این روزها کالج قیمت یک نگرانی بزرگ و به عنوان یک نتیجه بیشتر دانش آموزان و خانواده های آنها با احتیاط استفاده گران مدارس خصوصی.

که یک اشتباه است.

بله سالانه شهریه ها و هزینه ها به علاوه اتاق و هیئت مدیره در چهار سال دانشگاه های خصوصی بسیار بالاتر است — $49,870 طور متوسط — در مقایسه با نهادهای عمومی — در $21,950 — در زمان سال تحصیلی با توجه به کالج مدیره.

حدود دو سوم از تمام دانش آموزان تمام وقت دریافت کمک های که می تواند به برچسب قیمت به طور قابل توجهی پایین.

خالص قیمت: خالص خود را در قیمت است که در یک کالج شهریه و هزینه های منفی و کمک هزینه تحصیلی و تحصیل مزایای مالیاتی با توجه به کالج مدیره.

“اگر شما نگران در مورد مصرف بیش از حد بدهی شما به تنهایی نیست” گفت: Robert Franek, The Princeton Review را سردبیر و نویسنده کتاب “بهترین ارزش کالج.”

“اما حقیقت این است که بسیاری وجود دارد, بسیاری از مدارس که در حال ساخت, کالج, مقرون به صرفه,” او گفت:.

وقتی که می آید به ارائه کمک های خصوصی مدارس به طور معمول باید بیشتر پول را صرف Franek گفت.

“که سنگین دشنه هزینه ممکن است تهدید آمیز اما پیدا کردن میانگین هزینه است که دانش آموزان و والدین آنها در واقع پرداخت” Franek گفت. “این می تواند در نهایت کمتر گران تر از خود را در محلی عمومی, کالج.”

به این منظور پرینستون را نقد رتبه بندی دانشگاه های با چه مقدار کمک های مالی تعلق می گیرد و چگونه راضی دانش آموزان با بسته های خود را. این گزارش بر اساس داده های جمع آوری شده از پاییز سال 2018 از طریق تابستان 2019.

مدارس برتر برای کمک های مالی همه خصوصی و چشم ظاهر لیست قیمت از جمله شهریه, هزینه ها, اتاق و هیئت مدیره و در عین حال خود را بسیار سخاوتمندانه کمک بسته های آنها جای تعجب مقرون به صرفه است.

در اینجا این دانشگاه ساخته شده است که پرینستون را نقد کنید صفحه 10:

10. دانشگاه رایس

دانشگاه رایس

کریگ هارتلی | بلومبرگ | گتی ایماژ

محل سکونت: Houston, Texas
برچسب قیمت: $63,252
میانگین بر اساس نیاز دانش: $43,174
در مجموع از جیب هزینه: $20,078

این خصوصی تحقیق در دانشگاه هوستون بود و در اصل به عنوان یک کمک درسی رایگان, موسسه و آن باقی می ماند متعهد به استطاعت است. دانش آموزان با خانواده درآمد زیر $65,000 در حال حاضر دریافت اعطای کمک پوشش نه تنها شهریه کامل بلکه هزینه ها و اتاق و هیئت مدیره. دانش آموزان با خانواده درآمد بین $65,000 و $130,000 دریافت کامل شهریه بورسیه و کسانی که با خانواده درآمد بین $130,000 و $200,000 برای گرفتن بورسیه پوشش حداقل نیمی از شهریه خود را با توجه به مدرسه.

9. دانشگاه ییل

پوند انگلیس در یادبود کتابخانه در دانشگاه ییل دانشگاه در New Haven کانکتیکات است.

کریگ Warga | بلومبرگ | گتی ایماژ

محل سکونت: New Haven, کانکتیکات,
برچسب قیمت: $72,100
میانگین بر اساس نیاز دانش: $56,602
در مجموع از جیب هزینه: $15,498

این پیچک قرار می دهد پول خود را که در آن دهان خود را است: متعهد به جلسه 100 ٪ از هر متقاضی نیاز نشان ییل صرف بیش از 140 میلیون دلار در کمک های مالی در هر سال. متوسط جایزه کمک هزینه تحصیلی حدود 50.000 دلار و بیش از 10 ٪ از بدن دانش آموز پرداخت خواهد شد هیچ چیز در تمام سال آینده. برای 6 درصد است که پذیرفته شده است که یک پیروزی بزرگ است.

8. Bowdoin, کالج

جاشوا چمبرلین مجسمه در ورودی Bowdoin پردیس در نیوبرانزویک مین است.

گرگوری Rec | پورتلند پرس هرالد | گتی ایماژ

محل سکونت: Brunswick مین
برچسب قیمت: $68,620
میانگین بر اساس نیاز دانش: $47,522
در مجموع از جیب هزینه: $21,098

این کالج هنرهای لیبرال در سواحل مین یک تهدید سه گانه: رقابتی بسیار زیبا و قیمت-حساس است. در واقع مدرسه متوقف شد و با استفاده از وام های مالی خود را بسته کمک بیش از یک دهه پیش جایگزین کردن آنها را با کمک های مالی به جای. در حال حاضر نزدیک به نیمی از بدن دانش آموز دریافت کمک و متوسط کمک هزینه تحصیلی نزدیک به $50,000.

7. دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

Christopher A. Jones | گتی ایماژ

موقعیت: St. Louis, Missouri
برچسب قیمت: $72,192
میانگین بر اساس نیاز دانش: $47,335
در مجموع از جیب هزینه: $24,857

در نگاه اول شستن U. یکی از گرانتر مدارس در پرینستون را نقد فهرست. اما, آن است که به طور مشابه متعهد به کمک به تامین هزینه بدون تکیه بر وام بدهی. برای شروع, آن را حذف کرده است بر اساس نیاز وام به دانشجویان کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها به این معنی که کسانی که دلار هرگز به پرداخت می شود.

6. کالج گرینل

Younker سالن در محوطه کالج گرینل.

Wolterk | گتی ایماژ

محل سکونت: گرینل آیووا
برچسب قیمت: $67,646
میانگین بر اساس نیاز دانش: $43,783
در مجموع از جیب هزینه: $23,863

گرینل است با منابع از یک مدرسه 10 برابر اندازه آن با توجه به پذیرش. به عنوان یک نتیجه, مدرسه متعهد به جلسه 100% نشان داده نیاز دارید. به طور متوسط بر اساس نیاز بورس تحصیلی برای ورودی سال اول نزدیک به $45,000 و حدود 86 درصد از دانش آموزان سال اول دریافت نوعی کمک کند.

5. کالج ویلیامز

کالج ویلیامز

جان Greim | LightRocket | گتی ایماژ

محل سکونت: ویلیامزتاون ماساچوست
برچسب قیمت: $72,270
میانگین بر اساس نیاز دانش: $55,621
در مجموع از جیب هزینه: $16,649

در حالی که کل قیمت در این مدرسه بالا می آید به بیش از $72,000 از یک سال و ویلیامز تضمین می کند که آن را ملاقات خواهد کرد 100% از یک دانش آموز نیاز مالی برای تمام چهار سال از جمله مواد درسی و کتاب و حتی هزینه های تحصیل در خارج از کشور.

4. کالج پومونا

کالج پومونا

منبع: ویکیپدیا

محل سکونت: کلرمونت کالیفرنیا
برچسب قیمت: $71,980
میانگین بر اساس نیاز دانش: $53,123
در مجموع از جیب هزینه: $18,857

به عنوان یک عضو از کلرمونت کالج, گروهی از بسیار مورد توجه مدارس فقط در خارج از لس آنجلس کالیفرنیا را need-blind پذیرش سیاست جدا می ایستد. مدرسه دیدار 100% از دانشجويان نیاز مالی با بسته هایی که شامل به طور کامل از کمک هزینه تحصیلی و کار و مطالعه است.

3. دانشگاه واندربیلت

دانشگاه واندربیلت

Vanderbilt | دانشگاهی تصاویر | گتی ایماژ

محل سکونت: Nashville, Tennessee
برچسب قیمت: $68,980
میانگین بر اساس نیاز دانش: $49,076
در مجموع از جیب هزینه: $19,904

Vanderbilt کمک های مالی بسته شامل نمی شود وام. علاوه بر هدیه, کمک, مدرسه شناخته شده است برای آن سه امضا بورسیه که تمام پوشش کامل شهریه و ارائه تابستان حق الزحمه به تحصیل در خارج از کشور تکمیل پروژه های خدمات و یا انجام تحقیقات. و آنها در حال تجدید پذیر برای تمام چهار سال است.

2. دانشگاه پرینستون

بلر هال در دانشگاه پرینستون

جان Greim | حلقه تصاویر | گتی ایماژ

محل سکونت: Princeton, New Jersey
برچسب قیمت: $62,750
میانگین بر اساس نیاز دانش: $51,365
در مجموع از جیب هزینه: $11,385

این یکی دیگر از نخبگان آیوی لیگ مدرسه است که باعث بالا از بسیاری از کالج لیست. آن را نیز بسیار مورد توجه خود را برای جنگ با بدهی های دانشجویی. پرینستون یکی از اولین مدارس برای از بین بردن تمام وام برای دانش آموزانی که واجد شرایط برای کمک. به جای جوایز آمده در قالب کمک های مالی که نیازی به بازپرداخت شود و به عنوان آخرین شمارش نزدیک به دو سوم از دانش آموزان دریافت اعطای کمک.

1. کالج Vassar

Vasser کالج

الان Montaine | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر