صندلی در یک تئاتر نمایش Imax Corp. آرم در یک سینما در پکن, چین, روز پنج شنبه, اوت. 18, 2011.

نیلسون اعظم | بلومبرگ | گتی ایماژ

پکن — چین سینما شد ramping تا خود را برای یکی از بزرگترین فروش فصول سال — استخدام کارکنان اضافی و خرید بیشتر لوازم — هنگامی که coronavirus رسید.

ذات الریه-ویروس باعث پدید آمده است که در اواخر ماه دسامبر شروع به گرفتن توجه ملی در اواسط ماه ژانویه فقط پیش از هفته قمری تعطیلات سال جدید. هفت فیلم کشیده خود را برنامه ریزی شده منتشر شده برای این دوره و در حال حاضر بسیاری از سینماها بسته شده اند و برای حدود دو هفته است.

این بزرگترین shutdown در حدود 20 سال و حتی شیوع بیماری سارس در سال 2003 ندارد چنین تاثیر زیادی بر اساس یک مدیر در یک تئاتر محلی اپراتور در یک شهر بزرگ در جنوب غربی چین است. مدیر خواسته بود به نام با توجه به حساسیت موضوع است.

این تعطیلی بخشی از تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس آن را به عنوان در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1000 نفر است. اما حتی زمانی که این ویروس را تحت کنترل آن ممکن است ماه ها قبل از مصرف باید به اندازه کافی اعتماد به نفس به بیرون رفتن و تماشای فیلم در سینما دوباره.

اگر مقامات سعی کرده اند در چند سال گذشته به بحث حمایت از بخش خصوصی اجرای کسب و کار در یک کشور تحت سلطه سیستم ویروس می افزاید: فشار بیشتر. خصوصی اداره می شود کسب و کارهای کوچک به کمک بیش از نیمی از رشد اقتصادی است.

سیاستگذاران باید کمتر اتاق عمل از سال 2003 رشد اقتصادی رو به کاهش است در حال حاضر بروس اضطراب سخت و ناگهانی سر از ماکرو و استراتژی تحقیقات در چین رنسانس گفت: در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

خدمات صنایع و کارکنان خود و همچنین بازی در یک نقش بیشتری در اقتصاد از 17 سال پیش, اضطراب سخت و ناگهانی گفت. او اشاره کرد که ویروس جدید در درجه اول بر مواد غذایی و آشامیدنی کسب و کار در حالی که سینما را ببینید فوری از دست دادن در هزینه.

کوبیده به جای یک ثروت باد آورده

سال جدید قمری box office حدود 9 درصد از سال گذشته فروش کلی 63.6 میلیارد یوان (9 میلیارد دلار) با توجه به گزارش های گردآوری شده توسط باد اطلاعات است.

برای تئاتر در بیشتر مناطق روستایی تعطیلات می توانید حساب کاربری برای یک پنجم یا یک چهارم از فروش سالانه مدیر گفت: پس از آن به طور معمول تنها زمان بسیاری شهری کارگران بازگشت به زادگاه.

تئاتر گروه دو مکان دیگر در بیشتر مناطق روستایی از جمله یکی که باز شد فقط قبل از سال جدید قمری, مدیر گفت. هر یک از محل های استخدام مورد پنج اضافی عوامل برای تعطیلات و تئاتر در این شهرستان با استفاده از این مناسبت برای تکمیل تجهیزات مورد نیاز ارتقا به مدیر گفت.

بدون علاقمندان به سینما تئاتر هنوز هم باید صرف ده ها هزار یوان در اجاره یک ماه و ده ها هزار یوان بیشتر در حقوق مدیر گفت. که حداقل چند هزار دلار از درب یک ماه در یک کشور که در آن بلیط های فیلم می تواند اجرا برای حدود 5 یا 6 دلار هر.

امیدوارم که برای پشتیبانی از سیاست

مانند بسیاری از تئاتر اپراتورها گفت: مدیر کسب و کار است در گفتگو با مدیریت املاک مورد کاهش اجاره بها برای این دوره زمانی است. در حال حاضر املاک تجاری اپراتور دالیان واندا را لغو کرده است مدیریت هزینه ها و اجاره برای مستاجران مرکز خرید از Jan. 25 Feb. 29 و کاهش بیش از 4 میلیارد یوان, شرکت فاش هفته گذشته است.

نیز وجود دارد که انتظارات دولت را گام با توجه به شدت از این وضعیت است.

“برخی از شرکت ها ممکن است قادر به ایجاد پول در سه ماهه اول” زونگ لیانگ ارشد پژوهشگر در بانک مرکزی چین گفت: در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان. به عنوان یک نتیجه او انتظار کاهش مالیات در میان بسیاری دیگر از اقدامات محرک اقتصادی.

بانک خلق چین اعلام کرده است آن را ارائه 300 میلیارد یوان در کم هزینه وام های بانک ها به قرض دادن به کسب و کارهای آسیب دیده توسط ویروس. چند شهری و استانی نیز اعلام کرد اقدامات لازم برای حمایت از کوچک و متوسط.

سریع تر کمک

تلاش های دولت برای حمایت از این کسب و کار در سال های اخیر منجر نشده نتایج مطلوب.

بدون تاسیس نمره اعتباری, سیستم بانک های دولتی ترجیح داده اند به قرض دادن به شرکت های دولتی به جای تلاش برای تعیین چگونه به احتمال زیاد بخش خصوصی اجرا شرکت می تواند بازپرداخت وام. تحلیلگران همچنین گفت: تلاش برای افزایش حمایت از این کسب و کارهای کوچک و نرخ بهره پایین تر باید همیشه trickled از طریق.

این زمان گرچه زونگ انتظار فوریت وضعیت را فشار سیستم به کار سریع تر. او اشاره کرد که به طور کلی موشکافی است به عنوان سخت نیست که قبل از اما نقدینگی است نگهداری می شود.

“البته آن را رد نمی کند وجود دارد شرکت هایی که می خواهید را به استفاده از آن,” او گفت:. اما “اکثر شرکت ها هنوز هم یک حس قوی از مسئولیت به دلیل (ویروس).”

دولتی به بانک مرکزی چین هفته گذشته اعلام کرد که یک شرکت دارویی در هوبئی برای اعمال و دریافت 150 میلیون یوان فقط در دو روز. این بانک تعیین شده 2.17 میلیارد یوان به طور کلی برای سریع-تصویب وام تحت تاثیر قرار شرکت.

Fintech می تواند ارائه راه دیگری برای گسترش وام در حالی که محدود کردن تقلب. Alibaba-وابسته مورچه مالی را از وام دهنده آنلاین MYBank ادعای غیر انجام وام نسبت به اطراف کم 1%. این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد آن را با ارائه تخفیف 10 میلیارد یوان ارزش 12 ماه وام — سه ماه بدون بهره برای وام گیرندگان از هوبئی استان است که در مرکز شیوع ویروس.

در آینده نزدیک کیان وانگ اقتصاددان ارشد برای آسیا و اقیانوس آرام در پیشتاز انتظار دارد مقامات را بیشتر حمایت های اعتباری به بخش خصوصی و کسب و کارهای کوچک.

“در حالی که این اقدامات سیاست بعید است که به اندازه کافی به طور کامل جبران تاثیر این ویروس آنها کمک خواهد کرد که برای تقویت فعالیت های بهبود و یا حداقل کوسن قدر از رکود” وانگ در بیانیه ای گفت به CNBC. او پیش بینی می کند که هنگامی که ویروس موجود کسب و کار در خرده فروشی و تولید ممکن است بهبود و کمک به ایجاد ثبات و رشد در نیمه دوم سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im