کاخ سفید اعتماد ندارند چین coronavirus شماره — اینجا چرا

رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون نظامی مرکزی و کمیسیون بازرسی رمان coronavirus پنومونی پیشگیری و کنترل کار در پکن پایتخت چین در فوریه. 10, سال 2020 است.

Xinhua News Agency

Coronavirus پدید آمده است که از چین هوبئی استان بیش از یک ماه پیش است و به ده ها کشور است که در حال حاضر سوخت رسانی بی اعتمادی از دولت ایالات متحده در مورد اینکه آیا چین می تواند به ارائه اطلاعات دقیق در مورد این بیماری همه گیر.

کاخ سفید گفت: این هفته آن “نیست که اعتماد به نفس بالا در اطلاعات بیرون آمدن از چین” با توجه به تعداد coronavirus موارد یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به CNBC. در همین حال چین نیز تمایلی به قبول کمک از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و نیز سرکوب اطلاعات در مورد شیوع بیماری از دانشمندان که بداند آن هشدار دهنده است.

مقامات ایالات متحده’ بی اعتمادی از چین می رود به عنوان دور برگشت به عنوان 1950s که مقامات ملی مجموعه ای غیر واقعی تولید سهمیه که منجر مقامات محلی به باد داده است. اتفاقات ناگوار با سال 2003 شیوع سارس که بیمار 8,098 نفر کشته و حدود 800 بیش از نه ماه و اختلاف در گزارش گیری از داده های اقتصادی بیش از دو دهه گذشته تنها سخت دولت ایالات متحده این باور است که چین نمی توان اعتماد کرد ، کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو حتی به نام چین یک “بیماری انکوباتور.”

پس از ظهور از شهر ووهان ویروس جدید پخش شده از حدود 300 نفر از اواسط ماه ژانویه به بیش از 64,000 از جمعه — با تعداد موارد جدید در حال رشد توسط هزاران نفر در هر روز است. جهان مقامات بهداشتی می گویند چین در پاسخ به این ویروس است که یک بهبود از گذشته شیوع است. چین شده است شفاف تر سازمان بهداشت جهانی مقامات به خبرنگاران گفت: این هفته است. چینی بهداشتی مقامات به سرعت جدا شده این ویروس ژنتیکی توالی و به اشتراک گذاشته شده آن را در یک پایگاه داده در یک ماده از چند هفته آنها گفت: به دانشمندان فرصتی برای شناسایی آن.

یک که رهبری تیم از 12 بین المللی, کارشناسان انتظار می رود برای رسیدن به چین در این آخر هفته برای همکاری با همتایان چینی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه گفت. اما ستایش از این که نگه داشته است مقامات ارشد ایالات متحده از انتقاد چین را از دست داده و وقوع. روز پنج شنبه کاخ سفید بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: ایالات متحده است “کاملا نا امید” با استناد به عدم شفافیت است. این انتقاد است که به دور از جدید.

شیوع سارس

شک و تردید بیش از چین را از دست داده و بهداشت عمومی بحران قدمت آن به سال 2003 با توجه به Yanzhong هوانگ, بهداشت عمومی محقق در شورای روابط خارجی, و مدیر مرکز جهانی مطالعات بهداشت در دانشگاه سیتون هال.

در آن زمان دولت چین متهم شد که تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شیوع سندرم حاد تنفسی بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان سارس است که به سرعت در حال گسترش به بیش از بیست کشور و ناشی از جهانی بهداشت مقامات به اعلام آن جهانی بهداشت تهدید.

آنفولانزا مانند ویروس تولید شده است که علائمی مانند تب و سرفه و لرز و خستگی به حال هرگز قبل از دیده شده است و مدیریت ضعیف و تاخیر از دولت مقصر شناخته شد توسط رهبران جهان برای گسترش سریع این بیماری هوانگ گفت.

اولین مورد از coronavirus تصور پدید آمده در نوامبر 2002. چینی بهداشتی مقامات هشدار داده شد به مرموز بیماری تنفسی است که اواسط ماه دسامبر, اما آن را چند ماه قبل از افشای بیماری ،

مقامات بهداشتی گزارش شده در فوریه. 11, 2003 بیش از 300 مورد سارس در استان گوانگ دونگ که در آن شیوع آغاز شد. مقامات همچنین اعتراف کرد که هیچ یک از داروهای موثر برای درمان این بیماری و شیوع تنها آزمایشی موجود گفت: Huang.

چین رهبری بعد در زمان فعال مراحل از جمله کار با چه کسانی و دیگر مقامات برای جلوگیری از شیوع هوانگ گفت. اما شکست اولیه برای اطلاع رسانی عمومی و تشدید نگرانی و ترس و گمانه زنی های گسترده از جمله در ایالات متحده و موجب یک برکناری از بالا, مقامات بهداشت او اضافه شده است.

“قطعا وجود دارد شباهت” به سارس پاسخ و ویروس جدید گفت: هوانگ افزود که چین را به واکنش شده است بسیار بهتر است در این زمان.

دستکاری نرخ ارز

زمانی که برگ برنده دولت رسما تعیین شده چین به یک ارز manipulator در ماه اوت سال گذشته آن جلب حمایت هر دو حزب از سیاستمداران آمریکایی.

“چین شده است دستکاری ارز خود را مدتها قبل و پس از رئيس جمهور تهمت جایگاه” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: در آن زمان. “او در نهایت باید بگویم خزانه خود وزیر به برچسب چین یک ارز کنترل. که همه او نیاز به انجام آن را به اتفاق می افتد.”

وجود شواهد کمی برای حمایت از این تصور است که چین با دستکاری ارز خود را در سال های اخیر دیوید دلار ارشد جان L. Thornton چین مرکز در موسسه بروکینگز است که دارای تخصص در سیستم اقتصادی چین گفت. اما برای حمایت از این حرکت تأکید مقامات آمریکایی’ سرخوردگی و تردید نسبت تاریخی در چین, اقتصادی, دلار, گفت:.

“در حدود سال 2005 سال 2006 این امر می تواند منصفانه است که می گویند که چین به مداخله برای حفظ ارز پایین,” او گفت:. “در طول تاریخ آنها را ملاقات کرد, تعریف نرخ ارز کنترل 15 سال پیش است.”

ایالات متحده به طور خلاصه با برچسب چین یک ارز کنترل قبل از از بین بردن آنها را از لیست در ماه گذشته به عنوان دو کشور آماده به ثبت نام در فاز یک معامله تجاری. با اینحال دلار گفت: واضح است که چین در طول تاریخ سرکوب افزایش نرخ ارز خود را به حفظ تجارت استفاده با ایالات متحده و کشورهای دیگر است. این تاریخچه دلار گفت: به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اختلافات مربوط به تجارت شده است یک نقطه درگیری و بی اعتمادی بین آمریکا و چین است.

داده های تولید ناخالص داخلی است که “خوب”

وقتی که می آید به داخلی, اقتصادی, اقدامات, حتی مقامات چینی در تلاش برای اعتماد داده است. لی کچیانگ نخست وزیر چین در سال 2007 به نام استانی تولید ناخالص داخلی “انسان ساخته شده است.” آن نظر که ساخته شد در خصوصی به ایالات متحده دیپلماتیک پرسنل و بعد از آن به بیرون درز افزایش داد به آنچه در حال حاضر به نام لی کچیانگ شاخص.

شاخص شکل مورد استفاده توسط اقتصاددانان به بررسی عوامل زمینه ای از اقتصاد چین مانند مصرف برق ریلی باری و میزان وام های پرداخت. Keqiang گفته مقامات ایالات متحده این ارقام دقیق تر از تولید ناخالص داخلی استانی اطلاعات ارائه شده توسط مقامات محلی تحت فشار به باد تعداد آنها.

توماس Rawski, استاد اقتصاد و تاریخ در دانشگاه پیتسبورگ که تحقیقات متمرکز بر توسعه از چین, اقتصاد مدرن, گفت: آن را به طور گسترده ای درک توسط اقتصاددانان و مقامات چینی به طور یکسان که استانی داده است که “هیچ خوب است.”

“زمانی که همه چیز به خوبی پیش نمی رود و ما این را در هر دو سطح ملی و استانی در سطح آنها انتشار داده است که نشان می دهد همه چیز بهتر از آنها هستند,” او گفت:. “فرض کنید به بهترین شکل ممکن تلاش خود را نه تنها آسان برای اندازه گیری چنین یک اقتصاد بزرگ است. در بالای آن نیز وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا علاقه در همه در واقع گزارش دقیق اعداد است.”

Rawski حاکی است رشد اقتصادی چین از سال قبل از بحران مالی آسیا در سراسر سال 1997 است که زمانی که او شروع به دیدن داده ها اجرا و دور از واقعیت است. او در یک مقاله منتشر شده در سال 2001 ادعا کرد که اطلاعات در تولید خروجی با زمینه آمار و ارقام در مصرف برق.

“تفکر در مورد آنفولانزا کسب و کار آن است که به طور کامل همان تولید ناخالص داخلی مسائل,” او گفت:. “در هر دو مورد وجود دارد مقدار زیادی از مسائل فنی و همچنین به عنوان آنچه که من اسمش صحت مسائل. و تاپیک سوال از انگیزه مردم جمع آوری و گزارش داده ها در تمام سطوح و شما باید بپرسید این است که وجود دارد انگیزه ای برای تحریف. من فکر می کنم پاسخ این است که بدیهی است که بله.”

که دفاع چین

با وجود این مسائل گذشته بین ایالات متحده و چین جهانی بهداشت مقامات اصرار رهبران به کوه یک پاسخ هماهنگ به شیوع جدید.

که مقامات روز جمعه در دفاع چین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرد این کشور نبود شفاف در مورد شیوع.

“این بسیار بدیهی است که تنش های سیاسی محیط زیست به دلیل مسائل اقتصادی و از آنجا که هر چیز دیگری” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. “لطفا اجازه دهید ما به دانشمندان در. اجازه دهید ما بهداشت حرفه ای دریافت کنید. اجازه دهید آنها را با هم کار کنند.”

مقامات همچنین درخواست های عمومی برای آرام باقی می ماند و نه توصیه “اقدامات بی ارزش است که تداخل با تجارت بین المللی و یا سفر.” آنها می گویند چین در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“این زمان برای حقایق و نه ترس. این زمان برای علم نه شایعات. این زمان برای همبستگی نه ننگ” Tedros گفت: ماه گذشته زمانی که اعلام virus جهانی بهداشت اضطراری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>