خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای پارک شده در Tulsa, Oklahoma.

خطوط هوایی آمریکا

Coronavirus بحران آوردن اقتصاد ایالات متحده به توقف screeching با هر بخش احساس اثرات بسیاری از این کشور نیروی کار و ماندن در خانه.

تصاویر ماهواره ای همراه با دیگر شواهد عکاسی و جایگزین منابع داده را استارک نگاه در ایالات متحده وضعیت: هواپیما های پارک شده استفاده نشده در باند فرودگاه شلوغ ترین بزرگراه های خالی در طول یک ساعت یک عجله بار استراحتگاه تبدیل به شهر ارواح پورت های در حال دیدن تیز قطره در حمل و نقل فعالیت و بیشتر.

ایالات متحده در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان به عنوان دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده 104,837 موارد در ایالات متحده است. حمل و نقل و مهمان نوازی و خدمات دیگر صنایع برای اولین بار آمار به عنوان هر دو اوقات فراغت و سفر کسب و کار است که در حال حاضر محدود به آنچه که در نظر گرفته شده است ضروری است.

سرمایه گذاران باید به نوبه خود به منابع جایگزین برای ارزیابی دامنه آمار اقتصادی نیست چرا که بسیاری از رسمی اقدامات شده اند منتشر نشده است. این هفته بازار را دریافت کنید یک اشاره در آنچه آمده از داده های رسمی. ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه گزارش داد که متناوب 3.28 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. این تعداد را به هم ریخت تمام وقت هفتگی رکورد 695,000 مجموعه در اکتبر سال 1982.

کاهش در مصرف کننده ایالات متحده و فعالیت های کسب و کار است آشکار در تصاویر ماهواره ای جمع آوری شده توسط شرکت هایی مانند Maxar Technologies, سیاره آزمایشگاه ICEYE مداری و بصیرت است. در اینجا چیزی است که شما می توانید ببینید.

هواپیما های پایه در سراسر کشور

خطوط هوایی ایالات متحده در حال لغو پروازها و نگهداری هواپیما سفر قطره به شدت در سراسر کشور است. خطوط هوایی آمریکا را آغاز کرده است نگهداری هواپیماهای خود را در حداقل چهار مکان در سراسر ایالات متحده از جمله Tulsa, اوکلاهما و پیتسبورگ پنسیلوانیا است. Planet Labs تصاویر ماهواره ای شناسایی هواپیماهای پارک شده بر روی باند فرودگاه در تولسا که از سه شنبه.

خطوط هوایی آمریکا نیز به اشتراک گذاشته تصاویر از زمین در تولسا که در آن ذخیره سازی چندین بوئینگ هواپیما از جمله تغییرات 737, 757, 777 و 787 هواپیما.

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای پارک شده در Tulsa, Oklahoma.

خطوط هوایی آمریکا

آمریکا همچنین پارک شده انواع مختلفی از ایرباس هواپیما در پیتسبورگ.

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای پارک شده در پیتسبورگ پنسیلوانیا است.

خطوط هوایی آمریکا

اقتصاددان ارشد دویچه بانک Torsten Sløk اشاره کرد که میانگین تعداد مسافران در راهپیمایی روز کاهش یافته بود از بیش از 2 میلیون نفر به کمتر از 280,000. که نشان دهنده شیب دار 86 درصد افت روزانه مسافران خطوط هوایی برای این ماه است.

آمریکا و دلتا که هر کدام ناوگان حدود 1000 هواپیما هر دو حدود 10% از هواپیما خود را در هوا در حال حاضر با توجه به پیگیری پرواز شرکت RadarBox در روز جمعه.

دلتا پارکینگ هواپیما در Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport و بیرمنگام-Shuttlesworth فرودگاه بین المللی. ICEYE های ماهواره ای راه اندازی است که با استفاده از یک نوع خاص از تصاویر برای دیدن در شب و از طریق ابرها نشان داد هواپیماهای پارک شده در آتلانتا در روز سه شنبه.

Synthetic aperture radar (SAR) تصاویر ماهواره ای نشان می دهد هواپیما مشخص شده در جعبه های سفید پارک شده در آتلانتا.

ICEYE

Synthetic aperture radar (SAR) تصاویر ماهواره ای نشان می دهد هواپیما مشخص شده در جعبه های سفید پارک شده در آتلانتا.

ICEYE

Synthetic aperture radar (SAR) تصاویر ماهواره ای نشان می دهد هواپیما مشخص شده در جعبه های سفید پارک شده در آتلانتا.

ICEYE

علاوه بر این سیاره Labs نیز دستگیر دلتا هواپیما دیده می شود پارک شده در بیرمنگام که از یکشنبه.

دلتا همچنین گزارش شده که در میان کسانی که پارکینگ هواپیما در Pinal Airpark با آستین ، توسان, آریزونا.

ویکتور ویل فرودگاه در صحرای کالیفرنیا نیز تبدیل به یک نقطه پارکینگ برای ده ها فروند هواپیما بیشتر دیده می شود در یکی از آن باند فرودگاه.

دیزنی جهان تعطیل

تخلیه در سواحل میامی

خالی پارکینگ

با آمریکایی ها کار از خانه, شرکت مجتمع شد تا حد زیادی خالی در هفته گذشته. Planet Labs دستگیر تصاویر از, Mountain View, California, که در آن یکی می توانید ببینید خالی پارکینگ برای گوگل ستاد و Ames ناسا در مرکز.

مراکز خرید و عمده فروشان در سراسر کشور در حال خاموش کردن فروشگاه ها در ابتدا برای محافظت از مشتریان و کارگران است. مداری بینش یافت که ترافیک پا ناپدید شد و همچنین پتانسیل خریداران خانه ماندند. مداری بینش ارائه تجزیه و تحلیل با استفاده از تصاویر از ماهواره ها و هواپیماهای بدون سرنشین را همراه با دیتا از متصل اتومبیل و کشتی ها و بیشتر.

“ما دیده ایم یک ارتباط مستقیم بین کار خود را از خانه سیاست ها و تاثیر در نزدیکی خرده فروشان” مداری بینش گفت.

بزرگراه های خالی در طول ساعت شلوغی

شهرهای ایالات متحده مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو را دیدم خالی بزرگراه ها در طول زمان اوج زمانی که وجود دارد به طور معمول خواهد بود خطوط ترافیک.

“خودکار ترافیک در chokepoints منجر به سان فرانسیسکو در حال نشان دادن کاهش ترافیک با وجود ایمنی نسبی در مقابل حمل و نقل عمومی” مداری بینش گفت.

موجودی در بنادر انداختن

ایالات متحده بنادر نیز دیدن ورودی محموله رها به شدت با Factset داده ها نشان می دهد واردات حذف نزدیک به 20% در ماه فوریه نسبت به ماه قبل.

Planet Labs اسیر کاهش در ساحل طولانی که در آن وجود دارد روشن است کاهش در تعداد از ظروف حمل و نقل.

افزایش آمریکایی ماندن در منزل و آشکار است در ارتباطات داده ها. Verizon در روز سه شنبه گفت که “تلفن همراه handoffs,” اندازه گیری زمانی که یک اتصال به تلفن همراه تغییرات برج های سلولی به عنوان یک فرد پیاده و یا درایو را 27 درصد در این هفته نسبت به هفته گذشته است. و با افزایش تمرین های اجتماعی فاصله آمریکایی اقامت متصل شده از طریق متون تماس و چت تصویری. Verizon در بر داشت وجود دارد که به طور متوسط از 800 میلیون بی سیم تماس در هر روز هفته یک شماره است که دو برابر حجم تماس از اوج تعطیلات مانند روز مادر. علاوه بر این, Verizon می گوید که حدود یک سوم بیشتر از حد معمول به مردم بحث دیگر.

اقتصاددانان در بزرگترین بانک های ایالات متحده در حال حاضر در انتظار این کشور رشد محصول داخلی (تولید ناخالص داخلی) به قرارداد به شدت در سه ماهه دوم وجود دارد طیف گسترده ای از نتایج به عنوان آنها در تلاش برای ایجاد برآورد از کمی داده. جی پی مورگان انتظار دارد که 14 درصد افت گلدمن انتظار 24 درصد افت و مورگان استنلی انتظار 30% افت.

CNBC پتی Domm کمک به این گزارش

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de