انگلستان در موقعیت قطب’ برای بهبود بازار با وجود غم انگیز اقتصادی چشم انداز UBS می گوید

بورس لندن

توبی ملویل | ایسنا

اگر چه انگلستان چهره غم انگیز اقتصادی, تصویر, UBS معتقد است که دارایی های کشور هستند “به شدت کم ارزش” و بهترین قرار داده شده به سرمایه گذاری در Covid-19 بازیابی.

انگلستان تولید ناخالص داخلی آن دیدم بیشترین انقباض از سال 1979 در سه ماهه اول و تعادل-از-کسری تجاری گسترده تر به £21.1 میلیارد دلار ($26.4 میلیارد دلار). اما استراتژیست در بانک سوئیس پیشنهاد کرد که یک وعده داده شده £5 میلیارد دلار از دولت هزینه های زیربنایی و چند کلید پویایی بازار محل انگلستان در “موقعیت قطب” به بهتر.

“ما در انگلستان به عنوان بهره در یک حرکت صعودی سناریو برای بهبود اقتصاد جهانی در میان بازارهای دیگر از جمله ایالات متحده در اواسط کلاه, آلمانی صنعتی و مصرف کننده مارک گفت:” علامت گذاری Haefele ارشد سرمایه گذاری افسر UBS Global مدیریت ثروت.

“در ویژه ما دیدن استرلینگ به عنوان قابل توجه ترین ذینفع از آسیب پذیری از دلار ایالات متحده است که ما انتظار می رود به سقوط به عنوان پناهگاه امن جریان معکوس و به عنوان عدم اطمینان سیاسی مانت پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.”

سهام و استرلینگ کم ارزش?

انگلستان سهام در حال حاضر تجارت در 19% تخفیف به MSCI جهانی شاخص, در مقابل به طور متوسط 7 درصد از سال 2002 UBS استراتژیست با اشاره به در یک یادداشت تحقیقاتی روز شنبه نشان می دهد که این به معنی قابل توجهی پتانسیل صعودی طی 12 ماه آینده.

سود خالص هر سهم (EPS) بررسی تعادل رو به بالا و رو به پایین تجدید نظر به تحلیلگر پیش بینی کرده اند بهبود در بازگشت از افزایش قیمت نفت اما سهام عملکرد باقی مانده است کند. EPS اشاره به یک شرکت سود خالص تقسیم بر تعداد سهام عادی آن برجسته است.

UBS معتقد است که استرلینگ است دوم تنها به ین ژاپن در میان G-10 ارز در شرایط undervaluation نسبت به دلار با استراتژیست های برآورد آن برابری قدرت خرید (PPP) با دلار آمریکا است 1.54 برابر نرخ فعلی از 1.25. PPP استفاده می کند قیمت کالاهای خاص به مقایسه مطلق قدرت خرید ارز در کشورهای مختلف.

توجه داشته باشید همچنین مشخص شده است که برخی از ارزش سهام (کسانی که تجارت در قیمت پایین نسبت به خود و اصول) و دوره ای بخش ها (کسانی که به طور کلی مسیر عملکرد اقتصادی) است که از پتانسیل صعودی در Covid-19 بهبود اقتصادی چین به خوبی با انگلستان سهام بازار است. در خصوص FTSE 100 تا 40 درصد تجمعی قرار گرفتن در معرض به ارزش بخش هایی مانند بانک ها ، مواد اولیه و انرژی است.

“قابل توجه انگلستان بهره مند از بهبودی در قیمت نفت خام برنت که ما انتظار می رود به افزایش به 55 دلار در هر بشکه تا پایان سه ماهه دوم سال آینده” UBS استراتژیست گفت. انرژی سهام حساب برای 12 درصد از شاخص FTSE 100 در مقایسه با فقط 4 درصد برای جهانی MSCI شاخص.

یک شیب صعود به بازیابی

S&P جهانی روز چهارشنبه کاهش پیش بینی خود را برای انگلستان تولید ناخالص داخلی در سال 2020 به یک 8.1% انقباض هشدار “طوفان کامل” اگر بریتانیا تجارب موج دوم coronavirus عفونت و نتواند به مذاکره پس از مبارزه با تروریسم در اروپا توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا است.

انگلستان گذشت 30 ژوئن مهلت درخواست یک فرمت به زمان دوره گذار فراتر از پایان سال 2020 معنی آن در آینده معامله در رابطه با بلوک خواهد شد که مشخص شود در طول شش ماه آینده.

Berenberg اقتصاددان ارشد هولگر Schmeiding پنج شنبه اشاره کرد که با وجود یک فرمت خاموش بودن جدول تن از بریتانیا و رهبران اروپایی نرم است, با هر دو طرف شناور امکان سازش بیش از حکومت سطح میدان بازی مقررات و سیاسی حساس شیلات. اما با وجود نشانه هایی از پیشرفت Berenberg انتظار ندارد یک توافق قبل از پایان سال.

“ما انتظار داریم دو طرف به توافق در برخی از متوسط موقت اقدامات به منظور جلوگیری از یک نظم سخت خروج” Schmeiding گفت.

“به جای یک صخره بزرگ لبه که در آن انگلستان و اتحادیه اروپا روابط اقتصادی به طور ناگهانی تغییر از باز کردن تک قوانین بازار به مقدار محدود تر سازمان تجارت جهانی قوانین برای تجارت ما انتظار داریم دو طرف برای دیدن به آن است که این تغییر رخ می دهد در یک سری از مراحل کوچکتر.”

S&P جهانی در حال حاضر فرض بر این است که “هسته ای” تجارت توافق خواهد رسید, به جای توافق جامع پس از امیدوار با بازار و پیشنهاد کرد که این تغییر به این رژیم را تعدیل 2021 دوباره بجای اول برگشتن و کشیدن بر روی رشد در سال های آینده. اعتبار آژانس در حال حاضر انتظار دارد که اقتصاد انگلستان خواهد شد در حدود 3 درصد کوچکتر در سال 2022 از ابتدا پیش بینی شده قبل از همه گیر.

سیاسی و پولی خطرات ‘افراطی’

با وجود پتانسیل headwinds اما Haefele را UBS تیم معتقد است پولی و خطرات سیاسی “افراطی” و اغراق نگرانی که هیچ توافق رسیده است با توجه به روشن انگیزه ای برای هر دو طرف برای جلوگیری از چنین نتیجه.

“ما همچنین بر این باورند بازار شده اند اغراق خطر بانک مرکزی انگلستان نرخ کاهش به قلمرو منفی بالقوه کشیدن بر روی پوند” به UBS توجه داشته باشید اضافه شده است.

بانک مرکزی انگلیس نشان داد در ماه گذشته که آن را به حال شده است ارزیابی تاثیر منفی نرخ اما فرماندار اندرو بیلی تایید کرد که این یک نظر گرفتن فوری و بانک کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) نیست بحث در مورد آن در ماه ژوئن نشست.

“به این خطرات فروکش ما انتظار پوند به دست آوردن مجدد زمین و سرمایه گذاری به انگلستان را انتخاب کنید تا” Haefele به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *