ایالات متحده می تواند ” تغییر جهان با تنزل ارزش دلار تحلیلگر ادعا

سیاستگذاران ایالات متحده می تواند “تغییر جهان” با تنزل ارزش دلار یک تحلیلگر ادعا کرده است.

صحبت کردن با CNBC “Squawk Box اروپا” روز دوشنبه مستقل ماکرو مشاور هیو Hendry گفت: کاهش کمی برنامه ها — که در آن بانک های مرکزی خرید دارایی های مانند اوراق قرضه دولت برای تزریق نقدینگی به اقتصاد کار نمی شد.

به جای هدف قرار دادن اوراق قرضه به عنوان یک شکل از اقتصادی و سیاستگذاران باید نگاه به ارزش دلار آمریکا به او پیشنهاد شده است.

“کاهش کمی — ما در حال missold چیزی” Hendry استدلال کرد. “به سادگی به انتشار و یا گسترش این بی اثر ذخایر بانک مرکزی و تلاش برای ترساندن همه ما به مرگ است که آنها در واقع چاپ پول واقعی است تقلب.”

مشکل اساسی او ادعا کرد که وجود یک کمبود دلار در بازار جهانی است.

“امریکا تصمیم گرفته است بیش از چندین دهه برای تحمیل یک, جهانی, دلار, استاندارد پولی استاندارد در بقیه جهان” Hendry گفت. “این یک چیز به پادشاه (اما) شما باید به رفتار regally شما باید به رفتار مانند پادشاه. بنابراین اگر شما در حال رفتن به تحمیل یک دلار استاندارد در جهان شما را مجبور به ایستادن و ارائه نقدینگی کافی است. و که در واقع جایی که آنها بوده ام شکست.”

Hendry گفت: گسترده فروش در ماه مارس که در آن بازارهای جهانی کاهش یافت در میان ارتفاع ترس در اطراف coronavirus بخشی به دلیل سرمایه گذاران به فروش دارایی به منظور ایجاد تومان و بازپرداخت بدهی.

در حالی که او اذعان کرد که بانک مرکزی و دلار مبادله خطوط موفق بودند در آن لحظات در برگزاری عرضه بازگشت و “قرار دادن انگشت شست خود در سد” Hendry پیشنهاد کرد که یک روش جایگزین شد مورد نیاز برای حمایت از اقتصاد است.

“در شرایط توقف این دوره چشمگیر, عود, آیا آن را نمی شود بهتر است به هدف نیست قیمت اوراق قرضه اما در عوض به هدف قرار دادن ارزش واقعی دلار؟”

در سال های اخیر, یادداشت های Hendry پیشنهاد کرده است که دلار “جدید استاندارد طلا” و این که آن بهتر خواهد بود به کاهش ارزش دلار نسبت به ادامه تمرکز بر طرح QE. او استدلال می کند که این امر می تواند “شدیدا صعودی برای سهام.

“زمانی که من در دنیای ماکرو, من فکر می کنم آن را به ما می گوید که ما باید پایین تر چاپ بر روی دلار خود را,” او گفت: CNBC در روز دوشنبه. “من فکر می کنم ما نیاز به خزانه داری و فدرال رزرو به گام تا بشقاب و جهان ‘ما قصد داریم در هدف 70 یا 60 دلار index.’ که جهان را تغییر دهید.”

شاخص دلار که معیاری است برای سنجش ارزش دلار در برابر سبد عمده رقبای انرزی به اطراف 97.728 در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>