Omar Rodriguez سازماندهی بدن در Gerard Neufeld مراسم تشییع جنازه در خانه کوئینز در مارس 22 سال 2020 در شهر نیویورک است. در این مراسم که نزدیک به المهرست بیمارستان اغلب به تلفن کردن قلاب آن را به عنوان حلقه به طور مداوم.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

مقامات ایالات متحده و متخصصان بهداشت بارها و بارها نسبت به کشور coronavirus کاهش تلاش های که از جنگ و در حال حاضر Covid-19 گرفته شده بیشتر از ایالات متحده زندگی می کند از جنگ ویتنام.

ملی ایالات متحده آمریکا Archives می گوید که 58,220 سربازان آمریکایی درگذشت در جنگ ویتنام آغاز شد که در سال 1955 و در سال 1975 به پایان رسید. Covid-19 در حال حاضر ادعا بیشتر زندگی در آمریکا پس از آن رسما وارد این کشور در ماه ژانویه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Covid-19 تن کشته 58,365 مردم تا کنون در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما در جنگ” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در کاخ سفید در کنفرانس خبری هفته گذشته است. “من اسمش را” نامرئی دشمن.’ این جنگ و این یک جنگ خطرناک.”

Coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان بیش از چهار ماه گذشته آلوده کردن حدود 3 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 200,000 دادن به آن میزان مرگ و میر نزدیک به 7 درصد.

میزان مرگ و میر به طور کلی قطره به تست افزایش می یابد و بیشتر بیماران شناسایی می شوند. مقامات ایالات متحده تخمین می زنند که میلیون ها نفر از مردم به احتمال زیاد به این ویروس در آمریکا و نبوده است شناسایی طرح میزان مرگ و میر نزدیک به 1 درصد. حتی پس از Covid-19 به طور قابل توجهی بیشتر عفونی و کشنده تر از آنفلوآنزای فصلی است که میزان مرگ و میر حدود 0.1 درصد و جان 290,000 به 650,000 نفر در هر سال در سراسر جهان است.

به عنوان عفونت به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده در مارس بیمارستان در شهر نیویورک و شهرستانهای اطراف آن بودند نزدیک به غرق افزایش Covid-19 بيمار.

هر چند برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک می گویند تعدادی از عفونت های جدید به نظر می رسد به اوج خود رسید رانندگی عفونت نرخ پایین دشوار خواهد بود اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر و CNBC نویسندگان گفت: CNBC در روز دوشنبه.

“واقعیت این است که هنوز هم وجود دارد فراگیر گسترش coronavirus در سراسر کشور گفت: در CNBC “Squawk Box” و اضافه کرد که برخی از نقاط کشور را دیدم هرگز عمده شیوع. “اما برای اکثر نقاط کشور آنها plateaued اما آنها واقعا شروع به نشان می دهد پایدار کاهش در موارد جدید.”

ایالات متحده هنوز هم گزارش حدود 30,000 عفونت های جدید و نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر به علت Covid-19 هر روز گفت Gottlieb که نشسته بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

“در سراسر کشور ما هنوز هم بسیار در تلاطم این بیماری همه گیر” او گفت:.

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن پروژه وجود خواهد داشت بیش از 67,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از Covid-19 پایان ماه مه. کاخ سفید استفاده کرده است این موسسه را داده و در تهیه آن coronavirus پاسخ برنامه.

به عنوان ویروس همچنان به گسترش برخی از کشورهای در حال بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان این هفته است. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: هفته گذشته که 16 متحده پرده برداری کرده اند “رسمی بازگشایی برنامه” به آسانسور coronavirus محدودیت. او گفت: Missouri, پنسیلوانیا, اورگان و آیداهو باید همه آزاد شده قصد دارد به سهولت اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

به عنوان متحده چشم بازگشایی برخی از فرمانداران و متخصصان سلامت هشدار داده اند در مورد ظهور مجدد این ویروس به خصوص بعد از سقوط است که می تواند همزمان با استاندارد فصل آنفولانزا.

“وجود دارد یک شانس واقعی آمده است که سقوط ما ابزار در جایی که ما می تواند به کاهش کوچک شیوع بیماری و تشخیص کوچک شیوع و ما در مواجهه با یک خطر ثابت از این عفونت” گوتلیب گفت. “و یا این احتمال وجود دارد که ما هرگز واقعا خلاص شدن از شر این عفونت است. آن smolders از طریق تابستان و ما دوباره در پاییز و, این نوع از انفجار به بزرگ شیوع و شاید حتی خطر ابتلا به دیگر بیماری همه گیر.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ اثبات شده درمان برای درمان Covid-19. ده ها تن از پتانسیل درمان در کارآزمایی های بالینی در سراسر جهان به عنوان شرکت به دنبال دریافت یک درمان برای بازار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de