آهسته نژاد را به یک coronavirus واکسن در سازمان ملل سعی کنید به سرعت yearlong روند

یک تکنسین آزمایشگاه با این نسخهها کار با پیپت در موسسه ویروس شناسی در Charité Berlin Mitte که در آن تحقیقات در coronavirus در حال جریان است.

کریستف Gateau | گتی ایماژ

ایالات متحده و بین المللی بهداشت مقامات بالا بردن سرعت کار برای ایجاد یک واکسن برای مرگبار coronavirus در سراسر آسیا است که در حال حاضر رشد شیوع بیماری سارس در سال 2003 و کشته شدن دست کم 213 نفر در چین است.

محققان نیاز به کار سریع. پس از اولین بیمار شناخته شد در ووهان در دسامبر. 31 تعداد coronavirus موارد به سرعت رشد کرد و به حدود 10 ، 000 در سرزمین اصلی چین به تنهایی که از صبح روز جمعه از حدود 800 هفته قبل از. در حالی که این ویروس جدید به نظر می رسد کمتر کشنده از سال 2003 شیوع سارس است که بیمار 8,098 نفر کشته و تقریبا 800 آن در حال گسترش است به طور قابل توجهی سریع تر است.

امیدوار به دریافت واکسن به بازار هستند اما پزشکان می خواهید به مجموعه انتظارات برای چگونه به سرعت است که می تواند اتفاق می افتد پایین. در حال توسعه و تست و بررسی هر بالقوه واکسن طولانی و پیچیده و گران تلاش است که می تواند ماه ها یا حتی سال جهانی کارشناسان بهداشت می گویند.

آن زمان داروسازان بیش از یک سال برای ایجاد یک پتانسیل واکسن برای شیوع بیماری سارس که مشخص شد در نوامبر سال 2002 کشته و نزدیک به 800 نفر در سراسر جهان است. آن زمان یکی بود آماده برای آزمایش های انسانی, ویروس خیلی خوبی موجود است. از سال 2004 وجود نداشته است شناخته شده است موارد گزارش شده از سارس, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آهنگ سریع

آمریکا مقامات وزارت بهداشت در حال پیگیری سریع کار بر روی یک coronavirus واکسن به امید شروع آزمایشات انسانی در سه ماه آینده.

حتی پس از, سریع ترین محققان می تواند دریافت یک واکسن برای شیوع فعلی به بازار خواهد بود و از یک سال گفت: پیتر hotez را بازتوییت کرد co-مدیر بیمارستان کودکان تگزاس مرکز برای توسعه واکسن و کمک به توسعه یک واکسن نامزد برای سارس. و این با فرض بهترین سناریو که در آن محققان بلافاصله پیدا کردن چیزی است که کار می کند, حیوانات دادگاه آن را تایید می کند و هیچ عوارض در آزمایشات انسانی.

“مشکل این است که هر واکسن متفاوت است. آن را مانند شما می توانید ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را و ایجاد یک درمان” hotez را بازتوییت کرد گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

درک پاتوژن

قبل از پژوهشگران می توانید شروع به آزمایش های انسانی آنها باید درک شرکت از پاتوژن. دانشمندان در مراحل اولیه آشنایی با رمان coronavirus اما آنها نمی دانند که آن را مهم ترین مولکول است که افزایش پروتئین های چند منظوره مکانیسم است که اجازه می دهد تا ویروس وارد میزبان گفت: دکتر ماریا Bottazzi co-مدیر بیمارستان کودکان تگزاس مرکز برای توسعه واکسن.

“در coronavirus — هر دو اصلی ویروس سارس و ووهان ویروس — آن را به نام گیرنده-اتصال دامنه سنبله پروتئین,” او گفت:. “ما از این رو [خواهد] استفاده از آن به عنوان ایده آل ما واکسن نامزد.”

گام بعدی این است که یک سم شناسی بالینی مطالعه که ارزیابی اینکه آیا یک دارو است امن برای استفاده است و تست شده بر روی حیوانات Bottazzi گفت. که معمولا بین سه تا شش ماه بسته به نوع مطالعه و طراحی و او گفت:. اگر این ارزیابی موفق, دانشمندان خواهد شد و سپس نگاه به شروع اولین آزمایش های انسانی, همچنین شناخته شده به عنوان فاز 1 بالینی Bottazzi گفت.

“کسانی که معمولا در حالت عادی بالغ سالم, داوطلبان,” او گفت:. “به طور کلی نمی کشد بیش از شاید 20 یا 30 نفر است.”

موانع

حتی اگر دانشمندان با موفقیت به مراحل اولیه آزمایشی آنها می تواند اجرا به موانع در طول واکسن فرآیند توسعه است که می تواند تمدید جدول زمانی برای استقرار. Bottazzi گفت: احتمال وجود خواهد داشت نظارتی و یا عملیاتی موانع مانند پیدا کردن به اندازه کافی داوطلبان انسانی. پس از آن وجود دارد, البته, مالی و اقتصادی, موانع, او گفت:.

“چه نوع از مدل کسب و کار? که در حال رفتن به را انتخاب کنید تا هزینه دارد ؟ ” او گفت:. “توسعه بیولوژیک می تواند هزینه صدها میلیون یا حتی میلیارد دلار است.”

Hotez را بازتوییت کرد گفت که او زد به یک بودجه موانع هنگامی که در حال توسعه یک واکسن نامزد برای سارس در سال 2011. سطح علاقه به سرمایه گذار شده بود “کمی قابل ملاحظه ای” او به یاد می آورد به دلیل شیوع بیماری سارس بود که دیگر یک مشکل بزرگ است. این موضوع را با سیستم, او گفت:.

زمان ثبت

اما به لطف سارس و موفقیت با شیوع بیماری ابولا برخی از کارشناسان بهداشت عمومی به اعتقاد ما می تواند یک واکسن برای رمان ویروس زودتر از انتظار می رود.

“ما ممکن است یک واکسن در زمان ضبط” سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت.

لارنس Gostin استاد و هیئت علمی مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون گفت: با توجه به پیشرفت در علم آن تعجب نیست که او را به یک واکسن در دست در عرض چند ماه.

“ما سال نوری فراتر از جایی که ما در فن آوری پزشکی از طول سارس” او گفت:. “جهان تغییر کرده است و برای همه بهتر است.”

هیچ درمانی اثبات شده

وجود دارد در حال حاضر هیچ اثبات شده درمان برای آخرین شیوع است که مقامات بر این باورند نشات گرفته از یک بازار غذاهای دریایی در چین است. هنگ کنگ محققان ادعا سهشنبه آنها در حال حاضر توسعه یک واکسن برای ویروس اما هشدار داد که آن را “ماه” برای آزمایش این واکسن بر روی حیوانات و یک سال دیگر برای انجام آزمایشات بر روی انسان قبل از آن آماده است.

در حالی که مقامات ایالات متحده به امید شروع آزمایشات انسانی در یک واکسن در کمتر از سه ماه است که جدول زمانی است, خوش بینانه, دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی. آن می تواند یک سال یا بیشتر قبل از واکسن آماده برای فروش به عموم او به خبرنگاران گفت: در یک تماس سهشنبه, و اضافه کرد که فاز 1 آزمایش نیز به این معنا نیست “شما باید یک واکسن است که آماده است برای استقرار.”.

موسسه ملی بهداشت در حال همکاری با شرکت زیست فناوری مدرن به توسعه یک واکسن با استفاده از جریان فشار از coronavirus Fauci گفت.

“آن را سه ماه به آن را به دادگاه سه ماه به ایمنی ايمنی زايی اطلاعات” Fauci گفت. “سپس شما را در حرکت به فاز 2. آنچه ما از آن نقطه مشخص خواهد شد که چه اتفاقی افتاده است با شیوع بیش از آن ماه.”

سارس به عنوان یک مدل

دانشمندان همچنین به دنبال در سال 2003 شیوع سارس Fauci, گفت:, و اضافه کرد که “می تواند وجود داشته باشد برخی از متقاطع” بین ویروس سارس و جدید کروناویروس “است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.”

در علاوه بر این به مدرن حداقل یک دوجین شرکت های دارویی از جمله جانسون و جانسون در حال کار برای ایجاد یک پتانسیل واکسن.

دکتر پل Stoffels, J&J افسر ارشد علمی گفت: CNBC در اوایل این هفته که داروسازی می تواند ایجاد یک واکسن در ماه های آینده برای مبارزه با این سرعت گسترش ویروس. اما او اضافه آن را می تواند تا یک سال آن را به بازار است.

در عین حال مقامات محلی در چین با استفاده از Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی Remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک درمان ممکن است در طول شیوع ابولا در ایالات متحده مقامات بهداشت گفت: در تماس روز سه شنبه. برخی از مقامات نیز با استفاده از داروی ضد ویروسی Kaletra توسعه یافته توسط شرکت داروسازی AbbVie در “مهربان اساس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر