ما شده ایم در مستند. ما رفت و به آن هم به عنوان یک کشور و برای چند هفته گذشته دستورالعمل شده اند بسیار سیاه و سفید: “خانه ماندن, محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

اما بعد از چند هفته در حال رفتن بود و نه خاکستری. نخست وزیر می داند که وجود دارد نه یک مسیر ساده از مستند: گروه های مختلف مردم و کارگران مناطق سازمان ملل ممکن است مسیرهای مختلف.

نخست وزیر می کند حداقل باید واضح و اصل هدایت در برابر آن به طرح این نقشه راه ها – R رای دادن.

نگه داشتن نرخ تولید مثل از این بیماری زیر 1 و نرخ انتقال نزولی است. این خواهد بود که معیار است که توسط آن تمام تصمیم گیری خواهد شد.

The prime minister delivered a speech laying out the next steps in the UK government's response to the coronavirus pandemic
نخست وزیر مستند بیانیه کامل

او روشن بود عصر روز شنبه بود که هر گونه قابل توجهی کاهش مستند باید صبر کنید: R نرخ هنوز هم در حال اجرا در 0.5 تا 0.9 و هنوز هم وجود دارد یک “افتضاح اپیدمی” از COVID-19 در مراقبت از خانه.

تعداد روزانه موارد نیز بیش از حد بالا به سهولت مستند در هر راه معنی دار.

یکی از مقامات ارشد دولت شکل به من گفت که تعداد موارد جدید در حال اجرا است و در حدود 16,000 یک روز خوب, بالاتر از 4000 موارد جدید یک روز از دولت می خواهم برای دیدن قبل از آن می تواند بلند مستند بدون خطر افزایش بیماری همه گیر.

بیشتر از Covid-19

بر اساس تخمین های کنونی این موارد باید پایین آمدن به 4000 علامت در حدود سه هفته است که چرا نخست وزیر را تعیین کرده است در ماه ژوئن به عنوان ممکن است تاریخ شروع فاز دو از کاهش مستند.

وجود دارد بسیاری از سایه های خاکستری در این طرح دولت به دلیل تصمیمات وزیران را دارد مشروط بر یک ویروس است که آنها واقعا نمی دانند و رفتاری که آنها به طور کامل نمی تواند پیش بینی کند.

چه جدید مستند قوانین چیست ؟

بوریس جانسون بیانیه مشخص شده تغییر در پیام رسانی به جای واقعی سیاست است.

این دولت است که با داشتن دستور داد ما را به مستند است که در حال حاضر شروع به داد همه ما کمی بیشتر فضا به خواندن بین خطوط در مورد چگونه ما ممکن است را انتخاب کنید به زندگی می کنند با COVID-19.

این تغییرات واقعی خیلی کم هستند.

از روز شنبه مردم خواهد بود قادر به رفتن تا آنجا که آنها می خواهند. آنها قادر خواهند بود به ورزش به ساحل نشستن در پارک و حمام افتاب گرفتن با یک نفر دیگر – 2 متر از هم جدا و یا بازی گلف و تنیس یا رفتن برای شنا در دریا.

و او نیز خواست کسانی که قادر به کار از خانه – کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید – به طور فعال سعی کنید برای بازگشت به کار.

در دور این ترفند به مراتب بیشتر دامنه را برای مردم شروع به کار دوباره و معاشرت دوباره – البته در راه های محدود.

تنیس معلمان می تواند شروع دوباره درس و باشگاه گلف می تواند بازگشایی شده است. دوستان شما می توانید ملاقات در پارک و کودکان می تواند شاید باید (به لحاظ اجتماعی فاصله) و پا زدن با یک دوست.

افراد مختلف را در تصمیم گیری های مختلف خود را بر اساس ریسک پذیری اما ما به عنوان حرکت در امتداد این منحنی چیزهای مختلف خواسته خواهد شد که از گروه های مختلف مردم بیش از حد.

preview image
ملت تقسیم بر کاهش مستند

در ماه ژوئن غیر ضروری کارگران فروشگاه می تواند در کار آرایشگری, سالن ورزشی مدرسان و کارکنان و نوار را به صبر. برخی از کودکان خواهد شد بازگشت به مدرسه با شروع اولیه کودکان در پذیرش سال یک و شش سال, در حالی که دیگران خواهد شد.

وجود خواهد داشت و بخش در سراسر کشور و بخش در سراسر گروه های سنی مختلف. وجود خواهد داشت و شاید متفاوت باشد مستند اقدامات در جای خود قرار داده در سراسر شهرها و یا مناطق به عنوان دولت تلاش می کند تا به مدیریت شیوع است.

همه از آن است که مشروط R رای و روی سطح مورد جدید.

و بسیاری از سوالات عملی در مورد لغو این مستند. اولین وزرای اسکاتلند و ولز مطرح آشکار یکی از این آخر هفته.

Nicola Sturgeon نمی خواهید به تغییر ماندن در خانه’ پیام و قطعا نمی تواند ارسال اسکاتلندی بچه ها به مدرسه از 1 ژوئن.

وزیر امور خارجه در حال برافروخته در آنچه آنها را به عنوان Ms ماهیان خاویاری تلاش برای بالا بردن مشخصات خود را به نخست وزیر و دوباره بازیگران آقای جانسون به عنوان فرمانروای انگلستان به جای کل اتحادیه.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Ms ماهیان خاویاری برای او می گوید او را به اقدام در جهت منافع مردم اسکاتلند و نخواهد بود رانده شده توسط یک جدول زمانی تنظیم شده در وستمینستر.

همانطور که برای عموم مردم وجود دارد شاید یک حس اضطراب و عصبانیت است که بیت های مختلف این کشور در تقابل با یکدیگر است. آن را ایجاد یک حس سردرگمی و عدم پاک کردن جهت و هدف است.

نیز وجود دارد آشکار نگرانی از اتحادیه های کارگری و حزب کارگر در مورد “بازگشت به کار” پیام زمانی که مناسب و دستورالعمل های ایمنی شده اند موافقت کردند.

اتحادیه های کارگری آورده بودند به بحث تنها یک هفته پیش و هنوز به توافق دستورالعمل جدید با دولت است.

کارگران یقه آبی منعکس بازگشت به کار با 12 ساعته و هیچ مقام رسمی هدایت است که در کلمات سایه کسب و کار, منشی,, اد میلیبند “غیر مسئولانه و نادرست”.

People will be allowed to sit in the park as long as they maintain social distancing rules
سوالات مطرح شده بیش از مستند طرح

و به عنوان برای ما روابط شخصی, دستورالعمل جدید نشان می دهد که ما می توانیم ملاقات یک فرد خارج از خانواده ما در پارک یا رفتن برای پیاده روی به عنوان طولانی به عنوان شما اجتماعی از راه دور.

اما خواهد شد که البته افزایش آشکار پرسش – شما می توانید دیدار با دو نفر شما می توانید نشستن در هر یک از دیگر باغ شما می توانید نشستن در خانه خود را با یک دوست اگر شما دو متر از هم جدا ؟

و آنچه در مورد بیش از 70? این ساعت ارائه جزئیات در مورد نقشه راه خود را خارج از مستند.

این همه سایه های خاکستری. رفتن به مستند شد یک تصمیم بسیار سخت برای, را, اما پس از آن انجام شد که قوانین روشن بود.

این مسیر از هر چیزی است که شاید به همین دلیل آقای جانسون در بیانیه مطرح شده به عنوان بسیاری از سوالات آن پاسخ داده است.

همانطور که ما حرکت از مستند ما احتمالا هدایت شود به همان اندازه توسط خود ما ریسک پذیری به عنوان ما توسط یک پرستار بچه دولت است.

همه ما باید برای پیدا کردن یک جدید عادی و آن را در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان برای به دست آوردن وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de