دولت آمریکا کمک دریافت پول نقد به فضای خصوصی شرکت های جایگزین منجمد سرمایه

ناسا است که باز کردن در ایستگاه فضایی بین المللی برای گردشگران با اولین ماموریت به عنوان اوایل به عنوان سال 2020 است.

Stocktrek تصاویر | گتی ایماژ

سرمایه گذاری در رشد سریع فضای صنعت پررونق بود به خوبی به سه ماهه اول سال 2020 اما سرمایه های خصوصی تا حد زیادی یخ زده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس حملات آمریکا پیشرو هر دو مدنی و سازمان های نظامی به گام تا بودجه برای شرکای تجاری شرکت های بزرگ.

“ما لگد به دنده بالا به عنوان به زودی به عنوان آن آشکار بود بسیاری از شرکت ها شد و نمی خواهید به قادر به انجام کسب و کار به طور معمول با توجه به فاصله مورد نیاز” مایک خواندن, ایستگاه فضایی بین المللی کسب و کار و توسعه اقتصادی مدیر ناسا در مرکز فضایی جانسون گفت: CNBC.

ایالات متحده سرمایه گذاری در سهام در فضایی شرکت بالغ بر $5.4 میلیارد دلار در سراسر 36 معاملات در سه ماهه اول با توجه به گزارش روز شنبه توسط NYC-شرکت مبتنی بر فضای سرمایه است. اما در سه ماهه دوم است که به احتمال زیاد فقط یک بخش از سرمایه گذاری که با توجه به فضای سرمایه شریک مدیریت Chad Anderson, به عنوان مقابله جریان در ایالات متحده را به دنبال خواهد داشت چین را در مسیر. سرمایه گذاری چین در فضا نوردی با مقادیر ثبت تا سه ماهه اول زمانی که “فعالیت در چین بود که اساسا خاموش” اندرسون گفت:

“برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده زمانی که سرمایه گذاران در حال retrenching دولت است پله و یا افزایش سرمایه گذاری خود را و یا ارائه پیشرفت به برخی از این شرکت ها” اندرسون گفت. “پس از این دولت به عنوان یک تاسیسات است که واقعا مهم است به خصوص مربوط به شرکت زیرساخت است که در حال راه اندازی ماهواره و سخت افزار است.”

وجود دارد چند شرکت با پروژه های در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی, خواندن اشاره کرد. کسانی که ناسا همکاران شامل شرکت هایی مانند سیرا نوادا Corp., ross k. mcgill ساخته شده در فضای Teledyne قهوه ای, مهندسی, آلفا فضا و بیشتر. هنگامی که دامنه coronavirus بحران آشکار شد ادامه گفت: ناسا شروع به رسیدن به هر یک از شرکت ها به درک موقعیت مالی خود را به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک هستند.

“همانطور که شما می توانید انتظار برای بسیاری از آن خوب نبود. بنابراین ما شروع به دنبال در آینده نقاط عطف در قرارداد خود را به دیدن اگر ما می تواند تقسیم آنها اجازه می دهد به صورت فوری صورتحساب برای کار در حال حاضر تکمیل شده نسبت به بزرگتر نقطه عطف. ما قادر به انجام این کار به سرعت برای بسیاری از ما قرارداد” خوانده گفت.

نگاهی به اولین لاکهید مارتین ساخته شده در GPS III ماهواره ای آن را به عنوان قرار داده و به nosecone از یک SpaceX Falcon 9 rocket.

به عنوان فضای بسیاری از شرکت های مهم امنیت ملی قرارداد, بخش های وزارت دفاع نیز پله تا بودجه و تسریع پرداخت. الن پروردگار وزیر دفاع برای کسب و تقویتی که در سخنان این هفته که پنتاگون انتظار دارد “پرداخت در بالاتر پیشرفت نرخ پرداخت برای شروع این هفته کمک به ارائه 3 میلیارد دلار افزایش جریان نقدی به صنعت است.” خداوند تاکید کرد که در میان پنتاگون زنجیره تامین شرکت های ساخت موشک های کوچک در میان بیشتر تحت تاثیر بحران.

سرتیپ استیون Butow رهبر دفاع نوآوری واحد فضای نمونه کارها گفت: CNBC در بیانیه ای که او واحد است به دنبال کمک به فضای شرکت زنده ماندن از بحران.

“دیو قرار گرفته است به آدرس جدید یا صرف نمونه تلاش های مربوط به تجاری تکنولوژی به سرعت اعمال نفوذ تجاری ما راه حل باز کردن فرایند جایزه,” Butow گفت.

دارپا به طور مشابه قادر به حرکت پرداخت پیشرفت پرداخت به پیمانکاران گفتن CNBC که خود قادر به انجام این کار تا 90 درصد از هزینه های برای کسب و کارهای بزرگ و نزدیک به 95 درصد از هزینه های برای کسب و کارهای کوچک.

“به عنوان همه گیر پیشرفت ما ادامه خواهد داد برای ارزیابی کل ما تحقیق, نمونه کارها, تعیین که در آن افزایش DARPA سرمایه گذاری می تواند به سرعت برای کمک به دفاع صنعتی پایه از بازیابی COVID-19 اثرات در حالی که شتاب ما دفاع ملی استقرار” دارپا در بیانیه ای گفت.

فضای صنعت مقاومتی

موشک آزمایشگاه حمل بار از 13 ماهواره آموزش راه اندازی Nanosatellites 19 (ELaNa-19) ماموریت ناسا برای.

موشک آزمایشگاه

فضای سرمایه گسترش آن در گزارش سه ماهه فراتر از فضا و زیرساخت های شرکت های مانند کسانی که در ساخت موشک یا ماهواره. این گزارش در حال حاضر شامل سرمایه گذاری در فضای مبتنی بر توزیع — مانند اینترنت از چیزهایی که دستگاه ساز Skylo فن آوری و فضای مبتنی بر برنامه های کاربردی مانند اندونزی سوار-نقطه و تحویل مواد غذایی شرکت Go-Jek.

در این گزارش که $23.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است در فضای زیربنایی در دهه گذشته است. اما همراه با توزیع و برنامه های فضایی سرمایه تخمین می زند که سرمایه گذاری در فضای شرکت بالغ بر $109.2 میلیارد دلار از سال 2004 با 822 شرکت های دریافت کننده سرمایه گذاری از منابع غيردولتی است.

“برای اولین بار ما یک تصویر جامع از جریان سرمایه به فضای اقتصاد” اندرسون گفت: در گزارش.

اعتبار: فضای سرمایه

اندرسون تاکید کرد که فضای سرمایه انتظار دارد که “تاثیر بیماری همه گیر در بازارهای خصوصی به طور قابل توجهی.” نظر خود را منطبق با گزارش Quilty تجزیه و تحلیل در اوایل این هفته که برآورد “است که کمی کمتر از نیمی” از بالا سرمایه-حمایت فضایی شرکت ها زنده خواهد ماند آمدن “COVID-19 ناشی از رکود اقتصادی است.”

فضای پایتخت گزارش اشاره کرد که “فضای اقتصاد ممکن است کرایه تا حدودی بهتر از یک چشم انداز تقاضا از اقتصاد-در-بزرگ است.” فضای بسیاری از شرکت های کسب و کار به کسب و کار و یا کسب و کار به دولت مدل اندرسون گفت: “که از لحاظ تاریخی بیشتر انعطاف پذیر از مصرف کننده متمرکز بر کسب و کار است.”

اندرسون همچنین مشخص شده است که سه نوع از ماهواره کسب و کار هستند ارائه مورد نیاز تجزیه و تحلیل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. “Geospatial اطلاعات” شرکت هایی که در حال نظارت بر زمین از طریق تصاویر است که کمک می کند تا تجزیه و تحلیل اقتصاد کلان اثرات ویروس. “برنامه GPS” مسیر حرکت مردم و کمک به درک پتانسیل رسیدن به این ویروس. و “ارتباطات ماهواره ای” در حال کمک به مردم همچنان به کار از راه دور و همچنین به عنوان اتصال از راه دور پزشکان که در حال ارائه پزشکی از راه دور.

“ما انتظار داریم این بخش از فضای اقتصاد به انطباق و به طور بالقوه حتی رشد بیش از سال آینده” اندرسون گفت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>