دو پرستار ستایش بوریس جانسون در حال نگه داشتن آرام خود را در مورد جدید پیدا شهرت اما باید به سرعت خود را بومی کشورهای افتخار.

نخست وزیر صرف هفت شب در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن بسیاری از آنها در بخش مراقبت های پس از خود coronavirus علائم بدتر شده است.

در یک فیلم ضبط شده پس از آزادی در روز یکشنبه او ستایش بیمارستان کارگران گفت: بیمه خدمات درمانی تا به حال “زندگی من را نجات داد هیچ تردیدی نیست”.

No. 10 released this video after PM was released from hospital.
PM: ‘آن می رفته اند یا راه’

اما او به طور خاص به لطف پرستاران – جنی از نیوزیلند شهر اینورکارگیل و لوئیس از پرتغال.

او گفت که دو “ایستاده بالین من برای 48 ساعت در زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا از راه”.

دو نفر از پرستاران بود که جنی مک گی و لوئیس Pitarma و نه داده اند مصاحبه تا کنون کاملا احتمالا چون آنها هنوز مشغول کار درمان دیگر COVID-19 بیماران.

آقای Pitarma تماس گرفته شد, رییس جمهوری پرتغال Marcelo Rebelo ده سوسا تبریک گفت که او در “به رسمیت شناختن ویژه” به او داده شده توسط آقای جانسون.

بیشتر از Covid-19

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در یک بیانیه دفتر رئيس جمهور گفت: “رئیس جمهوری تاکید ویژه به رسمیت شناختن ارائه شده امروز توسط نخست وزیر بوریس جانسون, به پرتغالی, پرستار لوئیس Pitarma برای کار خود و هوشیاری در طول بستری شدن در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه.”

پرتغال Expresso روزنامه گفت که آقای Pitarma, 29, از شهر آویرو و نقل مکان کرده بود به انگلستان در سال 2014.

پس از چند سال به عنوان یک پرستار در لوتن و دانستیبل دانشگاه بیمارستان کرد و به سنت توماس تبدیل شدن به یک پرستار ارشد وجود دارد سال گذشته است.

از اکتبر او شده بود بخشی از ” سنگ شکن غشاء اکسیژن برنامه که این روزنامه به عنوان یک روش کاربردی در موارد نارسایی تنفسی.

با توجه به مجلس گزارش از جولای سال 2019 حدود 13.1 درصد از بیمه خدمات درمانی کارکنان غیر انگلیسی. بین آنها این هیات برگزاری 200 ملیت مختلف است. در حدود 5.5 درصد از کارکنان بیمه خدمات درمانی هستند از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

New Zealander جنی مک گی متولد و بزرگ شده در جنوب جزیره شهر اینورکارگیل اما کار کرده است در لندن برای “مدتی” با توجه به NZ هرالد.

Ms McGee, 35 شده بود “دور باد” توسط نخست وزیر را ستایش برادرش راب مک گی به این روزنامه گفت.

او گفت که او و پدر و مادر مایک و کارولین مک گی به حال همه متعجب شده بین المللی توجه و که آنها تا به حال موفق به صحبت با خانم مک گی بین او مشغول بیمارستان شیفت.

“همه ما بسیار افتخار, تنها, نه تنها در حمایت از او به بوریس – اما آنچه او انجام شده است کمک روزمره مردم گفت:” راب مک گی که در حال حاضر در خارج از کشور.

“ما به او صحبت کرد این صبح – شب در انگلستان – و او در مورد به سر کردن به انجام کار دیگری شیفت شب.

“او فقط آن را دیدم به عنوان یک روز دیگر نگه داشته و فقط گفت: او فقط انجام کار خود را.

“در حالی که او دور توسط بوریس’ به رسمیت شناختن او واقعا خوشحال و برای دیدن عموم به رسمیت شناختن کار شگفت انگیز بیمه خدمات درمانی در حال انجام است – ساخته شده است که او واقعا افتخار می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im