اقتصاد ایالات متحده است پاک شده و تقریبا تمام سود کار خود را پس از رکود بزرگ

یک مرد صحبت می کند با یک کتابخانه کارگر پس از دریافت یک نرخ بیکاری به صورت شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در نورث اندروز گاردنز فلوریدا, آوریل 8 سال 2020 است.

مارکو Bello | ایسنا

آن زمان تنها چهار هفته برای اقتصاد ایالات متحده برای از بین بردن تقریبا تمام سود کار خود را در 11 سال گذشته.

Coronavirus و مجبور به بسته شدن کسب و کار در سراسر کشور دوباره سوخت تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای مزایای بیکاری دولت که هفته گذشته بالغ بر 5.245 میلیون دلار به وزارت کار گزارش داد پنج شنبه.

همراه با سه قبل از مدعیان گزارش تعدادی از آمریکایی ها که در زمینه بیکاری بیش از چهار هفته گذشته است 22.025 میلیون. که تعداد فقط زیر 22.442 میلیون شغل اضافه شده به اشتغال بخش غیرکشاورزی از نوامبر سال 2009 زمانی که اقتصاد ایالات متحده شروع به اضافه کردن شغل به اقتصاد پس از رکود بزرگ.

تنها 417,000 بیشتر کارگران ایالات متحده نیاز به فایل برای مزایای بیکاری برای پاک کردن تمام آمار سود از سال 2009 تاکنون به یک شکل به احتمال زیاد به راحتی پیشی گرفته و این هفته است.

سریع طبیعت کار ضرر و زیان خواهد بود بی سابقه پاک کردن بیش از یک دهه ارزش سود کار خود را در پنج هفته. ما پیدا کردن برای مطمئن پنج شنبه آینده در زمانی که ملی ادعا می کند برای این هفته گزارش شده است.

“در حالی که امروز بیکاری اعداد پایین در هفته گذشته آنها هنوز هم به این معنی نیست که همه این کار سود پس از بحران مالی شده اند پاک” نوشت: Seema شاه استراتژیست ارشد در اصل سرمایه گذاران جهانی. “چه چیزی بیشتر با بسیاری از کارگران از جمله کسانی که در اجرای اقتصاد گنجانده شده در این شماره بازارکار درد ممکن است حتی بدتر از این اعداد نشان می دهد.”

“نگرانی برای نیمه دوم سال می توان دست کم گرفت,” او اضافه شده است. “اگر چه دولت به دنبال بالابر مستندات دوباره باز از اقتصاد خواهد بود و تنها تدریجی ترکیب گونه های مالی برای کسب و کار و خانواده سرکوب تقاضا و پیشنهاد کندتر بهبود اقتصادی.”

هر چند سرمایه گذاران دریافت نمی نگاه رسمی در ایالات متحده نرخ بیکاری برای این ماه تا 8 مه وزارت کار آخرین گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی نشان داد droves از اخراج در رستوران ها و کافه ها به عنوان برخی از دولت های ایالتی نیروی بسته شدن اکثر کسب و کار خود را.

آخرین آمار گزارش نشان داد payman بکن 701,000 در مارس مارک این کاهش برای اولین بار از سال 2010 و بدترین سقوط خود از مارس 2009. نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد و تقریبا کامل درصد به 4.4 درصد از 3.5 درصد.

CNBC Gina Francolla, Nate Rattner و جان, هاردکور, کون بزرگ باعث شد گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>