The Rolling Stones and Paul McCartney اصرار دولت برای حمایت بریتانیا زندگی می کنند صنعت موسیقی

رونی چوب, Mick Jagger, Charlie Watts و کیت ریچاردز از رولینگ استونز انجام روی صحنه در Hard Rock ورزشگاه در روز 30 اوت سال 2019 در میامی فلوریدا.

غنی خشم/گتی ایماژ

رولینگ استونز و پل مک کارتنی در میان بیش از 1500 نوازندگان که باید امضا نامه ای به دولت بریتانیا درخواست آن را به کمک به نجات زندگی صنعت موسیقی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این نامه سرگشاده که همچنین شامل امضا از Ed Sheeran لیونل ریچی, دعای Lipa و پاپ گروه Little Mix گفت که در حالی که دولت انگلیس بود خطاب به شروع مجدد “دو مهم انگلیس — فوتبال و بارها” آن را در حال حاضر “بسیار مهم است که آن را با تمرکز بر یک سوم و موسیقی زنده است.”

“برای اقتصاد خوب این مشاغل در حال ظهور هنرمندان بریتانیایی و بریتانیا جهانی موسیقی ایستاده و ما باید اطمینان حاصل شود که موسیقی زنده از صنعت باقی می ماند زمانی که این بیماری همه گیر در نهایت به تصویب رسید” در این نامه به عنوان خوانده شده.

خطاب به بریتانیا وزیر فرهنگ الیور Dowden آن برجسته اقتصادی تاثیر موسیقی زنده ساخته شده است که داشتن کمک £4.5 میلیارد دلار (5.6 میلیارد دلار) به اقتصاد و حمایت از 210,000 شغل در سال 2019.

نیاز به اجتماعی فاصله با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس به معنای بسیاری از کنسرت و نشان می دهد شده است لغو و یا تعویق در چند ماه گذشته است.

این نامه گفت: زنده صنعت موسیقی شده بود “افتخار به بازی بخشی از ما در تلاش ملی برای کاهش گسترش coronavirus.”

اما با روشن برای پایان دادن به اجتماعی فاصله و دولت حمایت مالی هنوز به توافق آن گفت: آینده برای موسیقی زنده و کسانی که در صنعت کار می کنند “به نظر می رسد تلخ است.”

علاوه بر نوازندگان 688 سالن 147 پوشش عمل می کند و کمدین همراه با 3,416 شرکت های تولید و کارگران نیز امضا کرد این نامه است.

آن اضافه شده که این بخش نمی خواهم به درخواست دولت کمک کند اما با توجه به اینکه این احتمال وجود دارد این کسب و کار را دوباره باز در سال 2021 در اولین, این حمایت خواهد بود “بسیار مهم برای جلوگیری از جرم insolvencies و پایان این صنعت بریتانیا.”

ماه گذشته انگلستان خیریه موسیقی محل اعتماد به نام برای £50 میلیون تاسیسات از دولت برای جلوگیری از “بسته شدن توده” از سالن در ماه های آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *