انگلستان فقط ساخته شده است بزرگترین بخش مراقبت های ويژه ظرف دو هفته: نگاهی به درون

NHS بلبل ساخته شد در لندن اکسل مرکز در فقط نه روز.

Stefan روسو/PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

بزرگترین بخش مراقبت های ويژه در لندن افتتاح شد روز جمعه به عنوان انگلستان مراحل مبارزه خود را برای مقابله با گسترش coronavirus.

انگلیس بهداشت و درمان کارگران و نظامی بریتانیا کار می کرد با هم به تعمیرات اساسی لندن اکسل مرکز که به طور معمول میزبان همایش و نمایشگاه ساخت pop-up بیمارستان بلبل در فقط نه روز.

بیمارستان ساخته شده بود برای کمک به بریتانیا خدمات بهداشت ملی (NHS) در مقابله با افزایش تقاضا برای مراقبت های اورژانس با توجه به کروناویروس که تا کنون آلوده 34,192 و کشته 2,926 مردم در انگلستان با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

جهانی موارد از COVID-19 عفونت در حال حاضر پیشی 1 میلیون مارک.

در داخل بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل در اکسل مرکز در لندن است.

WPA استخر/استخر

موقت, بیمارستان, به نام پیشگام پرستار فلورانس نایتینگل در حال حاضر دارای 500 تخت هر چند بیمه خدمات درمانی گفت: این تسهیلات در شرق لندن است که ظرفیت برای از بین 4000 نفر و 5000 تخت.

بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها در سراسر انگلستان در حال حاضر آزاد تا بیش از 33 ، 000 تخت معادل 50 جدید بیمارستان. در ضمن بیمارستان خصوصی بخش مورد توافق برای ارائه به 8,000 تخت و همچنین کارکنان و تجهیزات برای استفاده توسط بیمه خدمات درمانی.

بیمارستان را پوشش می دهد 900,000 فوت مربع (83,613 متر مربع) معادل حدود یک دوجین فوتبال رزین به عنوان شرح داده شده در یک NHS تصویری در توییتر.

این تسهیلات شامل 78 بخش به نام بعد از انگلیسی, حرفه ای پزشکی.

یک NHS بلبل تخت بیمارستان.

WPA استخر / استخر

مناطق تقسیم خواهد شد به خلیج شش بیماران و قادر خواهد بود به ارائه تهویه برای 2,800 بیماران کمک به کسانی که تحت تاثیر این عفونت به نفس.

پرسنل نظامی در بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل.

Stefan روسو/PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

بهداشت و درمان کارگران از سراسر بیمه خدمات درمانی استخدام شده اند از جمله دانشجو و پرستاران و دانشجویان پزشکی که با شروع کار در اوایل همراه با هزاران نفر از سابق پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان که بازگشت به بیمه خدمات درمانی با توجه به کوروناویروس.

نظامی است که در ادامه به کمک بیمه خدمات درمانی توسط “تامین زیرساخت های لجستیک و مدیریت پروژه مشاوره.”

بیمه خدمات درمانی نیز داوطلب خدمت سربازی به کمک انگلستان خطوط هوایی easyJet و ویرجین آتلانتیک درخواست کسانی که از این بیماری همه گیر مبتنی هواپیما برای کمک به کارکنان بهداشتی درمانی در بیمارستان.

EasyJet نوشته است به همه 9,000 از آن انگلستان بر اساس کارکنان از جمله 4,000 کابین خدمه که آموزش دیده در CPR و ویرجین آتلانتیک نیز با ارسال نامه به حدود 4000 نفر از کارکنان خود را.

NHS اجرایی Sir Simon Stevens صحبت می کند به NHS بلبل کارکنان بیمارستان.

بیمه خدمات درمانی

“این چیزی کمتر از فوق العاده ای که این بیمارستان جدید در لندن تاسیس شده است از ابتدا در کمتر از دو هفته” گفت: بیمه خدمات درمانی اجرایی سیمون استیون اضافه کرد که بهداشت و درمان کارگران و نظامی انجام داده بود “در چند روز چه معمولا سالها طول می کشد.”

بیمه خدمات درمانی اعلام کرد یکی دیگر از دو بلبل بیمارستان ساخته خواهد شد و در بریستول در جنوب غربی انگلستان و در هروگیت در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان. این دو pop-up بیمارستان ها در علاوه بر این به دو نفر دیگر سایت های در حال احداث در منچستر در شمال غرب و در بیرمنگام در میدلندز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>