انگلستان شده است در مستند برای یک ماه – این است که چه چیزی تغییر کرده است

این مستند برای مبارزه با شیوع کروناویروس در حال حاضر در محل برای یک ماه از زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون به طور رسمی اعلام کرد اقدامات قوی در 23 مارس.

جان هزاران نفر را از دست داده اند به COVID-19. این مستند مجبور است یک رکود اقتصادی. اجتماعی فاصله اقدامات را خالی ما بالا خیابان ها و بسیاری از ما شروع به کار از خانه.

اخبار آسمان شده است ردیابی این تغییرات در سراسر انگلستان و مستند تلاش با هدف کند کردن گسترش coronavirus.

هستند روزانه مرگ و میر با کروناویروس کاهش?

بیش از 18,000 COVID-19 بیماران فوت کرده اند در انگلستان بيمارستان. انگلستان بود دیدن نمایی افزایش مرگ و میر با کروناویروس که مستند اعلام شد در 23 مارس. پس از آن وجود دارد نشانه روزانه مرگ و میر در انگلستان شروع به سقوط این کشور و ثبت کوچکترین افزایش در نزدیک به دو هفته است.

این دفتر ملی آماراما نشان داد که coronavirus مربوط به مرگ شد 41% بالاتر در انگلستان و ولز از دولت بیمارستان آمار و ارقام در این هفته تا 10 مارس.

به گسترش عفونت کروناویروس کند?

از آنجا که مستند بر 23 مارس کل موارد در بریتانیا افزایش یافته است اما تعدادی از عفونت های جدید هر روز تثبیت شد. اما تشخیص عفونت های جدید بستگی به سطح از تست.

چگونه A&E و 111 خدمات مقابله با تقاضا ؟

NHS انگلستان می گوید آن 111 سرویس تحت تاثیر افزایش تقاضا مربوط به COVID-19 از اواسط ماه فوریه سال 2020 است. داده ها نشان می دهد که برای اولین بار در پنج سال تعداد زیادی از مردم بازدید از A&E کاهش یافت و به زیر تعدادی از تماس های ساخته شده به 111 در ماه مارس.

چقدر به حضور در مدرسه و کالج ها تغییر کرده است ؟

مدارس و کالج ها بسته شده اند, برای بسیاری از دانش آموزان مگر اینکه پدر و مادر خود را در حال کلید کارگران است. اطلاعات منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش نشان می دهد تنها 0.9 درصد از 9.3 میلیون دانش آموز در سراسر انگلستان در مدرسه هستند – اکثریت قریب به اتفاق از آنها کودکان هستند از کلید کارگران است.

این ارقام همچنین نشان می دهد بسیاری از دانش آموزان با حضور در مدرسه و دانشگاه از آنجا که مستند نیز بیش از نصف شده است.

باید مردم شده است با استفاده از حمل و نقل عمومی در طول مستند?

استفاده از حمل و نقل عمومی در مترو کاهش یافته است به طور قابل توجهی به عنوان روزانه رفت و آمد قطره و کار از خانه را افزایش می دهد. داده ها از دولت بریتانیا نشان می دهد که انگلیسی ها شروع به اقامت در داخل خانه به خوبی قبل از این مستند اعلام شد.

راه آهن با استفاده از کاهش یافته است بیشتر به پایین تک رقمی در حالی که سفر با اتوبوس در سراسر کشور باقی می ماند و توسط بیش از 80 درصد از سطح نرمال است.

کمتر وسایل نقلیه در خیابان به معنی تراکم کمتر. محل فن آوری شرکت TomTom داده ها نشان می دهد که اتومبیل ها در جاده ها برای اولین بار شروع به ناپدید می شوند در اواسط ماه مارس زمانی که دولت اعلام کرد که این امر می تواند بسته شدن مدارس.

روز بعد از مستند اعلام شد, تراکم سطوح پایین رفت و حتی بیشتر و در سطح پایین باقی مانده از زمان. یک نمونه 30 دقیقه رانندگی در حال حاضر طول می کشد کمتر از 17 دقیقه برای تکمیل.

چگونه بالا خیابان موفق به مقابله ؟ و رستوران ها?

آن را فقط به رانندگان خودرو که در خانه ماندن. بلند در خیابان بالا نیز به طور قابل توجهی پایین به عنوان مغازه ها و کسب و کار خود را ببندید فیزیکی محل به رعایت اجتماعی فاصله گرفته است.

در ماه مارس بی سابقه 41.3 درصد کمتر مردم در خیابان ها نسبت به مدت مشابه در سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل خرده فروشی ارائه دهنده اراضی تسخیر شده در ساحل.

کاهش بلند و مستند شده است به خصوص ویرانگر برای صنعت مهمان نوازی به خصوص رستوران ها. ناهار خوردن در مقصد گرفته نشده تک رزرو پس از مستند آغاز پیوستن به بسیاری از کشورها در سراسر جهان است.

چگونه بسیاری از مدعیان ساخته شده اند از آنجا که مستند? آنچه در مورد جای خالی?

از ماه مارس coronavirus مستند است و قرار است در بازار کار در یک “رکود عمیق“. محدودیت در کسب و کار به این معنی است که استخدام رشد به وقفه.

داده ها از موسسه اشتغال مطالعات نشان می دهد که مارس سال 2020 ثبت بزرگترین ماهانه تغییر 412% در ادعاهای جدید برای جهانی اعتبار و جویندگان کار کمک هزینه. بزرگترین افزایش ماهانه در سال 1984 بود صرف 78 درصد در مقایسه با.

به طور مشابه, تجزیه و تحلیل شغلی در پورتال کار در واقع نشان می دهد که جای خالی کاهش یافته 40 درصد در کل اقتصاد با برخی از بخش ها از جمله مهمان نوازی و گردشگری شاهد 80 درصد از نقش خود ناپدید می شوند.

جرم و جنایت

جرم به نظر می رسد به سقوط بیش از حد. جدی ضرب و جرح و تجاوز به عنف منازل به قصد سرقت و خودرو جرم باید همه پایین آمده یک سوم. با این حال ملی روسای پلیس اسلامی می گوید وجود دارد به عنوان یک چشم انداز مثبت در تعداد استفاده داخلی موارد.

رفتار ضد اجتماعی بود تا با 59 درصد عمدتا مربوط به مردم و نادیده گرفتن مستند اقدامات است.

چگونه پهنای باند استفاده تغییر کرده است ؟

کسب و کار خود اجازه داده اند کارکنان به محل کار از خانه. بعد زمان استفاده از اینترنت است و به تبع آن افزایش یافته است به سطح دیده می شود هرگز قبل از. ارائه دهندگان پهنای باند می گوید که افزایش تقاضا در طول روز است که هنوز هم کمتر از آنچه که شبکه های خود را با معامله در شب.

داده ها از UBS شواهد Labs با این حال نشان می دهد که به طور متوسط کاربران اینترنت در لندن دیده می شود کاهش سرعت دانلود و افزایش تاخیر و پس از این مستند اعلام شد که بیشتر از ما ماندن آنلاین به صورت دیگر.

هنگامی که به زمین افتاده بود برداشته است ؟

این مستند اقدامات تمدید شده است برای یکی دیگر از سه هفته دوره به عنوان موارد جدید از این ویروس در ادامه به شناسایی در تمام چهار سازمان ملل و مقامات ترس قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان اگر اجتماعی سوريه آرام است.

انگلستان نیست به تنهایی در مبارزه با این بیماری همه گیر با یک مستند. بیش از 30 کشور در سراسر جهانبا نیمی از جمعیت جهان در حال حاضر اعمال شدید تحرک و محدودیت. سوئد باقی مانده است تنها استثنا در غرب به هرگز تحمیل شدید مستند.

بیش از 15 کشور یا اعلام یا در حال حاضر کاسته برخی از محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>