگار برای انتقال در میان مردم و در سراسر بخش های مختلف بدن از لحظه ای که آن را برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

preview image
ممکن است: مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد به نفس COVID-19 سرچشمه در ووهان آزمایشگاه

وجود در ووهان دو آزمایشگاه که انجام تحقیقات به coronaviruses در خفاش ها نیز دیده می شود توسط کسانی که در حمایت از آزمایشگاه تئوری به بیش از فقط یک تصادف است.

یک مقام ارشد در ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) که کشیده شده ترین سوء ظن گفت: “به هیچ وجه ویروس آمد از ما”.

یوان Zhiming معاون مدیر در موسسه بود به نقل از یک دولتی چین پخش در ماه مارس گفت: “ما باید یک نظارتی سختگیرانه رژیم. ما یک کد رفتاری برای تحقیقات بنابراین ما با اعتماد به نفس است.

“چرا وجود دارد شایعات؟” “از آنجا که موسسه ویروس شناسی … [است] در ووهان مردم نمی تواند کمک کند اما انجمن که فکر می کنم قابل درک است. اما این بد است که برخی عمدا تلاش برای گمراه کردن مردم است. این است که کاملا بر اساس حدس و گمان است.”

او همچنین انکار کرد که این ویروس در انسان ساخته شده است.

با COVID-19 مسئول مرگ بسیار و آسیب های اقتصادی, رمز و راز در مورد منشاء آن تبدیل شده است بسیار سیاسی موضوع به عنوان به خوبی به عنوان یک علمی یک.

این سوخت اضافه شده به در حال حاضر گرم جنگ بین ایالات متحده و چین است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که سرزنش پکن برای همه گیر ادعا کرد در ماه آوریل است که او تا به حال دیده می شود و شواهد آن آمده بود از یک آزمایشگاه است.

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در زمان غیر معمول مرحله از انتشار یک بیانیه به آن می گویند موافقت با اجماع نظر است که این بیماری بود و نه انسان ساخته شده اما در مجموع جاسوس در حال بررسی این که آیا این ویروس ممکن است برگزار شده است در آزمایشگاه و به طور تصادفی به بیرون درز.

این قابل درک است که در بریتانیا سرویس های اطلاعاتی و امنیتی باور نمی کنم این نظریه که این ویروس ساخته شده بود.

سر ریچارد گفت: “من فقط مبهوت. آنها به وضوح خوانده نشده, علم. و آنها نیست و اقدام به آن را درک کنند. تعهد است که در حال حاضر در رهبری چین به توضیح دهد که چرا نظریه و فرضیه است که می تواند آن را مهندسی شده اشتباه است.”

سر ریچارد اول صحبت در مورد خود coronavirus نظریه دیلی تلگراف در ماه گذشته.

او گفت: آسمان, اخبار, تفکر خود را شکل داده و در بخشی از کار یک انگلیسی بالینی دانشمند به نام استاد آنگوس dalgleish به و بازی birger سورنسن رئیس شرکت نروژی Immunor است که به دنبال توسعه COVID-19 واکسن.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این دو نفر باید یک مقاله ارائه یک جایگزین نظریه در یک واکسن برای کوروناویروس.

آنها نوشته اند دیگر مربوط coronavirus مقالات از جمله یکی که بررسی خود را اعتقاد آن است که بیشتر احتمال دارد ویروس دستکاری شد در یک آزمایشگاه از اتفاق می افتد به طور طبیعی.

این تحقیقات در عین حال پذیرفته می شود توسط یک مجله برای انتشار.

این جفت ارز گفت: آنها می خواستند برای به چالش کشیدن کار در منشاء COVID-19 منتشر شده در مجله علمی Nature Medicine در ماه مارس که رد آزمایشگاه-دخالت.

“من فکر می کردم کل نقطه ای از یک مجله علمی شد که شما را به جلو برخی از حدس و گمان و شما آن را باز کرد تا به بحث” گفت: استاد dalgleish به, که یک استاد انکولوژی در موسسه عفونت و ایمنی در سنت جورج دانشگاه لندن است. او همچنین مدیر موسسه واکسن سرطان و سلول های بنیادی.

“مخالف همه شما می خواهید – این است که چگونه شما را وادار به پاسخ درست است.”

او و آقای Sorensen می گویند که آنها رفته اند در برابر اجماع علمی قبل از اینکه با تحقیقات خود را در درمان اچ آی وی است.

“ما نگهداری می شود بسیار خوب دوستی و روابط کاری” بریتانیا پزشک گفت و توضیح داد که چگونه آنها را به همکاری در COVID-19. او همچنین دارای گزینه های سهام در Mr Sorensen واکسن را شرکت.

سر ریچارد به چالش کشیده طبیعت به انتشار دو مقاله در منشاء ویروس.

اخبار آسمان می داند که از آن ارائه شد اما پذیرفته نیست.

مگدلنا کاپیتان سردبیر طبیعت گفت که او مجاز به بحث در مورد فردی مقالات و اینکه آیا یا نه آنها دریافت شده است و یا تبدیل کردن.

اما به عنوان یک ویرایشگر و قبلا یک محقق او گفت: آن را بسیار مهم برای نگه داشتن ذهن باز آید به علم و به شرکت در بحث.

“اما در پایان اگر یکی نیست به دیدن بسیاری از نشریات به نفع برخی نظریه به این نتیجه که این به دلیل وجود ندارد شواهد قوی در حمایت از این نظریه. به جای به دنبال جایگزین توضیحات برای آن است. زیرا پس از همه آن است که تمرکز بر شواهد در حمایت از یک تئوری است که تمرکز تحقیقات و چگونه نتیجه گیری ساخته شده,” او گفت:.

استاد Kristian اندرسن در بخش ایمونولوژی و میکروب شناسی در موسسه تحقیقات پزشکی مرکز تحقیقات در کالیفرنیا بود که منجر نویسنده در مارس کاغذ که استدلال جدید کروناویروس تکامل یافته به طور طبیعی و نه از یک آزمایشگاه است.

او در دفاع و حمله واکسن مقاله توسط آقای Sorensen و استاد dalgleish به توصیف آن به عنوان “کامل مزخرف نامفهوم و نه حتی از راه دور علمی – پیشرو نویسندگان را بی اساس و بدون پشتیبانی گیری در مورد منشاء SARS-CoV-2”.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه فرستاده شده توسط همکار استاد اندرسن افزود: “همانطور که ما در توصیف مقاله ما تمام داده ها به شدت نشان می دهد که این طبیعی است ویروس – داده های علمی قرار داده شده است رو به جلو نشان می دهد در غیر این صورت از جمله در حال حاضر ‘مطالعه’.”

Mr Ryan دفاع از رویکرد خود را.

“چه مزخرف ؟ او بی معنی است. او هیچ پشتیبانی. او می گوید: [نشات گرفته از یک آزمایشگاه] نمی افتد. البته این می تواند اتفاق می افتد,” او گفت:.

اخبار آسمان صحبت کرده است به چهار دیگر دانشمندان بر این باورند که آزمایشگاه تئوری نباید رد کرد هر چند آنها نمی گویند که بیشتر از یک توضیح.

:: گوش دادن به جهان فردا در اپل پادکست Spotify در و Spreaker

پروفسور ریچارد Ebright از Waksman موسسه میکروبیولوژی در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی بود بی اعتنا از dalgleish به-Sorensen کاغذ اما او موضوع را با استاد اندرسن را قطعه در طبیعت بیش از حد توصیف آن را به عنوان نظر.

“Op-ed این نتیجه رسیدند که SARS-CoV-2 ژنوم نشان می دهد بدون امضا از هدفمند انسان دستکاری درست است,” او گفت: در یک تبادل ایمیل.

“عدم وجود قوانین امضا کردن امکان ویروس طراحی شده بود با استفاده از روش های است که ترک امضا. عدم وجود امضا از دستکاری آیا حکومت نه از احتمال ویروس طراحی شده بود با استفاده از به طور گسترده ای به کار – از جمله در WIV – روش های آن را ترک نمی کردند. Op-ed نمی کند حتی آدرس این احتمال که منتشر نشده WIV بت coronavirus… می تواند پدر از SARS-CoV-2.”

او تحت فشار قرار دادند در محکوم کردن کسانی که در نظر بگیرید در یک آزمایشگاه نشت به عنوان نظریه پردازان توطئه.

“تعریف یک حادثه نمی توان یک ‘توطئه’,” او گفت:.

“افرادی که استفاده از اصطلاح” تئوری توطئه ” برای توصیف امکان انتشار اتفاقی آشکار خود را به قادر به خواندن قادر به دلیل و یا بی علاقه در حقیقت.”

او حاکی از آن است که تنها راه رسیدن به حقیقت را می توان از طریق یک نهاد مستقل پزشکی قانونی تحقیقات که نیاز به دسترسی به مکان هایی مانند ووهان موسسه ویروس شناسی.

preview image
مارس: انگلستان پروب ووهان آزمایشگاه coronavirus لینک

در استرالیا, پروفسور نیکلای Petrovsky در دانشگاه فلیندرز است همچنین نگه داشتن ذهن باز.

او گفت: به طور معمول یک ویروس است که جهش از یک حیوان هم طول می کشد برای تبدیل شدن به خوبی در آلوده کردن یک انسان است.

“در حالی که آنچه به نظر می رسد که اتفاق افتاده با COVID-19 است از یک روز آن را کاملا سازگار به آلوده کردن انسان و انتقال بین انسان, است که چرا آن بوده است و از جمله یک مشکل بزرگ” او گفت:.

“پس شما باید بپرسید: چگونه این اتفاق افتاد ؟

“یک احتمال است البته که این فقط یک اتفاق… دیگر امکان که شما باید به در نظر گرفتن در شرایط که در آن ریشه های آن ممکن است آمده است: این ویروس دیده می شود سلول های انسان قبل از اینکه در یک وضعیت ما به سادگی آگاه بودند? و به این ترتیب یکی از آن شرایط خواهد بود اگر ویروس در حال رشد بود در سلول های انسانی در آزمایشگاه است.”

او بیش از حد نگران بود در مورد تحقیقات علمی است که پشتیبانی از آزمایشگاه تئوری نمی شود منتشر شده است.

“این همیشه مملو از دشواری هنگامی که شما یک سوال علمی است که اجرا می شود تا در برابر یک مسئله سیاسی” استاد Petrovsky گفت. “من فکر می کنم که COVID-19 و ریشه های آن است که یکی از این مناطق که در آن متاسفانه ما باید مقدار زیادی از سیاست تزیین بیش از علم است. و پس از آن می شود سخت تر برای رسیدن به حقیقت در این زمینه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>